blog

Elsie Hewitt Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Split, Sue, Rodzina, Rodzeństwo

Kiedy jesteś celebrytą, każdy twój krok jest zauważony, a brutalne zachowanie wysoko ocenianej gwiazdy po prostu nie powinno pozostać niezauważone. Elsie Hewitt, była dziewczyna gwiazdy „Cruel Intentions” Ryana Phillippe, złożyła przeciwko niemu pozew za napaść i zażądała 1 miliona dolarów odszkodowania. Incydent, który miał miejsce 4 lipca spowodował u niej siniaki i ból w klatce piersiowej.

  Elsie Hewitt Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Split, Sue, Rodzina, Rodzeństwo Efraim Diveroli Wiki: Wartość netto, teraz, żona, dziewczyna

Dean E. Johnsen Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o mężu Judy Greer

Elsie Hewitt następnie zaatakowała Ryana pozwem, domagając się ponad 1 miliona dolarów odszkodowania od 44-letniego aktora we wrześniu 2017 r. W pozwie model z Los Angeles oskarżony Ryan o napadzie, pobiciu i zamierzonym uderzeniu.

Zgodnie z dokumentami wydanymi przez Sąd Najwyższy stanu Kalifornia, jej były chłopak Phillippe naruszył jej prywatność, monitorując codzienną aktywność Elsie za pomocą aplikacji o nazwie „Znajdź moich przyjaciół” na swoim iPhonie. Okrutne zamiary aktor zapytał ją o miejsce pobytu po tym, jak znalazł Elsie w nieznanym miejscu.

W dokumentach Elsie rzekomy Ryan zażywał narkotyki i twierdził, że nie będzie pamiętał incydentu. Stwierdziła dalej, że aktor używa nielegalnych narkotyków, takich jak kokaina, grzyb psychodeliczny i sterydy. Gwiazda Instagrama twierdziła, że ​​Phillippe w 2017 roku usunął zapis „stosowania suplementów lub narkotyków”.

Strona incydentu Ryana:

Chociaż sam Ryan nie skomentował 4 ten Incydent lipcowy, jego bliskie źródła twierdzą, że problem zaczął się, gdy Elsie odmówiła opuszczenia domu po tym, jak Ryan ją rzucił. Powiedzieli nawet, że zaatakowała Ryana i spowodowała scenę z niczego.

Jeśli wierzyć doniesieniom, dostała siniaków, gdy sama spadła ze schodów, wyprowadzana z jego domu. Więc wszystkie oskarżenia są fałszywe i dotyczą sławy i zemsty za ich rozpad.

Jednak w listopadzie 2017 roku aktor zaprzeczył wszystkim jej oskarżeniom i powiedział, że próbowała go wyłudzić. Według jego prawnika Shawna Holleya Ryan pamięta incydent i oskarżenia kryminalne, które, jak twierdziła Elsie, były fałszywe.

Kariera i postęp Elsie

Piękność jest profesjonalną modelką i pojawiła się w „Playboy Magazine”. Modelka z Los Angeles i Wilhelminy wystąpiła w teledysku „Underwater” w 2013 roku z Garrett Lodge.

Nie chcesz przegapić: Keir Gilchrist Dziewczyna, Randki, wesoły, Plotki, Rodzina, Wartość netto, 2017

Modelka Playboya na miesiąc czerwiec-2017, wystąpiła w filmie „Przeważnie upiorne: poznałeś mojego upiora? ' w 2014.

Krótkie życiorys i rodzina Elsie Hewitt

Amerykańska modelka Elsie Hewitt urodziła się 5 ten Marzec 1996, czyli ma 22 lata. Należy do rasy białej, stoi na wysokości 1,77 m (5' 9½') i zachowuje idealne kształty.

Piękna modelka ma ponad 568 tys. obserwujących na Instagramie, co tłumaczy jej popularność w mediach społecznościowych.

Jest powściągliwa w stosunku do swojej rodziny, ale jej wiki ujawnia, że ​​ma młodszą siostrę, która podarowała włosy zarażonym dzieciom w 2016 roku. Urodzona jako najstarsza z dwójki rodzeństwa, wzięła na siebie odpowiedzialność za bycie jej wzorem do naśladowania.

Zalecane