blog

Elizabeth Trump Grau Wiki: Wiek, wartość netto, rodzina, teraz

Elizabeth Trump Grau jest najbardziej znana jako starsza siostra prezydenta Donalda Trumpa. Urodzona w zamożnej i wpływowej rodzinie biznesmena, wiedzie luksusowe życie. Jest także emerytowaną dyrektorką banku, która prowadzi skromne życie ze swoim długoletnim mężem. Łączy intymną więź z członkami rodziny, którzy słyną z życia zawodowego.

  Elizabeth Trump Grau Wiki: Wiek, wartość netto, rodzina, teraz

Drzewo genealogiczne Elizabeth Trump Grau

Elżbieta miała dziadków imigrantów z Niemiec. Jej ojciec, Frederich Christ Trump, urodził się 11 października 1905 roku. Dorobił się fortuny na swoim biznesie nieruchomości w Nowym Jorku. Związał ślubny węzeł ze szkocką imigrantką Mary Anne MacLeod Trump. Była gospodynią domową i uwielbiała widowiska. Zmarł w 1999 roku.

Jej ojciec rozpoczynał swoją działalność od sprzedaży domów rodzinom armii wojny światowej. Jego firma w końcu przekształciła się w biznes multimilionerów, który położył podwaliny dla jego dzieci, aby sięgały dalej.

Powiązany link: Selina Scott Wiki, Żonaty, Mąż, Lesbijka, Życie osobiste, Trump

Elizabeth Grau jest trzecim dzieckiem swoich rodziców, Fryderyka i Marii. Lubiła towarzystwo czwórki rodzeństwa. Maryanne Trump Barry, urodzona 5 kwietnia 1937 roku, jest najstarszą siostrą ze wszystkich. Jest amerykańskim prawnikiem w Sądzie Apelacyjnym Stanów Zjednoczonych dla Trzeciego Okręgu. Maryanne Trump jest znana z tego, że jest skrajnym przeciwieństwem swojego brata Donalda Trumpa.

Jej starszy brat Frederich Jr. był towarzyskim pilotem linii lotniczych. Niewczesna śmierć Fredericha w wieku 43 lat zdewastowała rodzinę Trumpa. Do przedwczesnej śmierci przyczynił się jego nadużywanie papierosów i alkoholu.

W 1996 roku kupiła rezydencję Hamptons za cenę 1,2 miliona dolarów. Rezydencja składa się z pięciu sypialni, sześciu łazienek i naziemnego basenu o powierzchni 4123 stóp kwadratowych. W 2017 roku Elizabeth sprzedała swój duży dom mieszkalny w wiosce Westhampton Beach za 3 718 500 dolarów. W 2016 r. dom osiągnął na rynku 5,5 miliona dolarów, ale cena spadła, dopóki nowojorski prawnik ds. upadłości Kenneth Eckstein nie zabezpieczył domu w jego imieniu.

Jej brat prezydent Donald Trump zgromadził w 2009 roku kolosalną wartość netto w wysokości 3,1 miliarda dolarów. Pokonał Hillary Clinton w listopadzie 2016 roku i został 45. ten prezydent Stanów Zjednoczonych. Jako prezydent zarabia rocznie 400 000 dolarów. Jego wpływ na biznes, a także na politykę, pomógł Elżbiecie prowadzić luksusowe życie.

Biznes jej brata nie zawsze był udany. Na początku lat dziewięćdziesiątych gospodarka narodowa kraju zwalniała, co miało ogromny wpływ na interesy jej brata. Donald miał wtedy spłatę pożyczki w wysokości 300 milionów dolarów. Trump Organization i jej spółki zależne posiadały 9 miliardów dolarów, a jego osobisty dług wynosił wtedy 975 milionów dolarów.

Trump otrzymał pomoc od różnych banków, takich jak Citibank, Bankers Trust, Chase Bank i National Association, dodatkowymi 65 milionami dolarów. Ale później wrócił jako odnoszący sukcesy biznesmen.

W przeciwieństwie do swojego brata prowadzi życie emerytowanego dyrektora banku i teraz decyduje się pozostać poza centrum uwagi.

Mąż Elżbiety; Wszystko o jej życiu małżeńskim

Elizabeth Joan Trump złożyła przysięgę małżeńską z Jamesem Walterem Grau 26 marca 1989 roku w Marble Collegiate Church w Nowym Jorku. Jej siostra prawna, sędzia Maryanne Trump, była honorową matką, a syn narzeczonego, James W. Barry Grau, był drużbą na tę okazję. W międzyczasie jej brat Donald Jr. Trump służył jako bileter.

Możesz polubić: Maggie Haberman Wiki, Ślub, Mąż, Wartość netto, Bio, Trump

Pan Grau jest prezesem Charisma Productions która jest producentem filmów dokumentalnych i sportowych. Jest absolwentem Northwestern University. James był już wcześniej żonaty i ma syna z poprzedniego związku, który zakończył się rozwodem.

Jej mąż, James, rozpoczął karierę jako agencja reklamowa w Charisma Communications. Poparł kampanie reklamowe dla kilku firm, takich jak Rolex Watch, IBM, CBS Sports, CBS News i AT&T. Jako producent zdobył nagrodę Emmy za tytuły otwierające Superbowl XVI w 1983 roku. Podobno James pracował również w klubie Mar-a-Lago prezydenta Trumpa w Palm Beach na Florydzie jako dyrektor ds. rozrywki.

Krótki życiorys

Eliza Trump Grau urodziła się w 1942 r., ale jej data urodzenia jest odosobniona, co utrudnia obliczenie jej urodzin. Emerytowany dyrektor banku pochodzi z Queens w stanie Nowy Jork i dorastał w dzielnicy Jamaica Estates w nowojorskiej dzielnicy Queens.

Zgodnie z wiki ma obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia niemiecko-amerykańskiego. Elizabeth Trump Grau ukończyła szkołę w Kew Forest School. Ukończyła Southern Seminary College w Buena Vista.

Zalecane