blog

Elizabeth Prann Wiki, mąż, rozwód, dzieci, Fox News, wynagrodzenie

Przede wszystkim, że sama jest niesamowitą dziennikarką, dała się też poznać jako jedna z cudownych osobowości w telewizji. Elizabeth Prann jest reporterką Fox News Channel. Jej najlepszą pracą była rola w raportowaniu wycieku ropy Deepwater Horizon. Jest także zawodniczką i była członkiem kobiecej drużyny lacrosse.

 Elizabeth Prann Wiki, mąż, rozwód, dzieci, Fox News, wynagrodzenie

Początek dziennikarstwa:

Po ukończeniu dziennikarstwa, w latach 2006-2008 dołączyła do Fox News Network jako asystentka produkcji On the Record z Gretą Van Susteren. Następnie pracowała jako reporterka, prezenterka i producentka dla afiliacji NBC w Panama.

Ponownie wróciła do Fox News w 2010 roku jako korespondentka sieci. W ramach kanału obszernie omówiła wyciek ropy Deepwater Horizon i wybuch w fabryce nawozów sztucznych w West Fertilizer. Służyła również jako kotwica sieci.

Wartość netto i wynagrodzenie Elizabeth Prann:

Reporter już od jakiegoś czasu pojawia się w najważniejszych mediach i dziennikarstwie. Dzięki swojej pracy zgromadziła szacunkową wartość netto w milionach i zarabia rocznie ponad 70 000 dolarów. Jest regularnym reporterem Fox News Network, a także od czasu do czasu prowadzi program informacyjny.

Jest bardzo aktywnym użytkownikiem serwisu społecznościowego Twitter i obejmuje głównie najnowsze wiadomości i aktualizacje oraz informacje dotyczące jej męża i jego gier.

Jak wygląda życie małżeńskie Elizabeth Prann?

Od czasu do czasu znajdujesz kogoś pięknego i zakochujesz się w nim. Elizabeth jest jedną z tych piękności, które zakochało się w wielu ludziach, kiedy pojawiła się na ekranie ich telewizora. Ale ku przerażeniu niektórych jej wielbicieli, zdecydowała się związać pod koniec 2010 roku.

Wyszła za mąż za Darrena O'Day'a, który odciążał Baltimore Orioles, 20 listopada 2010 r. w hotelu Ritz-Carlton w Atlancie w stanie Georgia. Jeśli chodzi o ich dzieci, para jest również rodzicem małego dziecka, córeczki o imieniu Claire O’Day. Chociaż udało jej się trzymać ją z dala od kamer, wyznała na swoim Twitterze, że ma trudności z opieką nad wychowaniem dziecka i wspomniała:

„Niezbyt wdzięcznie równoważy macierzyństwo, relacjonuje wiadomości i ogląda więcej baseballu niż niedojrzały chłopiec”.

Historia miłosna rozpoczęła się, gdy oboje byli studentami tej samej uczelni i trwa do dziś. Aktywnie śledzi każdą grę męża i komentuje ją. Bardzo dobrze się bawią w swoim towarzystwie i nie ma doniesień o ich konflikcie lub rozwodzie.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Elizabeth Prann, obecnie w wieku 32, urodziła się 9 sierpnia 1985 r. Urodziła się w białych rodzicach w Aurora w stanie Kolorado w USA. Amerykanin jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Florydy i należy do rasy białej. Piękna dama zasłużyła również na pochwałę swojego ciała dzięki doskonałym wymiarom, które mają wysokość 5 stóp i 8 cali.

Zalecane