blog

Elizabeth Cohen CNN, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Rodzice, Wzrost

Jeśli chcesz przeczytać coś uduchowionego, odwiedź jej artykuł Heaven over Hospital, w którym znajduje się historia umierającego dziecka. Elizabeth Cohen jest nie tylko dziennikarką, ale także miłośniczką zdrowia i dumnym rodzicem. Jest osobą, która w sposób emocjonalny i głęboki potrafi przedstawić najdelikatniejsze relacje. Autor, który jest również laureatem nagrody Hearsta, pomógł CNN w zdobyciu nagrody Peabody i EMMY za raporty o zniszczeniu przez huragan Katrina.

 Elizabeth Cohen CNN, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Rodzice, Wzrost

Mąż Elizabeth Cohen, Tal Cohen, jest założycielem „ClickFox” (zdjęcie: atlantajewishtimes.timesofisrael.com)

Elżbieta i jej mąż Tal są kochającymi rodzicami i uwielbiają świętować najmniejsze zwycięstwo ich córek. Elżbieta okazała miłość od darowizn do Locks of Love do darowizn włosów i informuje swoich zwolenników o ich wzroście.

Nie przegap: PontiacMadeDDG Wiki, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, wzrost, rodzina

Wraz z mężem dzieli największą w życiu pasję opiekowania się i pielęgnowania córki.

Autorka The Empowered Patient w wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i jeździć z córkami.

Krótkie biografie Elżbiety

Elżbieta urodziła się z imieniem Elizabeth Sondra Schwartz w kulturze żydowskiej. Autor urodził się jako rodzice Charlesa A. „Chucka” Schwartza i Sheili Fay Gopen Schwartz, którzy byli lekarzami. Miała w rodzinie troje rodzeństwa w Pamela Fay Cohen, David Ansin Schwartz i Julia Molly Healy. Elżbieta, która co roku obchodzi urodziny 19 września, jest kobietą w średnim wieku.

Dziennikarz ma przyzwoity wzrost i przyzwoitą sylwetkę. Bardzo uporządkowany reporter i entuzjasta zdrowia należą do rasy biało-amerykańskiej.

Zalecane