blog

Ellie Bamber Wiki, Wzrost, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie

Młoda i piękna, znana dzięki niedawnemu filmowi „Nocturnal Animal” z Jake'em Gyllenhaalem Ellie Bamber jest wybitną angielską aktorką. Od tego czasu nie wkroczyła do branży i ma już przewagę. W 2016 roku zagrała także główną rolę w filmie „Zajęcia dodatkowe” z Timothy Simons i Colinem Fordem. Wraz z karierą muzyczną, teatralną, telewizyjną i filmową.

 Ellie Bamber Wiki, Wzrost, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Młoda i piękna, znana dzięki niedawnemu filmowi „Nocturnal Animal” z udziałem Jake'a Gyllenhaala, Ellie Bamber jest wybitną angielską aktorką, która szturmem podbije branżę rozrywkową.

  Od niedawna weszła do branży i już ma świetny start. W 2016 roku zagrała główną rolę w filmie „Zajęcia dodatkowe” z Timothy Simons i Colinem Fordem. Równolegle z karierą muzyczną, teatralną, telewizyjną i filmową współpracowała przy tworzeniu zespołu Annoy the Boy, współpisząc oryginalne numery i wydając EP dla Union Records

  Profesjonalne życie:

  Począwszy od szkoły, Bamber odegrała wiele głównych ról w swoich szkolnych sztukach i musicalach. Została najmłodszym członkiem londyńskiego Teatru Gracza. W wieku 13 lat zagrała rolę Młodej Jenny Sir Trevora Nunna. Zadebiutowała w swoim telewizyjnym serialu ITV A Mother’s Son. Stopniowo zaczęła pojawiać się w wielu filmach i serialach, takich jak Upadek, Duma i uprzedzenie i Zombie, Zwierzę nocne, Przywróć kota i Zajęcia pozalekcyjne.

  Czytaj więcej: Anna Nystrom Wiki, Net Worth, Randki, Rodzice

  Jest znana ze słynnego filmu Toma Forda „Nocturnal Animal” jako India Hastings. W swojej karierze współpracowała przy tworzeniu zespołu Annoy the Boy.

  Wartość netto:

  Utalentowana i wspaniała aktorka Bamber pracuje nad budowaniem swojej wartości netto, ponieważ jej kariera aktorska stale się rozwija. Chociaż nie ujawniła swojej rzeczywistej wartości netto w tak młodym wieku, można bezpiecznie założyć, że może mieć wartość netto w granicach tysięcy.

  Na razie Bamber gra mniejsze role lub małe główne role w teatrach, co i tak zapewnia jej niezłe pieniądze.

  Życie osobiste:

  Ellie Bamber była w związku z gwiazdą Bodyguard Richardem Maddenem. Para została po raz pierwszy sfotografowana razem w sierpniu 2017 roku na Ibizie.

  Od tego czasu zaczęły krążyć plotki, że mieli tajny romans poza zasięgiem opinii publicznej. Ale nie potwierdziły ani nie zaprzeczyły plotkom, co dodało więcej oliwy do już palącego się ognia.

  We wrześniu 2018 roku widziano, jak Ellie przybywa do domu swojego chłopaka, co przykuło uwagę paparazzi. Ich romans wydawał się być zapałką stworzoną w niebie.

  Możesz cieszyć się: Jenna Joseph Wiki, Net Worth, Mąż, teraz

  Ale wszystkie dobre rzeczy muszą się wyraźnie skończyć. A do stycznia 2019 roku ujawniono, że para rzekomo nazwała to rezygnacją z ich związku. Jedno źródło bliskie Richardowi potwierdziło tę wiadomość, stwierdzając, że postanowili zakończyć swój romans na dobre. Poza tym było zbyt wiele problemów między Ellie i jej ówczesnym chłopakiem Richardem, których nie można było naprawić. Jak podaje Standard.co.uk, rozdzielili się po 18 miesiącach ich intymności.

  Do tej pory Ellie nie mówiła nic na temat swojego potencjalnego chłopaka.

  Krótki życiorys:

  Urodzona 2 lutego 1997 r. Bamber dorastała w Surrey w Anglii ze swoim młodszym bratem Lucasem i jej rodzicami. Jest bardzo zabawną, kochającą osobą, ma narodowość brytyjską i białe pochodzenie etniczne.

  Podobny: Xavier Samuel Wiki, żona, wesoły, rodzina, wartość netto

  Naturalnie rudowłosy Bamber ma wysokość pięciu stóp i sześciu cali z idealną budową ciała. Jest również bardzo aktywna na kontach w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter.

  Zalecane