blog

Emma Crosby Żonaty, Mąż, Chłopak, W Ciąży, Związek

Jedną z wielu nadawcy i reporterki, a także kobiecej osobowości medialnej, która wystąpiła publicznie, wystąpiła gościnnie lub zaangażowała się w otwarcie wydarzenia, jest Emma Crosby. Jest córką matki Szkotki i ojca Anglika i urodziła się w St Albans w Hertfordshire w Anglii 5 czerwca 1977 roku, a ta dama wyczerpała swoją młodość w południowym Londynie wraz z rodziną i przyjaciółmi.

 Emma Crosby Żonaty, Mąż, Chłopak, W Ciąży, Związek

Jaka jest jej kariera i postęp?

Niedawno zatrudniona w LBC, wcześniej pełniła funkcję gospodarza pomocy w Channel 5, BBC News Network, a także była gospodarzem dla CNN. Ale w przeszłości była prezenterką w DMTV, przez osiemnaście miesięcy od 2009 roku.

Zadeklarowała jednak, że opuszcza Channel 5 News, aby zajść w ciążę, a dziecko i jej ostatni program odbyły się 6 listopada 2015 r. Ale rozpoczęła karierę jako niezależna reporterka w BBC News 24.

Czy ona jest milionerem? Wartość netto?

Jest osobowością medialną milionerki, podczas gdy w mediach nie ma żadnych szczegółów na temat jej dokładnej wartości netto. Ale w rozmowie z nami powiedziała, że ​​jej pierwsza praca lub pensja początkowa wynosiła około 20 tysięcy dolarów, ale powiedziała też, że obecnie otrzymuje ponad 300 tysięcy dolarów jako pensję.

Kupiła swoje mieszkanie w Fulham w Anglii, gdy miała zaledwie 25 lat i było to dwupokojowe mieszkanie w ogrodzie, za które w 2003 roku zapłaciła ponad 500 tys. USD, a także luksusowe apartamenty w Kapsztadzie. Niedawno kupiła też BMW X3, a także zainwestowała w rynek akcji i darowizny dla organizacji SOS.

Czy Emma jest potajemnie zamężna?

Emma nie ujawniła, że ​​jest zamężna lub nadal żyje w związku ze swoim partnerem. Ale prawda jest taka, że ​​zaszła w ciążę i urodziła małą, uroczą córeczkę, Mary.

Według niektórych wiki media donoszą, że jest mężatką i poślubiła swojego wieloletniego chłopaka, ale nie podzieliła się z prasą nazwiskiem swojego męża.

Niemniej jednak w 2009 roku niektóre strony internetowe dowiedziały się, że ta pani spotyka się z młodym bankierem miejskim o nazwisku Leo Roubicek. Oboje, którzy zrobili sobie razem zdjęcia po raz pierwszy, opuścili jej dom w Fulham. Ale wtedy wiadomości i pogłoski były gorącym ciastem w mediach, ale później zerwali swój związek. Ale niektóre media twierdziły, że wciąż się z nim spotyka. Ale to nieprawda, ponieważ teraz jest dziewczyną mamą.

Krótki życiorys:

Jedna z oszałamiających i pięknych prezenterów zdobyła zarówno imię, jak i sławę dzięki branży. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 9 cali, a według jej zdjęć w mediach społecznościowych ma również szczupłą i dobrze ozdobioną sylwetkę i kształt ciała. Jej wymiary ciała to 37-25-36 cali, a także sprawne i zdrowe ciało. Posiada obywatelstwo brytyjskie i jest rasy białej.

Zalecane