blog

Elena Gant Wiki, wiek, mąż, bliźniaki, dzieci, rodzice, wartość netto

Na tej samej stronie rozmawialiśmy o tym, jak trudne było życie osób o różnych zdolnościach w przeszłości i dyskutowaliśmy o życiu kogoś podobnego do tej kobiety. Elena Gant jest osobowością telewizyjną najlepiej znaną z roli głównej bohaterki w reality show Little Women: LA. Spektakl kręci się głównie wokół życia małych kobiet, które są przyjaciółkami. Wraz z innymi stara się żyć pełnią życia.

 Elena Gant Wiki, wiek, mąż, bliźniaki, dzieci, rodzice, wartość netto

Kariera i postęp:

Elena cierpi na karłowatość, a jej rodzice przywiązali ją do łóżka na dwa lata, aby poprawić jej wygięte nogi. Twierdziła również, że w przeszłości była wypchana do kosza na śmieci. Jest nowa w gronie przyjaciół żyjących w LA.

Występuje jako Little Britney i tak, jest samozwańczą „Midget Britney Spears” i chce zostać grafikiem. Chociaż stara się nadążyć za dziewczynami, nie wydaje się być dobra w nawiązywaniu przyjaźni, ponieważ miała spór z niektórymi członkami swojego zespołu, głównie Terra Jole. Obecnie jest częścią piątego sezonu Little Women: LA.

Ile jest warte netto Eleny?

Osobowość telewizyjna odniosła ostateczny sukces zarówno po występie w serialu, jak i występach. Zarabiała dużą pensję dzięki regularnemu występowi w Little Women: LA. Wraz z tą rolą pojawiła się także w różnych innych serialach, takich jak Access Hollywood, Chelsea Lately, The Playboy Morning Show, co zwiększa jej wartość netto.

Jako aktorka pracowała przy Real Husbands of Hollywood i Non-Stop to Comic-Conn, który ma również pojawić się w Bloodsucka Jones vs. The Creeping Death. Była także gospodarzem Reality Television Awards w 2015 roku, wraz z wprowadzeniem własnej linii makijażu.

Małżeństwo i utrata wagi po porodzie!!!

Jest jednym z najbardziej znanych członków jej przyjaciół. Samozwańcza Mała Britney zaprzyjaźniła się ze swoją zdolnością nie obrażania się w określeniu karzeł, które inni mogą uznać za zniesławiające. Oprócz tego jest popularną nazwą dla kilku jej wybryków i kłótni z Terra Jole, kolejną blondynką z serialu.

Chociaż ma zaledwie 4 stopy i 4 cale wzrostu, wyszła za mąż za mężczyznę, który jest ogromny i ma 6 stóp i 2 cale wzrostu. Mówi, że większe jest lepsze, co oznacza, że ​​kocha większych ludzi, mimo że jest niższej postury.

Kiedy #cuda takie jak te dwa zdarzają się w twoim życiu, zmienia to cały kąt i perspektywę, z której patrzysz na ten świat! #Żyj Śmiej się Kochaj

Post udostępniony przez Elenę Gant (@gantelena) on

Rodzaj karłowatości, który ma, uniemożliwia osobie poczęcie. Ten fakt na początku ją przerażał, ale pod koniec 2015 roku była w ciąży nie z jednym dzieckiem, ale z bliźniakami. Ona i jej mąż Preston powitali w czerwcu 2016 roku dwoje zdrowych dzieci, Kairo i Xavier. Po urodzeniu dzieci przeszła odchudzanie i wyglądała młodziej i piękniej.

Biografia w stylu Wiki:

Elena Gant, która obecnie ma 29 lat, urodziła się w 1987 roku i będzie obchodzić swoje urodziny 14 lipca. Urodziła się dla białych rodziców w Rosji. Przyjechała do Stanów Zjednoczonych w wieku 16 lat, aby wziąć udział w konferencji małych ludzi. Amerykanin należy do rasy białej. Może być niższa niż większość kobiet, które mają zaledwie 4 stopy i 4 cale, ale nie jest mniej piękna i elegancka niż one.

Zalecane