blog

Eniko Parrish Wiki, żonaty, mąż, w ciąży, pochodzenie etniczne, rodzice

Eniko Parrish, aspirująca modelka obdarzona uroczą twarzą i idealnym odcieniem skóry, często żyje w cieniu męża Gwiazdy, Kevina Harta. To taki wstyd, że obiecująca modelka nie była w stanie najlepiej ją poznać, ale po porodzie będzie chciała obalić swoją karierę. Odważny model często publikuje zdjęcia guzka dziecięcego i nigdy nie ucieka przed jego obnoszeniem.

  Eniko Parrish Wiki, żonaty, mąż, w ciąży, pochodzenie etniczne, rodzice

Kariera i postęp

Efektowny Eniko Parrish jest często kojarzony ze swoim mężem Kevinem Hartem, ale jest ikoną mody i jest popularna na platformie mediów społecznościowych. Aspirująca modelka przerwała karierę po ciąży. Modelka, która spodziewa się dziecka, będzie chciała wskrzesić swoją karierę po porodzie.

Jej mąż jest amerykańskim komikiem, producentem i aktorem, który jest jednym z najlepiej opłacanych komików w Ameryce.

Przeczytaj także: Ella Dorsey Wiki, wiek, żonaty, wzrost, wynagrodzenie

40-letnia gwiazda Virgin, Kevin, który uczęszczał do George Washington High School, pojawił się w centrum uwagi po swoim występie w Comedy Central Jestem dorosłym małym mężczyzną i poważnie zabawny. Komik pojawił się w kilku filmach, w tym w Soul Plane i Little Fockers.

Ile jest warte netto Eniko?

Eniko, która jest wschodzącą modelką i sensacją w mediach społecznościowych, została przyćmiona przez Kevina. Jej wartość netto nie została ujawniona, ale dzieli wartość netto Kevina Harta. Majątek pary osiąga oszałamiającą wartość 120 milionów dolarów.

Przywitany chłopczyk wśród skandalu związanego ze zdradą męża

W środku skandalu związanego z oszustwami, mąż Eniko, Kevin Hart, powitał w listopadzie 2017 roku małego chłopca o imieniu Kenzo Kash Hart. Aktor przedstawił syna za pośrednictwem swojego Instagrama, gdzie dzielił się uroczymi zdjęciami noworodka.

Nie chcesz przegapić: Taylor Hill Wiki: Net Worth, chłopak, rodzina

Po ujawnieniu materiału filmowego i byciu ojcem Kenzo, Kevin pojawił się w Power 105.1 Radio Klub Śniadaniowy w grudniu 2017 roku i publicznie przeprosił swoją żonę Eniko za skandal z oszustwem. Komik przemawiał w porannym programie radiowym, w którym powiedział:

Nie da się tego obejść. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest natychmiastowe zajęcie się tym problemem. Musisz tylko powiedzieć dokładnie, co to jest. To Kevin Hart w swoim najgłupszym momencie. To nie jest najlepsza godzina w moim życiu. Mając to na uwadze, ścielisz swoje łóżko, kładziesz się w nim.

Podczas gdy Eniko przyjęła przeprosiny męża, Kevin powiedział podczas wywiadu, że płaci za swoje czyny w domu. The Straszny film 3 aktor, który zdał sobie sprawę ze swojego błędu, powiedział, że jest gotów przyspieszyć i naprawić swoje życie małżeńskie.

Eniko Parafia w ciąży z chłopcem

Kevin ogłosił w Dniu Matki w 2017 roku, że para jest w ciąży i spodziewa się chłopca. Eniko jest już macochą dwójki dzieci swojego męża Kevina.

Kevin rozwiódł się ze swoją byłą żoną Torrei Hart i ma dwoje dzieci w postaci syna Hendrixa i córki Heaven. Odważna Eniko zaczęła spotykać się z Kevinem przed jego rozwodem w 2011 roku. Była żona amerykańskiego komika, Torrei, narzekała i oskarżyła Eniko o ich rozwód, traktując ją jako „burzycielkę domu”.

Oskarżyła, że ​​jej były mąż Kevin i Eniko spotykali się, zanim jej małżeństwo sięgnęło dna. Jednakże Jumanji : Witaj w dżungli gwiazda zaprzeczyła roszczeniom Torri. Jak wynika z doniesień, Eniko łączy cudowne relacje ze swoimi pasierbami Hendrixem i Niebem.

Przeczytaj także: Padma Lakshmi Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Córka, Wynagrodzenie

Kevin oświadczył się swojej ukochanej dziewczynie w swoje 30. urodziny i poślubił swoją miłość życia w 2016 roku po 23-miesięcznym zaręczynach. Wesele w Kalifornii z udziałem bliskich przyjaciół i rodziny.

Modelka, która jest bardzo popularna na platformach społecznościowych, obnosi się ze swoim dziecięcym guzem na Instagramie. Eniko udostępnił nawet zdjęcie z sonogramu 15 maja, wskazując, że jest to cud. Opublikowała zdjęcie 29 czerwca i wspomniała, że ​​była w połowie drogi.

Krótkie bio Eniko

Eniko Parrish urodziła się w Baltimore w Stanach Zjednoczonych 18 sierpnia 1984 roku. Według źródeł wiki urodziła się w jamajskich rodzicach i ma wyjątkowy odcień skóry. Należy do pochodzenia afro-jamajskiego i azjatyckiego i jest obdarzona wzrostem 5 stóp i 6 cali.

Modelka jest maniakiem fitness i niesamowicie ciężko pracuje na siłowni, dzięki czemu ma idealne krągłości do pokazania. Model, który ma obecnie 31 lat, posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane