blog

Ella Ross Wiki: Wiek, urodziny, chłopak, randki, romans, rodzice, wzrost

Kiedy łączysz się z celebrytą, nie ma wątpliwości, że ludzie będą spekulować na temat możliwego romansu. Podobnie było w przypadku Elli Ross, brytyjskiej modelki po tym, jak kilka razy została zauważona z gwiazdą Kardashian, Scottem Disickiem. Pomimo faktu, że Ella ma własne historie randkowe, którymi może się podzielić, jej związek ze Scottem Disickiem zawsze przyciągał niekończącą się uwagę.

 Ella Ross Wiki: Wiek, urodziny, chłopak, randki, romans, rodzice, wzrost

Życie osobiste: zbyt wielu mężczyzn zaangażowanych!

Ella zawsze intrygowała wszystkich swoim romansem, który obejmuje kilku mężczyzn. Chociaż obecnie dzieli związek ze swoim chłopakiem, Harrym Fryerem, ich romans ogranicza się tylko do jej stron w mediach społecznościowych.

Pani uwielbia przesyłać wiele zdjęć ze swoim partnerem, ale dokładne informacje dotyczące ich historii randek pozostają niejasne.

Ella Ross z Harrym Fryerem, zdjęcie opublikowane 14 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram )

Nie tylko Harry, Ella opublikowała również kilka zdjęć z facetem o imieniu George Bates , który rozważa jej możliwy romans z mężczyzną. Ponieważ zdjęcie jest nadal obecne na jej stronie na Instagramie, dali powód, by opinia publiczna domyśliła się ich potencjalnego romansu.

Ale to, co przykuło uwagę ludzi, to jej imię i różne zdjęcia powiązane z osobowością telewizyjną, Scottem Disickiem.

Czy Ella spotykała się ze Scottem Disickiem?

Scott jest znany jako były partner Kourtney Kardashian, znanej twarzy z „ Podążanie za Kardashianami ' seria. Para rozpadła się w 2015 roku.

Wygląda jednak na to, że Scott Disick oficjalnie ruszył dalej, gdy tylko Kourtney upubliczniła swój związek z Younesem Bendjimą, Scott postanowił się zabawić i wyszedł ze swoją rzekomą dziewczyną, modelką Ellą Ross.

Od wspólnego spaceru po ulicach Beverly Hills na nocnych imprezach było wiele incydentów, w których Ella była na soczewkach paparazzi ze swoim podobno chłopakiem, Scottem.

Ella Ross i Scott Disick sfotografowani 4 maja 2017 r. (Zdjęcie: eonline.com )

Ale pomimo palmtopa ani Ella, ani Scott nie wypowiedzieli ani jednego słowa, które potwierdzałoby ich randkowe życie, co dodatkowo sprawia, że ​​ludzie są ciekawi, że ich romans jest możliwy do zaprzeczenia.

Jej krótka wiki

Ella Ross, lat 22, urodziła się w 1996 roku w Kensington w Wielkiej Brytanii i co roku obchodzi swoje urodziny 2 lutego. Poza tym informacje o jej rodzicach i faktyczne przygotowanie zawodowe pozostają w cieniu.

Mówiąc o swoim wyglądzie, Ella stoi wysoko na wzroście 5 stóp 8 cali (1,76 m) z wymiarami ciała 24 cale w talii i 34 cale w biodrach.

Zalecane