blog

Elisa Pugliese Wiki: Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto

Nazwisko Elisa Pugliese jest często nagłówkiem każdego portalu informacyjnego, odkąd wyszła za mąż za amerykańskiego aktora i komika Keegana Michaela Keya, który był już żonaty w przeszłości. Para, która należy do branży filmowej, jest na całym księżycu od czasu, gdy ich związek stał się oficjalny.

  Elisa Pugliese Wiki: Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto

Małżeństwo na niskim poziomie siedem miesięcy po zaręczynach!

Gratulacje płynęły dla nowo zaręczonej pary, Elisy Pugliese i jej narzeczonego Keegan Michael Key, po tym, jak zaręczyli się 14 listopada 2017 r. To chłopak Elisy, Keegan, udostępnił piękny romantyczny post, aby ich związek był oficjalny.

Zobacz więcej: Nicole Maines Wiki: Wszystko o pierwszym superbohaterze transpłciowym

Wiadomość o ich zaręczynach pojawiła się zaledwie dwa lata po tym, jak Keegan rozwiódł się z żoną Cynthią Blaise. Chociaż poprzednie życie małżeńskie Keegana nie wpłynęło na ich związek, to ludzie z niepokojem znajdują właściwe szczegóły jego nieudanego związku z Cynthią. Przyszły mąż Elise, Keegan, również opowiadał o swoim małżeństwie z najbardziej namiętną i rozsądną kobietą w swoim ekskluzywnym wywiadzie dla US Weekly 29 maja 2018 roku.

Siedem miesięcy po zaręczynach para pobrała się 8 czerwca 2018 r. Tylko bliscy przyjaciele i członkowie rodziny otoczyli prywatny romans ich mieszkańca w Nowym Jorku.

Keegan podzielił się wiadomością o ich małżeństwie na swoim koncie na Twitterze i napisał: To, co najlepsze. Dzień. Kiedykolwiek.

Keegan był żonaty z aktorką i trenerką dialektu, Cynthią Blaise w grudniu 1998 roku. Po 20 latach związku małżeńskiego, mąż Cynthii złożył wniosek o rozwód 31 grudnia 2015 roku. Legalność i ugoda rozwodowa zostały uzgodnione w maju 2015 roku, ale został zatwierdzony przez sędziego w listopadzie, zanim Keegan ogłosił swoje zaręczyny z Elisą.

Jednak dokument separacyjny byłej pary mówi, że Keegan musi płacić 34000 dolarów miesięcznie i dodatkowe 31% swojego rocznego dochodu brutto (który szacuje się na około 2,1 miliona dolarów) swojej żonie.

Wiedzieć o: Adrianne Palicki Żonaty, Chłopak, Randki, Wartość netto

Elisa, Znana Artystka

Dając krótkie tło swojej kariery, Elisa jest również w branży filmowej, podobnie jak jej przyszły mąż. Uwielbia reżyserować i przede wszystkim być przed kamerą.

Elisa jest producentem filmu dokumentalnego pt. Ta amerykańska podróż ”, który ukazał się w 2013 roku. Poza tym jej inne osiągnięcia aktorskie obejmują „ Uczciwa gra' wydany w 2010 roku i musicalu z 2003 roku, ‘ Szkoła rocka ”.

Cóż, niektóre z jej ogromnych osiągnięć świadczą o ilości jej pracy.

Ile jest jej wart netto?

Aktorka zawsze była daleko, jeśli chodzi o dzielenie się swoimi zarobkami, dlatego trudno jest poznać jej rzeczywistą wartość netto. Ale poza nią, jeśli obliczy się zarobki jej partnera, szacuje się, że wyniosą około 7 milionów dolarów.

Według Money, producent filmowy i telewizyjny osiąga roczny dochód w wysokości 66 121 dolarów. Poza tym producenci hollywoodzkich filmów otrzymują od 750 000 do 1 miliona dolarów z jednego filmu.

Zobacz więcej o: Carmen Electra Wiki: Wartość netto, rodzina, rozwód

Krótki życiorys

Elisa Pugliese obchodzi swoje urodziny 2 kwietnia. Ma obywatelstwo amerykańskie, ponieważ urodziła się w Bronksie w stanie Nowy Jork, zgodnie z wiki. Jej prawdziwy wiek jest nadal pytaniem dla ludzi, ponieważ nie ma żadnych szczegółów dotyczących jej roku urodzenia. Elisa zawsze ograniczała swoje życie osobiste; nigdzie nie można znaleźć nazwiska i portfolio zawodowego jej rodziców.

Pani ukończyła edukację na Uniwersytecie Syracuse i ukończyła studia w roku 1993. Ma wysoki wzrost i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane