blog

Emayatzy Corinealdi Żonaty, Mąż, Chłopak, Wzrost, Wartość netto

Popularna dzięki swojej roli w filmie Middle of Nowhere, Emayatzy Corinealdi zdobyła ogromną sławę i wyróżnienia swoimi zapierającymi dech w piersiach występami. Emayatzy słynie z prac w wielu filmach krótkometrażowych i filmach, takich jak Zaproszenie, Środek nikąd, Ręka Boga, Ekspres niani, Uzależnieni i Miles Ahead.

 Emayatzy Corinealdi Żonaty, Mąż, Chłopak, Wzrost, Wartość netto

Kariera i postęp:

Wspaniała aktorka Emayatzy pojawiła się w wielu filmach niezależnych i krótkometrażowych. Po raz pierwszy pojawiła się w powracającej roli w dziennej operze mydlanej CBS, Młodzi i niespokojni. Następnie pojawiła się w filmie telewizyjnym Hallmark The Nanny Express. Empathy zadebiutowała w filmie Avy Duverney Middle of Nowhere, za który zdobyła wiele nominacji i nagród, w tym Gotham Award za najlepszy przełomowy występ i African-American Film Critics Association Award dla najlepszej aktorki.

Emayatzy wykorzystała swoje umiejętności aktorskie w kilku filmach, w tym Beauty Shop, Wednesday, The Nanny Express i Miles before. Dała też niezwykłe role w serialach telewizyjnych, takich jak Młodzi i niespokojni, Katrina, Romantycznie zakwestionowani, Ręka Boga i Korzenie.

Ile jest warte Emayatzy?

Emayatzy ujawniła magię swoich umiejętności aktorskich w wielu filmach i małych filmach. Prace nie tylko przyniosły jej uznanie i sławę, ale pozwoliły zebrać ogromne sumy. To pokazuje, że Emayatzy cieszy się niesamowitą wartością netto w tysiącach.

Tajemniczy mąż!

Utalentowana aktorka wspominała o chłopaku i mężu w różnych wywiadach, ale nie przejmuje się imieniem tajemniczych mężczyzn. W swoim wywiadzie dla ESSENCE w sierpniu 2015 r. Emayatzy zwróciła uwagę, że jej chłopak dołącza do jej przeprowadzki w Los Angeles, ale z pewnych powodów mu się to nie udało. Powiedziała, że ​​spotyka się z mężczyzną i chciała, żeby się z nią przeprowadził.

Wygląda na to, że po przyjeździe do Los Angeles znalazła nową ukochaną, z którą jest obecnie w związku małżeńskim. Wspomniała również, że drugą rocznicę obchodziła z mężem 31 sierpnia 2015 r., ale milczała na temat nazwiska. Z wywiadu Emayatzy zasugerowała, że ​​poślubiła miłość swojego życia 31 sierpnia 2013 roku.

Krótki życiorys:

Pochodzący z afroamerykańskiej grupy etnicznej Emayatzy urodził się 14 stycznia 1980 r. w Fort Knox w stanie Kentucky. Wśród jej rodziców matka jest Afroamerykanką z Ohio, a jej ojciec jest Panamczykiem. Ukończyła studia w New Jersey w Actor’s Training Studio i William Esper Studio w Nowym Jorku oraz Playhouse West. Jest pobłogosławiona wysoką wysokością 5 stóp i 7 cali.

Zalecane