blog

Elliott Neese Wiki, wiek, żona, dziewczyna

Kapitan „Deadliest Catch” Elliott Neese podróżował cierniową ścieżką i walczył o różne rzeczy. Jego droga zmagań nie ogranicza się tylko do kariery, gdyż jego życie osobiste i relacje z rodzicami też mają gorzki smak. Elliott stał się znany z sagi Deadliest Catch, który ryzykował życiem, aby uratować sześciu członków załogi na Alasce w niebezpieczeństwie podczas 10. sezonu.

  Elliott Neese Wiki, wiek, żona, dziewczyna

Elliott stał się znany z sagi o Najniebezpieczniejszy zawód świata, który ryzykował życie, aby uratować sześciu członków załogi w niebezpieczeństwie Alaski w sezonie 10. Został jednak ukarany grzywną w łącznej wysokości 6000 USD po tym, jak inspekcja ujawniła w jego zaciągu kraby o regulowanych rozmiarach, co jest zachowaniem nielegalnym dla każdego rybaka. Przyznał się do winy, gdy alaskańscy urzędnicy sprawdzili ładunek jego statku i odkryli bardzo cennego czerwonego kraba królewskiego wraz z 13 niewymiarowymi „robakami”.

Była dziewczyna oskarżona o molestowanie; Kim jest jego nowa dziewczyna?

Elliott Neese borykał się z problemami domowymi ze swoją byłą dziewczyną, Valerie Gunderson. W lutym 2012 roku Valarie oskarżyła go o nękanie jej i w swojej petycji stwierdziła, że ​​narkotyki i alkoholizm licencjonowanego kapitana statku nadszarpnęły jej osobiste bezpieczeństwo.

Zobacz też: Brian King Joseph Wiki: Wiek, wartość netto, AGT 2018, fakty

Po tym, jak złożyła wniosek do sądu, ona i ich dwoje dzieci zabezpieczyli przeciwko niemu nakaz tymczasowego ograniczenia wolności. Odseparowany duet nie zawarł jeszcze umów dotyczących rodzicielstwa dwóch synów.

Po zerwaniu z Valarie Elliott zaczął spotykać się z Airy Fridenbergs. Pochodzący z Chicago Airy i Elliott spotkali się w Malibu i często obnosili się z iskrą swojego romansu ze swoją nową dziewczyną w mediach społecznościowych. Z drugiej strony jego była dziewczyna cieszy się z bycia samotną matką, opiekującą się dwoma synami.

Znajdź więcej na Deadliest Catch Star : Keith Colburn Wiki, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wartość netto, wzrost

Ile jest wart netto Elliott Neese?

35-letni Elliott jest licencjonowanym amerykańskim kapitanem statku i rybakiem komercyjnym, którego wartość netto wynosi 500 tysięcy dolarów. Za swoją rolę w Discovery Channel zarobił trochę lukratywnej pensji Najniebezpieczniejszy zawód świata . Program podkreśla Elliotta jako najmłodszego kapitana floty i jego doświadczenie na morzu.

W wieku 12 lat Najniebezpieczniejszy zawód świata gwiazda zaczął łowić ryby i łowił ryby na wybrzeżach Meksyku i Fidżi podczas całej swojej podróży. Elliott zadebiutował w dniu Najniebezpieczniejszy zawód świata w kwietniu 2005 roku i prowadził statek z doświadczonymi członkami załogi.

tęskni za rodzicami; Kłopotliwy związek z ojcem mechanikiem w przeszłości

Komercyjny rybak Elliott, podróżując w podróż na sterty wstrętnych mórz i oceanów, często odczuwa nieobecność rodziców. On i jego koledzy z załogi pływają razem na tej samej łodzi przez prawie rok z dala od rodziny i rodzinnego miasta.

Przeczytaj także: Buddy Stephens Wiki: Wiek, Biografia, Rodzina, Wynagrodzenie, Wartość Netto, Ostatnia Szansa U

Jego ojciec opiekuńczy, Mike Neese, dołączył do niego w Red Crab 2014 w Saga po 15-letniej przerwie. Mike odegrał również znaczącą rolę w przekonaniu syna do pójścia na odwyk, aby przezwyciężyć uzależnienie od narkotyków.

Jego ojciec jest mechanikiem i kucharzem, który w przeszłości miał zaburzony związek z Elliottem. Jednak z biegiem czasu duet ojciec i syn zdobył zaufanie i wspierał fizycznie i emocjonalnie.

Słuchając sugestii ojca, Elliott udał się do ośrodka rehabilitacyjnego w Malibu i nie kontynuował dwunastego sezonu serialu Najniebezpieczniejszy zawód świata. Zdał sobie sprawę, że jego dobre samopoczucie było ważniejsze niż show, a jego decyzja o opuszczeniu show została zrozumiana zarówno przez fanów, jak i właściciela łodzi. Po nieobecności Elliotta w serialu, nowy członek o imieniu Jake został dodany i otrzymał statek, który był wcześniej przez niego używany.

Krótki życiorys

Elliott Neese, urodzony w 1983 roku, nie jest nowicjuszem, jeśli chodzi o pełne morze. W wieku 18 lat, kiedy licencjonowany kapitan statku udał się na połów krabów, zaczął od 100-stopowego Przylądka Oceanicznego i w ciągu tygodnia udało mu się osiągnąć pełny udział.

The Najniebezpieczniejszy zawód świata Star ujawnił, że walczył z uzależnieniem od narkotyków w sezonie 11. Jego ojciec i koledzy z załogi namawiali Elliotta, aby poszedł na odwyk, a po pewnym leczeniu zrezygnował z nałogu, jak na wiki.

Zalecane