blog

Emily Schromm Wiki: Wiek, Wzrost, Religia, Dziewczyna, Randki, Rodzina

Kwestie związane z seksualnością znanych nazwisk zawsze wywołują wielki szum wśród publiczności. W jakiś sposób ich życie osobiste jest zawsze bardzo interesujące dla większości ludzi. Podobnie trenerka fitness Emily Schromm jest również w centrum uwagi ze względu na swoją seksualność, która została ujawniona w programie MTV „The Real World: Washington, D.C.”

 Emily Schromm Wiki: Wiek, Wzrost, Religia, Dziewczyna, Randki, Rodzina

Randkowe życie Emily

Emily, która jest biseksualna, utrzymywała relacje zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. Rzeczywistość jej orientacji seksualnej została ujawniona z „ Realny świat.' Cóż, w lutym 2010 roku wzięła również Twittera, aby porozmawiać o swojej seksualności.

w końcu w marcu 2010 roku Emily podzieliła się reakcjami członka swojej rodziny, gdy omawiała swoją biseksualizm. tryskała,

„Utknąłem w punkcie, w którym wiedziałem, że lubienie dziewczyn i całowanie dziewczyn to nie tylko romans, i sadzałem je jeden po drugim i byłem bardzo otwarty. Byłem zszokowany ich reakcjami. sens” i „ahhhh, rozumiem” i „Emiy, nie jestem głupia”.

Ona kontynuowała,

„Moja rodzina i przyjaciele bardzo mnie wspierają i bardziej niż czegokolwiek chcą, abym była szczęśliwa. Jestem bardzo akceptowana przez wszystkie części mojego systemu wsparcia i jest to najbardziej wyzwalające, niesamowite uczucie, o jakie można prosić. '

Jej wywiad udowodnił również, że jej przyjaciele i rodzina wspierają ją w kwestii jej seksualności i związku.

Wcześniej okazało się, że Emily łączy miłosna więź ze swoją dziewczyną, Michelle Kinney, która jest także czterokrotną zawodniczką CrossFit Games i 12-tką. ten Najsprawniejsza Kobieta na świecie (2014). Emily napisała również na Twitterze post adresowany do swojej dziewczyny.

Na razie Emily spotyka się z facetem. Dzieli radość romansu z Bradfordem Reynoldsem. Oto zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez Brada z Emily 14 lutego 2018 r.

Fani i obserwujący mogą zobaczyć przebłyski swojego życia miłosnego za pośrednictwem konta Brada na Instagramie. Niewątpliwie Emily pielęgnuje swoje życie miłosne z Bradem.

Życie zawodowe i wartość netto

Zainteresowania Emily światem fitnessu pogłębiły się, gdy zaczęła uprawiać jogę, wspinaczkę skałkową i grać w piłkę nożną. Emily jest dobrze znana jako trenerka personalna, praktyk terapii żywieniowej i trenerka CrossFit. Nie tylko została zwycięzcą MTV’s Challenge, ale została również wybrana Następną Gwiazdą Fitness magazynu Women’s Health (2014).

Jej imię stało się sławne, gdy pojawiła się w MTV „ Prawdziwy świat: Waszyngton, DC Tam pracowała jako trenerka crossfitu i fitness, a także startowała w zawodach fitness. Do tej pory nie ujawniono dokładnych szczegółów jej całkowitych dochodów. Na podstawie zdobytej przez nią popularności można stwierdzić, że Emily ma dobrze uregulowane życie.

Jej krótka wiki

Emily urodziła się 23 grudnia 1988 roku w Columbia, MO. Jej obecny wiek to 29 lat. Mówiąc o jej wzroście, ma około 5 stóp i 8 cali wzrostu. Ma w rodzinie dwie siostry Michelle i Amy oraz kota o imieniu Griffindor. Emily wychowała się w sekcie, wierząc w religię i opuściła kult, gdy skończyła 13 lat.

Zalecane