blog

Emily Skye Wiki, wiek, wzrost, chłopak, randki, żonaty, wartość netto

Jest maniakiem fitness i wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Emily Skye jest guru fitness i modelką. Jest najlepszą osobą, która doradzi Ci, jak ćwiczyć i utrzymywać ciało w jak najlepszej formie. Jest czołową trenerką fitness w mediach społecznościowych, która ma ponad 3 miliony obserwujących. Ponad 70 000 kobiet aktywnie śledzi jej nawyki żywieniowe, dietę i programy treningowe.

  Emily Skye Wiki, wiek, wzrost, chłopak, randki, żonaty, wartość netto

Kariera w mediach społecznościowych!

Jedna z najpiękniejszych i wiodących kobiet w mediach społecznościowych i fitness, zawsze była wysportowaną kobietą. Zaczęła jako modelka, którą kontynuowała do dnia, w którym zdała sobie sprawę, że jest trochę bardziej przygnębiona, niezdrowa i nieszczęśliwa.

Przeczytaj także: Paige Hathaway Wiki, wiek, mąż, chłopak, wartość netto

Zaszczyciła okładkę australijskiego magazynu Oxygen. To była rzecz, która zainspirowała ją do zmiany swojego życia. Obecnie jest ulubioną guru fitness dla wielu kobiet i modelką dla kilku magazynów. Jest członkiem i współpracownikiem grupy fitness Fitz Functional Kinetics, która przyciąga ponad 7,5 miliona fanów i obserwujących na Instagramie.

Ile jest warte netto Emily?

Uber-fit internetowy potentat i królowa fitnessu stał się swego rodzaju ikoną dla wielu kobiet. Uważa się, że jej wartość netto wynosi miliony. W lutym 2015 r. pozwała również męża innego sportowca i osoby zajmującej się zdrowiem o 500000 dolarów za wykorzystanie jej pieniędzy we własnym biznesie. Nie udało mu się również promować jej biznesu. Wielomilionowa liczba obserwujących na jej stronie i kanale w mediach społecznościowych również przyczynia się do jej wartości netto.

Czy Emily z kimś się spotyka?

Freak lub królowa fitness to kobieta o jednym z najlepszych kształtów w branży i na świecie. Jej obserwatorzy w mediach społecznościowych docierają do milionów, które ją podziwiają i kochają. Silna kobieta o najsilniejszym i najbardziej wysportowanym ciele może sprawić, że zakocha się w niej każdy mężczyzna.

Ale zła wiadomość dla facetów, którzy chcą znaleźć z nią szansę, ma już ze sobą przystojnego mężczyznę. Obecnie spotyka się z Declanem Redmondem. Poznała swojego chłopaka, gdy miała 24 lata i są razem od ponad ośmiu lat.

Nie chcesz przegapić: Masashi Kishimoto Net Worth, żonaty, żona, religia

Jej chłopak Declan jest dyrektorem „Emily Skye Fitness Pty Ltd” w Gold Coast w stanie Queensland. Absolwent St. Pauls College służył jako 2. pułk komandosów w australijskim dowództwie operacji specjalnych w Nowej Południowej Walii przez dziewięć lat.

Para powitała swoją córkę Mię Elise Redmond w dniu 18 grudnia 2017 r. Nowo narodzone dziecko ważyło 7 funtów 7 uncji podczas porodu. Uber-fit internetowy potentat udokumentował swój brzuszek w mediach społecznościowych, gdy była w ciąży. Jej zdjęcia pokazały zmianę w jej strukturze ciała, wypełnioną tłuszczem i wagą, co nadało jej grudkowaty wygląd.

Ale w marcu 2018 r. jej grudkowaty wygląd zmienił się, uzyskując elegancką strukturę ciała. Emily, która twierdzi, że proces utraty wagi po porodzie ma pewne trudności, przypisuje jej sesje treningowe i posiłki, które pomogły jej ciału wrócić na właściwe tory. Podążała za swoim przewodnikiem fitness i trenowała pięć do sześciu razy w tygodniu, dzięki czemu Emily zrzuciła 16 kilogramów w zaledwie trzy miesiące. Jej pożywna dieta obejmuje słodkie ziemniaki, jarmuż i sałatkę z awokado z tuńczykiem na lunch.

Lubi przypisywać Declanowi pomoc w odzyskaniu samopoczucia i utrzymaniu zdrowego życia poprzez uzyskanie zdrowej wagi. Sam przedsiębiorca i entuzjasta fitnessu pomógł jej, ucząc jej ćwiczeń, aby stała się aktywna i sprawna. To niesamowite, że tak bardzo szanują się nawzajem. Pewnego dnia mogą się pobrać, a on będzie jej idealnym mężem.

Zobacz też: Nicole Polizzi Ślub, dzieci, wartość netto, wszystko, co musisz wiedzieć

Krótki życiorys

Zgodnie z wiki, Emily Skye w wieku 33 lat urodziła się 7 stycznia 1985 roku w Australii. Ma siostrę o imieniu Elise. Urodziła się w białych rodzicach i należy do australijskiego pochodzenia.

Piękna i niesamowita osoba sama jest modelką fitness i ma niesamowitą sylwetkę i wymiary. Stoi wysoka na 5 stóp i 7 cali.

Zalecane