blog

Elizabeth Vargas żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

W ostatnim odcinku 20/20 ABC News opowiedziała o swojej wieloletniej walce z alkoholizmem, Elizabeth Vegas, starszej dziennikarce, a także prowadzącej 20/20, która w przeszłości występowała w programie ABC World News Tonight. Urodziła się w Paterson w stanie New Jersey 6 września 1962 r., jako córka Anne i ojca Portorykańczyka, Rafaela, który również służył w armii amerykańskiej.

 Elizabeth Vargas żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

Czy  Nadal z ABC? Kariera?

Elizabeth dołączyła do ABC News z NBC, gdzie była korespondentką, głównie dla „Dateline NBC”. W NBC pracowała również jako zastępca gospodarza weekendowego wydania „NBC Nightly News”.

Dołączyła do NBC w 1993 roku, zanim dołączyła do NBC News; spędziła cztery lata jako prezenterka WBBM-TV związanej z CBS. Od 1986 do 1989 roku była czołową dziennikarką dla KTVK-TV, będącej własnością ABC, a także wcześniej pracowała jako prezenterka dla KTVN-TV.

Ile to kosztuje

Jako reporter numer jeden, Vargas ma szacowaną wartość netto na 3 miliony dolarów. Z jej ogromnymi zarobkami z jej prac. Doniesiono, że ta dama zarobiła ponad 350 tysięcy dolarów na swojej pracy przez najlepiej oceniany kanał, taki jak ABC, w byłym NBC i kilku innych.

Ale nie tylko osiągnęła wartość netto dzięki mediom, ponieważ oprócz hostingu i prezentacji, zaangażowała się również w inne biznesy. Wiki obejmowała również, że jest częścią jakiejś odnoszącej sukcesy organizacji, a także zarabia na reklamach i adnotacjach, a także na niektórych reklamach komercyjnych.

Czy Elżbieta się rozwodzi?

Kłopoty nie skończyły się na tym, jak ogłoszono również w czasie, gdy po raz drugi wchodziła na rehabilitację, że rozwodzi się ze swoim wieloletnim mężem, Markiem Cohnem. Źródło twierdziło, że ona i jej mąż są w postępowaniu rozwodowym, a źródło dodało również, że dzieci są z nim w Nowym Jorku, podczas gdy ona szuka leczenia.

Bothe Marc i Elizabeth potwierdzili ten temat, a ona mówi, że ważne jest, aby pozostała zdrowa i mierzyła się z problemami jeden po drugim. Podobnie, zdobywca nagrody Grammy, Cohn, wyraził swoją pomoc, nawet jeśli nie są już razem.

Przyczyny rozwodu par nie zostały ujawnione na stronach internetowych, ale sytuację można łatwo sobie wyobrazić. Ale jej alkoholizm odegrał główną rolę w błysku kłopotów w życiu małżeńskim. Jednak pobrali się 20 lipca 2002 r.

Krótki życiorys:

Jest również jedną z gorących i pięknych dziennikarek, a także ma smukłą i atrakcyjną sylwetkę z kształtem. Stała przy swoim wysokim wzroście 5 stóp i 10 cali, a także ważyła około 64 kg, a także ma uwodzicielskie wymiary ciała. Jeśli chcesz ją śledzić, możesz również uzyskać ją w sieciach społecznościowych.

Zalecane