blog

Elvis Costello Wiki, żona, rozwód, dziewczyna i wartość netto

Elvis Costello to pseudonim sceniczny Declana Patricka MacManusa, angielskiego muzyka znanego jako piosenkarz, autor tekstów i producent, który jest znany ze swoich ulubionych albumów solowych i napisów muzycznych z Elvisem Costello i atrakcjami. Zdobył sławę i wyróżnienia, w tym różne nagrody, a także nominację do wprowadzenia do Rock and Roll' Hall of Fame. Wraz z najlepszą karierą dorobił się także znacznego bogactwa i wartości ze swojego zawodu jako artysta muzyczny.

  Elvis Costello Wiki, żona, rozwód, dziewczyna i wartość netto

Wraz z najlepszą karierą dorobił się także znacznego bogactwa i wartości ze swojego zawodu jako artysta muzyczny.

Ile jest warte netto Elvisa Costello?

Elvis Costello, utalentowani artyści muzyczni, którzy gromadzą swój majątek dzięki swojej zawodowej karierze muzycznej, ma szacunkową wartość 70 milionów dolarów. Znany głównie jako artysta solowy, a także jako frontman zespołu, Elvis Costello and the Attractions, jego osiągnięcia muzyczne obejmują: Alison, „Codziennie piszę książkę”, „Pump it Up ,' oraz ' Obserwowanie detektywów ”.

Zobacz: Lele Pons Chłopak, rodzice, rodzeństwo, wartość netto

Karierę muzyczną rozpoczął na początku lat 70. i wyszedł ze swoim debiutanckim albumem „ Mój cel jest prawdziwy ” w 1976 roku. Następnie stworzył grupę i nazwał ją Wdzięki kobiece z którym koncertował przez dekadę, zanim rozstał się w 1986 roku.

Z należytym szacunkiem dla jego znaczącego wkładu na polu muzycznym, otrzymał nagrodę Grammy, a jego zespół, Elvis Costello i The Attractions, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Nie tylko to, ale był dwukrotnie nominowany do nagrody Brit Award dla najlepszego brytyjskiego mężczyzny i był nominowany do Oscara 2003 za najlepszą oryginalną piosenkę ”. Szkarłatny Przypływ ,' w ' Zimna Góra. '

Elvis wkroczył w swoją karierę dawno temu, kiedy nagrał reklamę ze swoim ojcem; interes dotyczył lemoniady R. White'a; Costello zapewnił chórki do piosenki, którą napisał i zaśpiewał jego ojciec. To był ogromny hit, ponieważ reklama zdobyła srebrną nagrodę. Zdobycie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy dało Costello więcej zachęty do ciągłego doskonalenia się w czymś, co go absorbowało. Zanim zdobyliśmy sławę, odkryliśmy, że Costello musiał być zaangażowany w wiele innych prac, które pomogły mu zadbać o siebie. Od urzędnika wprowadzania danych do operatora komputera, zrobił to wszystko.

Trzykrotnie żonaty; Ma dwoje dzieci

Ten celebryta o znacznym wzroście był w wielu związkach i trzykrotnie był żonaty. W listopadzie 1974 roku przedstawił swoją dziewczynę z dzieciństwa, Mary Burgoyne, jako swoją pierwszą żonę. Chociaż nie ma zbyt wielu informacji o jego pierwszym małżeństwie, podobno zrujnował swoje związek z Mary z narkotykami i seksem. Nawiązał do ogromnej liczby przypadkowych spotkań seksualnych, które ostatecznie pogorszyły jego więź z pierwszą żoną.

Nie przegap: James „Bobo” Fay Wiki, wiek, żonaty, zdrowie, wartość netto

Po niepowodzeniu pierwszego małżeństwa Elvisa wszedł w kolejny związek z Cait O'Riordan, rodowitą Nigeryjką, z którą dzielił 16 lat życia od 1986 do 2002 roku.

Elvis Costello ze swoją obecną żoną Dianą Krall (zdjęcie: The Mercury News)

Po roku rozwodu z Cait ożenił się po raz trzeci, składając przysięgę małżeńską z Dianą Krall 6 grudnia 2003 r. Para cieszy się teraz więzią półtora dekady. W trakcie swojego wieloletniego związku przyjęli dwoje dzieci, z którymi żyją szczęśliwie. Jego najstarszy syn, Matthew MacManus, jest również muzykiem, znanym z gry na basie i pętli perkusyjnej Fendera na albumie „ Wszystkie T jego Bezużyteczne Piękno ” Costello i The Attractions, 17. studyjny album Costello.

Dowiedz się więcej: Tahiry Jose Wiki, wiek, wartość netto, randki, fakty

Krótki życiorys

Urodzony jako Declan Patrick MacManus w Paddington w Londynie w Wielkiej Brytanii w 1954 roku, Elvis Costello obchodzi urodziny 25 sierpnia. 64-letni piosenkarz ma 1,76 metra wzrostu (5 stóp i 9 cali). Należy do rasy białej rasy kaukaskiej i posiada obywatelstwo brytyjskie.

Urodził się w rodzinie Lilian i Ross. Jego ojciec był także muzykiem i liderem zespołu, co zainspirowało go do kontynuowania zainteresowań i pomogło mu zaistnieć w branży, w której utrzymanie się jest trudne.

Zalecane