blog

Ellison Fryzjer Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wzrost, Fox News

Dziennikarstwo to zawód naprawdę nieprzewidywalny. Dziennikarz musi być cały czas czujny i gotowy do przemieszczania się w różne miejsca, aby relacjonować nowe historie. Jednak pomimo tej presji są dziennikarze tacy jak Ellison Barber, którym udaje się wypełnić każdy obowiązek zawodowy, a także nie brakuje radości z życia osobistego. Jest amerykańską korespondentką i reporterką Fox News Channel.

 Ellison Fryzjer Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wzrost, Fox News

Kariera i postęp:

Ellison rozpoczęła swoją karierę zawodową jako pisarka pracownicza w Washington Free Beacon reporter Capitol Hill. Następnie pracowała jako zastępca szefa biura i reporter w WUSTA-TV w Waszyngtonie. Relacjonowała kilka najważniejszych artykułów zarówno w programach dziennych, jak i primetime.

Podobnie opowiedziała o proteście pierwszomajowym przeciwko zarządzeniom prezydenta Trumpa dotyczącym imigracji. Zrobiła także reportaż o morderstwach w rezydencji rodziny Savopoulos w 2015 r. i pięcioodcinkowej serii o zaginionych obligacjach oszczędnościowych w 2016 r. Ponadto weszła do sieci Fox News w 2017 r. i ma siedzibę w Biurze w Waszyngtonie.

Ile jest warte Ellisona?

Wybitny dziennikarz Ellison Barber zainwestował kilka lat w sektorze nadawczym. Pracowała w kilku renomowanych mediach, takich jak Fox News i WUSTA-TV. Dziennikarka musiała zarobić dużą pensję dzięki swoim pracom w poprzednich mediach i obecnym przedsięwzięciu w Fox News. Chociaż nie ujawniła w jasnych liczbach, możemy założyć, że Ellison zgromadził znaczną wartość netto, która może wynosić tysiące dolarów.

Czy dzieli piękny związek z chłopakiem!

Ellison Barber cieszy się otwartym związkiem z chłopakiem, Andym Tongrenem. Duet, który od jakiegoś czasu spotyka się ze sobą, nie próbuje ukrywać swojego romansu i pokazuje przebłysk ich życia miłosnego w mediach społecznościowych. Przeglądając Instagram Ellisona, znaleźliśmy kilka zdjęć zakochanych ptaków przesłanych z uroczymi podpisami.

Co więcej, jej konto na Instagramie ujawniło również, że pomimo gorączkowej i wymagającej kariery nie tęskni za dobrą zabawą z nią jako mężem. Nie tylko ona, ale także chłopak zapełnił jego konto na Instagramie zdjęciami jego i Ellisona z kilku okazji i wydarzeń.

Urocza i intensywna relacja pary ewidentnie sugeruje, że wkrótce pobiorą się i będą dzielić związek mąż-żona.

Jej krótka biografia:

Ellison Barber urodziła się w 1988 roku, co oznacza, że ​​ma 29 lat. Dorastała w Atlancie w stanie Georgia z wspierającymi rodzicami. Dziennikarka ukończyła studia Bachelor of Arts z Wofford College w 2012 roku. Należy do białej rasy i ma imponującą wysokość 5 stóp i 7 cali.

Zalecane