blog

Elizabeth Huberdeau Wiki, John Cena, rozwód, dzieci, wartość netto, śmierć

Kiedy jesteś żoną najpopularniejszej gwiazdy, z pewnością zdobędziesz ogromną sławę i uznanie, nawet jeśli nie jesteś celebrytą. Podobnie jest w przypadku Elizabeth Huberdeau, która zaczęła być widywana w mediach po ślubie z Johnem Ceną. Przez długi czas pozostawała również na czołówkach gazet podczas prawnych bitew i rozwodu z Johnem Ceną. Elizabeth podobno prowadzi w Ameryce firmę zajmującą się nieruchomościami.

  Elizabeth Huberdeau Wiki, John Cena, rozwód, dzieci, wartość netto, śmierć

Życie małżeńskie z byłym mężem, Johnem Cena:

Elizabeth Huberdeau była wcześniej żoną swojej ukochanej z liceum, Johna Ceny, amerykańskiego zawodowego zapaśnika, aktora i rapera. Oboje uczęszczali razem do szkoły średniej w Springfield College w Massachusetts.

Romans między Elizabeth i byłym mężem, który rozpoczął się w młodym wieku, zakończył się ślubem 11 lipca 2009 r. Para milczała na temat związku i przekazała tylko kilka informacji brukowcom.

Przeczytaj to: Stevanna Jackson Wiki, Chłopak, Net Worth

Jednak aktor ujawnił otwarcie o związku w wywiadzie z promocją swojego filmu „12 rund” w 2009 roku. Gołąbki łączyły piękny związek przez trzy lata, ale nigdy nie myślały o posiadaniu dzieci.

Być może para walczyła z dwuosobową rodziną i nie widziała konieczności posiadania dzieci.

Rozwód po trzyletnim małżeństwie!!

John Cena złożył pozew rozwodowy trzy lata po ślubie w maju 2012 roku. Podobnie procedury poszły naprzód szybko, a sąd sfinalizował rozwód w lipcu 2012 roku i oznaczał śmierć ich związku. Według doniesień model nie spodziewał się w tej chwili separacji i stał się „oślepiony”.

Zalecana: Carissa Culiner Wiki, Wiek, Ślub, Mąż, Ciąża, Dziecko, E! Aktualności

Podczas gdy sprawa toczyła się, Elizabeth ujawniła również, że podejrzewa, że ​​John ją zdradzał. Próbowała także znaleźć dowody i zamieniła sprawę w brzydką bitwę prawną.

Jednak sprawa została później rozwiązana na osobności i polubownie między Elizabeth i jej byłym mężem.

W 2012 roku raport TMZ zatytułowany „John Cena: Dlaczego jego małżeństwo się rozpadło” ujawnił, że ich małżeństwo nie wyszło z powodu przebudowy domu, która wysyłała ich do sądu i biednego domu. Raport ujawnił również, że John nie płacił wykonawcom za ich pracę, a jeden z wykonawców zarzucił sprawę na dom na 110 000 $.

Zgodnie z TMZ, Elizabeth wierzyła, że ​​John ją zdradza, a jej prawnik szukał dowodu na niewierność zapaśnika WWE, chociaż nie znaleźli żadnego. Później prawnik Elżbiety powiedział TMZ, że zrażona para rozwiązała swoje sprawy na osobności.

Przed Wrestlemania 34 w marcu 2018 r. były mąż Elizabeth, John, wypowiedział się w audycji radiowej 105 Stay, Abby & Matt i ujawnił, dlaczego jego związek z Elizabeth nie ułożył się, co doprowadziło do ich rozwodu w 2012 roku. nie mieć rodziny, uczynił WWE swoim życiem i zdał sobie sprawę, że jego małżeństwo w WWE będzie się rozwijać.

Na razie model jest singlem, ale John Cena był w separacji ze swoją narzeczoną Nikki Bellą, profesjonalnym zapaśnikiem WWE. John zaczął spotykać się z Nikki cztery miesiące po ich rozwodzie i kazał jej uklęknąć na jedno kolano podczas występu. Ich związek zakończył się po sześciu latach bycia razem w kwietniu 2018 roku.

Następnie zawodowa supergwiazda WWE, John, rozstała się z Nikki; został zauważony z tajemniczą kobietą. Na początku kwietnia 2019 r. US Magazine potwierdził tożsamość tajemniczej kobiety jako Shay Shariatzadeh. Duet został zauważony trzymający się za rękę w Kanadzie pod koniec maja 2019 r.

Ile jest warte netto Elizabeth?

W przeciwieństwie do jej życia osobistego, życie zawodowe Elizabeth nigdy nie było tematem szeroko omawianym w mediach. Niektóre strony podały, że jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, ale do tej pory nie potwierdziła informacji. Poza tym podczas rozwodu Elżbieta musiała ukraść sporą sumę od byłego męża.

Dowiedz się więcej: Peter Stefanovic Wiki, żonaty, dziewczyna, wesoły, wynagrodzenie i wartość netto

Jednak nigdy nie ujawniła tej liczby ani nie ujawniła swojej wartości netto w 2017 roku.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Elizabeth Huberdeau urodziła się w 1979 roku, co oznacza, że ​​ma 39 lat. Jej urodziny przypadają 28 września. Była żona supergwiazdy WWE ma swoje rodzinne miasto w West Newbury w stanie Massachusetts.

Elżbieta należy do rasy białej i jest obywatelką amerykańską. Modelka nie korzysta z Instagrama, ale pozostaje aktywna na koncie Twitter. Elizabeth ma wysoki wzrost i wspaniały wygląd, które przyczyniają się do jej osobowości.

Zalecane