blog

Elvira Wayans Wiki: Wiek, rodzeństwo, rodzice, dzieci, mąż, teraz

Elvira Wayans to amerykańska scenarzystka, znana głównie z amerykańskiego serialu komediowego Moja żona i dzieci. Przyszła wyróżnić się jako jeden z członków rodziny Wayans. Jej rodzina jest jedną z renomowanych rodzin w Hollywood, której członkowie podążali własnymi ścieżkami, rozwijając swoją karierę.

  Elvira Wayans Wiki: Wiek, rodzeństwo, rodzice, dzieci, mąż, teraz

Przyszła wyróżnić się jako jeden z członków rodziny Wayans.

Jej rodzina jest jedną z renomowanych rodzin w Hollywood, której członkowie podążali własnymi ścieżkami, rozwijając swoje kariery.

Życie rodzinne i rodzeństwo

Rodzina Elviry, znana jako rodzina Wayans, składa się z reżyserów, aktorów, pisarzy i komików.

Elvira urodziła się jako córka swoich rodziców, Elviry Alethia i Howell Stouten Wayans. Jej matka Elvira jest gospodynią domową i pracownikiem socjalnym, podczas gdy jej ojciec Howell jest kierownikiem supermarketu.

Jednak Howell nie jest jej biologicznym ojcem. Elvira nigdy nie wspomniała o swoim biologicznym ojcu w żadnym z wywiadów, ponieważ zachowała te informacje dla siebie.

Zobacz: Liz Dueweke Wiek, mąż, wynagrodzenie, rodzina

Urodzona w ogromnej rodzinie Elvira ma w sumie ośmioro rodzeństwa. Jej rodzeństwo to Keenen Ivory Wayans, Damon Wayans, Kim Wayans, Shawn Wayans, Marlon Wayans, Nadia Wayans, Diedre Wayans i Vonnie Wayans.

Jej brat Keenen jest aktorem, komikiem, reżyserem i pisarzem. Był żonaty z Daphne Wayans w latach 2001-2006 i miał cztery córki i jednego syna.

Podobnie jej brat Damon jest aktorem, komikiem i producentem, który ma dwóch synów i dwie córki. Damon miał ślub z Lisą Thorner w 1984 roku, ale w 2000 roku miał z nią rozstanie.

Siostra Elviry, Kim jest aktorką, która pojawiła się w różnych serialach telewizyjnych i filmach, takich jak Umysły kryminalistów oraz Ruch taneczny.

Shawn, jej brat, jest aktorem i pisarzem. Ma dwie córki i jednego syna. Marlon jest także aktorem i pisarzem, ma syna i córkę.

Siostra Elviry, Nadia, jest aktorką znaną z parodii amerykańskich komedii akcji Zamierzam cię ssać .

Jej siostra Diedre jest scenarzystką i producentką, ma czterech synów i dwie córki. Jej siostra, Vonnie, jest również scenarzystką, która wyznaje tę samą religię, co Świadkowie Jehowy w swojej ogromnej rodzinie.

Matka Dwójki Dzieci! Kim jest mąż Elviry Wayans?

Elvira jest pobłogosławiona dwójką dzieci, Chaunté Wayans i Damien Dante Wayans .

Jej syn Damien urodził się 15 kwietnia 1980 roku. Jest amerykańskim aktorem, scenarzystą, producentem i reżyserem. Damien, lat 39, jest znany głównie z pracy w serialach telewizyjnych i filmach takich jak Eddie Murphy Raw, Dance Flick, oraz Moja żona i dzieci.

Jej syn zgromadził i niesamowite 20 milionów dolarów z kariery w branży rozrywkowej.

Dwa lata po tym, jak Elvira powitała syna, w 1982 roku powitała córkę o imieniu Chaunté. Chaunté, której urodziny przypadają 24 maja, jest amerykańską aktorką, komikiem, pisarką i redaktorką.

Jest znana głównie z występu w programie MTV2 Wild 'N Out. Ma również ponad 84,3 tys. fanów na swojej stronie na Instagramie.

Dowiedz się więcej: Jake Goldberg Bio, Wiek, Dziewczyna, Teraz

Elvira jest również bardzo blisko z obojgiem swoich dzieci. Jej syn, Damien, niedawno życzył jej wszystkiego najlepszego 5 stycznia 2019 r., stwierdzając, jaka jest piękna, słodka i lojalna przyjaciółka.

Instagram) (styczeń 2019)

Jej córka Chaunté niedawno trafiła do serialu opartego na Netflixie, Tiffany Haddish Prezenty: Gotowi .

Spektakl obraca się wokół sześciu kobiet komediowych, które Tiffany poznała przez lata. Program prowadzi Tiffany, która jest również producentem wykonawczym serialu wraz z Wandą Sykes i Page Hurwitz.

Jej córka Chaunte, jako otwarcie gejka i czarnoskóra kobieta, przeszła trudną podróż jako komik.

Kiedy jej córka zaczęła robić stand-upy na początku swojej kariery, wybrała imię na Nowy Jork.

Nie chciała, by ludzie ją uwielbiali ze względu na jej pochodzenie rodzinne.

Chaunté chciała, by fani ją za nią polubili talent i zabawne szkice, nie dla jej niesławnego nazwiska Wayans.

Chaunté był wychowywany przez brata Elviry, Marlona, ​​Shawna, Keenena i Damona. Elvira wychowywała także córkę jako samotną matkę.

Mówiąc o mężu Elviry, 7 sierpnia 2014 r. Chaunté napisała na Twitterze, że jej tata jest w więzieniu.

Relacja między Chaunté a jej ojcem jest dziwaczna. Ale utrzymuje aktywną więź z matką. 14 maja 2018 r. udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej i swojej mamy Elviry.

Elvira nie skomentowała ojca swoich dzieci. Nie ma żadnych szczegółów dotyczących życia małżeńskiego Elviry, a obecnie podobno jest samotna.

Ile ma wartość netto rodziny Elviry i Wayans?

Elvira Wayans w większości zebrała swój majątek z kariery amerykańskiej scenarzystki.

Ciekawe: Alex Russell Żona, Net Worth, Rodzina

W latach 2004-2005 zbierała fortuny jako asystentka scenarzystów przy 27 odcinkach amerykańskiego serialu sitcomowego, Moja żona i dzieci.

Napisała także trzy odcinki serialu telewizyjnego.

Jeśli chodzi o rodzinę Wayans, ich łączna wartość netto wynosi 183 miliony dolarów.

Jej rodzeństwo, Keenen, ma wartość netto 65 milionów dolarów, Damon ma 35 milionów dolarów, Kim ma 8 milionów dolarów, Shawn ma 30 milionów dolarów, a Marlon ma 40 milionów dolarów. Damon Jr., syn jej brata Damona, również ma majątek 5 milionów dolarów.

Krótki życiorys

Elvira Wayans urodziła się w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork. Ma 1,72 m wzrostu i jest obywatelką amerykańską.

Zgodnie z wiki, jej imię „Elvira” jest honorem matki, a jej rodzina mieszkała w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku.

Zalecane