blog

Elyes Gabel żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wywiad, kontuzja, wartość netto

Skandaliczny i niesamowicie przystojny aktor, najlepiej znany z roli w przebojowym serialu HBO „Gra o tron”. Wraz z Walterem O'Brienem w serialu CBS „Scorpion” pojawia się Elyes Gabel. Elyes Gabel osiągnął status większości gwiazd Hollywood, grając główną rolę w serialu i ciężko pracując na swój zasłużony tytuł. Nominowany również w wielu momentach swojej kariery aktorskiej i wywarł wiele wrażeń w całym swoim zawodzie.

 Elyes Gabel żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wywiad, kontuzja, wartość netto

Kariera i postęp:

Jego pierwszą poważną rolą była rola Gurpreeta „Guppy” Sandhu w Casualty w 1986 roku, która już stała się gwiazdą, od 2004 do 2007 roku. Grał różne role w serialu, zanim dostał regularną rolę, jak powiedział „Guppy”. Opuszczając Casualty w 2007 roku, pracował na planie jako Vimel, kapłan-stażysta, w dramacie BBC Apparitions. Miał także inną rolę aktorską jako Danny w telewizyjnym horrorze „Dead Set”, który szybko zakończył się tym, że zamienił się w zombie.

Jego ostatnim osiągnięciem było zdobycie roli głównej obsady w amerykańskim serialu dramatycznym „Scorpion”. Rozpoczął pracę nad swoją postacią od 22 września 2014 r. i przedłużył go na drugi sezon w 2015 r.; teraz czwarty sezon został wydany od marca 2017 r.

Ile jest jego wartość netto?

Bycie nominowanym do nagrody Screen Actors Guild Awards w 2012 roku Elyes ma wspaniałą wartość netto i pensję. Działając jako jego mocna strona, Elyes ma wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Ten sukces w aktorstwie odniósł z Oldham Theatre Workshop i Northern Kids Theatre Company.

Przyczynianie się do jego aktualizacji pensji jest udziałem w najsilniej działającym i popularnym serialu HBO zatytułowanym „Gra o tron”. Z pewnymi kontuzjami i wypadkami, które były bliznami po bitwie z serialu. Dodatkowo, co więcej, na jego korzyść, wystąpił gościnnie w wywiadzie w „The Late Late Show with James Corden” w październiku 2015 roku.

Czy Elyes spotyka się z zamężną mamą?

Do tej pory spotykał się ze współpracownikiem podczas planu Scorpion. Katharine McPhee, która jest również w obsadzie „Scorpion”, to dziewczyna Eylesa, która była już żoną kogoś innego, wkrótce potem rozwiodła się z poprzednim mężem. Nie jest już mężatką, para spotyka się ze sobą od 2014 roku. Jednak zerwali w zeszłym roku w 2016 roku, informując media, że ​​są zerwani.

Chociaż zdecydowali się zostać, przyjaciele, ostatnie wydarzenia mówią, że kiedyś para planuje wrócić do siebie. Z trwającą i przerywaną relacją, którą mają dla siebie, dwójka nie zdefiniowała jeszcze raz relacji z mediami. Jeśli chodzi o fanów gejów, mogą wiwatować z innego powodu niż ponowne rozstanie.

Krótki życiorys

Ma 34 lata, urodził się 8 maja 1983 r. w Londynie, dzielnicy miasta Westminster w Anglii. Spędził wiele swoich wczesnych lat w Kanadzie przed powrotem do Londynu. Ma obszerną listę mieszanych grup etnicznych, która obejmuje algierską, francuską, hiszpańską, holenderską, anglo-indyjską, irlandzką i portugalską.

Szczegóły dotyczące jego rodziców są prywatne, ale można je zobaczyć w jego mediach społecznościowych. Ma 6 stóp wzrostu i jest obywatelem brytyjskim. Uczęszczał do rzymskokatolickiego Kolegium Naukowego św. Damiana.

Zalecane