blog

Emilia Bechrakis Wiki, wiek, urodziny, rodzina, wzrost, wartość netto, praca

Czego można oczekiwać od życia więcej niż sukcesu w karierze i idealnego partnera życiowego? Amerykańska gwiazda reality show, Emilia Bechrakis, ma piękny stosunek do skarbu i otrzymała wszystkie pochwały i miłość od publiczności za swoje występy w telewizji. Jest znana z bycia członkiem obsady serialu Bravo reality „Million Dollar Listing New York”. A wraz ze swoim telewizyjnym debiutem Emilia stała się szalenie popularna na Instagramie.

  Emilia Bechrakis Wiki, wiek, urodziny, rodzina, wzrost, wartość netto, praca

Kariera i postęp

Emilia Bechrakis ukończyła szkołę w Grecji w wieku 18 lat. Gwiazda reality show ukończyła studia licencjackie z prawa na Uniwersytecie w Kent w 2006 roku, a później ukończyła studia magisterskie z prawa morskiego na UCL.

Nie zapomnij: Kelly Berning Bio, żonaty, mąż, w ciąży, rozwód, wartość netto

Wcześniej pracowała w kancelarii prawnej Norton Rose Fulbright, a obecnie pracuje jako starszy przedstawiciel w firmie ubezpieczeniowej Commonwealth Land Title Insurance Company. Kiedy przyjechała do Nowego Jorku z Genewy, dołączyła do obsady „Million Dollar Listing” i zyskała rozgłos.

W serialu występuje u boku Josha Flagga, Josha Altmana i Madison Hildebrand. Wraz ze swoją popularnością w branży rozrywkowej, na swoim koncie na Instagramie zebrała również ogromne grono fanów z ponad 180 tysiącami obserwujących.

Ile jest warte netto Emilii Bechrakis?

Uważa się, że Bechrakis, z jej udziałem w serialu Bravo Million Dollar Listening New York, cieszy się przyzwoitą pensją. Faktyczne zarobki gwiazdy rzeczywistości nie zostały jeszcze ujawnione, ale podejrzewa się, że cieszy się wartością netto liczoną w setkach tysięcy dolarów. Jednak jej mąż, Ryan, ma wspaniałą wartość netto w wysokości 20 milionów dolarów.

Przeczytaj także: Nicole Maines Wiki: Wszystko o pierwszym superbohaterze transpłciowym

Szczęśliwe życie z kochającym mężem!

Emilia Bechrakis jest żoną Ryan Serhant, amerykański aktor, agent nieruchomości i gwiazda reality show. Para złożyła przysięgę w dniu 7 lipca 2016 r. i związała się wiecznym związkiem pomiędzy 150 najbliższymi przyjaciółmi i rodziną na ustronnej wyspie Korfu w Grecji.

Poznali się w Stanach Zjednoczonych w 2011 roku, kiedy Emilia właśnie tam była. Początkowo Emilia nie była w nastroju do pozostania w USA, ale po tym, jak związała się romantycznie z Bryanem, zmieniła swój motyw życia tylko dla Bryana.

Gwiazda reality show uhonorowała swoje greckie dziedzictwo, poślubiając swojego wieloletniego chłopaka w kościele w Pontikonisi, gdzie przestrzegała każdej tradycji, która obejmowała wymianę koron.

Uroczy duet zaangażował się w romantyczną oprawę zaaranżowaną przez jej pięcioletnią piękność. Ryan zamknął nowojorski Times Square tego konkretnego dnia w 2014 roku i poprosił Bechrakisa, by poślubił go w najbardziej romantyczny sposób.

Y Możesz również polubić: Derek Kaplan Wiki, mąż, syn, bliźniak, rodzina, wartość netto, wzrost

Przed udanym małżeństwem jej mąż Ryan był zły na ojca, kiedy miał tradycyjne poglądy, a religia była dla niego wszystkim. Emilia zalała się łzami, gdy ojciec naciskał na nią, by wróciła do Grecji.

Krótkie Bio Emilii

Jak podaje źródło wiki, Emilia Bechrakis obchodzi swoje urodziny 3 lipca. Urodziła się w 1985 roku, co daje jej 33 lata. Należy do białej rasy i ma odpowiednią wysokość 5 stóp i 6 cali.

Mówiąc o swojej rodzinie, ma młodszą siostrę Mariefaye Bechrakis. Łączy ją też dobra więź z matką, którą uważa za pionierkę, która poświęciła własne życie, aby czuła się bezpieczna.

Fakty

Kilka interesujących faktów na temat Emilii Bechrakis, których nie można przegapić, to:

  • Była prawnikiem. Po ukończeniu szkoły zaczęła specjalizować się w prawie morskim, ale zaprzestała wykonywania zawodu w marcu 2016 r.
  • Chociaż ma greckie pochodzenie, urodziła się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych.

Zalecane