blog

Enrique Murciano Wiki: wesoły, żonaty, randki, partner, rodzina, wartość netto

Wszystkie kamienie milowe amerykańskiego aktora Enrique Murciano dały mu reputację znakomitego aktora na całym świecie. Ale co sprawia, że ​​jest o krok wyżej, to jego profesjonalizm i etyka pracy. Cóż, bycie utalentowanym aktorem to jedno, a trzymanie się z dala od kontrowersji to drugie. Ten utalentowany aktor ma talent do wpadania w kłopoty w życiu osobistym. Od wycięcia jego byłej dziewczyny po siedzenie na kolanach, rzućmy okiem na jego życie.

  Enrique Murciano Wiki: wesoły, żonaty, randki, partner, rodzina, wartość netto

Profesjonalna kariera

Jego kariera aktorska rozpoczęła się w 1997 roku jednym wersem w amerykańskim hicie kinowym Prędkość 2: tempomat gdzie wcielił się w rolę Alejandro w tym filmie. Następnie pojawił się w serialu telewizyjnym 1999 Nagle Susan oraz Pretendent gdzie grał jednoodcinkowe role. Po występie w serialu telewizyjnym w 2000 roku zagrał rolę agenta DEA Ricky'ego w wielokrotnie nagradzanym filmie akademickim Ruch drogowy .

Jego przełom w karierze zmienił się, gdy poznał producenta Jerry'ego Bruckheimera. Został zaproszony do przyłączenia się do filmu Jerry'ego i grał rolę Ruiza in Black Hawk Down w 2001 roku. Zagrał także Danny'ego Taylora w serialu dramatycznym Bez śladu w 160 odcinkach emitowanych od 2002 do 2009 roku.

Przechodząc do swoich projektów od 2005 do 2017, jego filmy i programy telewizyjne, takie jak Miss Agent 2: Armed and Fabulous, Máncora, 666 Park Avenue, Bloodline to tylko kilka nazwisk, które grał podczas swojej kariery. W 2017 roku grał detektywa Ruiza w Ciężki dzień . W tym samym roku zagrał w filmie różne role Jasny oraz w serialach The Czarna lista oraz Święty .

Wartość netto Enrique Murciano

Ciężki dzień Aktor jest jednym z najsłynniejszych artystów w branży i zgarnia pokaźne fortuny ze swoich ról filmowych i telewizyjnych. W trakcie swojej kariery Enrique zgromadził majątek w wysokości 5 milionów dolarów.

Enrique był również nominowany do wielu nagród, takich jak Nagrody ALMA , nagrodę Emmy w ciągu dnia , oraz Nagroda Gildii Aktorów Ekranowych . W 2006 roku został wymieniony na 7. miejscu jako najseksowniejszy żyjący mężczyzna Magazyn Ludzie lista.

Randki i Split

Enrique zaczął spotykać się z amerykańską modelką Molly Sims w 2002 roku. Jednak ich związek trwał tylko rok. W 2003 roku podzielili swój romans, podążając różnymi ścieżkami. Powód ich rozstania wciąż pozostaje tajemnicą.

W 2008 roku spotykał się z angielską aktorką Lily Cole. We wrześniu 2008 roku pary zostały cętkowany w Demokratyczny Krajowy Konwencja w Denver w stanie Kolorado. Podczas gdy para się spotykała, w mediach krążyły ciągłe plotki, że się pobierają.

Co więcej, w 2010 roku zauważono zakochane pary, które spędzają razem ferie zimowe w St Barts. Enrique, który siedział na kolanach Lily, przytulał się do niej, a zakochany partner pocałował się. Środowisko St Barts było pełne ich romansu. Spójrz na zdjęcie serdecznej pary poniżej!

Jednak ich sojusz nie doczekał się szczęśliwego zakończenia, ponieważ zerwali w 2011 po prawie czterech latach randkowania. Rzeczywiście, było to trudne dla Enrique, ponieważ rozstał się ze swoją byłą dziewczyną, gdy 17 grudnia 2011 r. opublikował zdjęcie na swoim Instagramie, które mówi:

Pewnego dnia Twoje imię już mnie nie uśmiechało.

Po ich zerwaniu nie było żądzy miłości, co było oczywiste z aktywności duetu w mediach społecznościowych. w 2016 roku opublikował zdjęcie ze ślubu Salmy Hayek z 2009 roku, ale usunął Lily ze zdjęcia, które irytowało byłych kochanków. W odpowiedzi opublikowała zdjęcie, które go wykadrowało.

Czy Enrique spotyka się teraz?

Aktor cieszy się obecnie samotnym życiem po zerwaniu z koleżankami. Jego poprzedni związek z innymi damami prowadzi do tego, że gwiazda nie jest gejem i jest hetero w prawdziwym życiu.

Ale na jego twarzy pojawił się moment uśmiechu 9 marca 2016 roku, kiedy pocałował aktorkę Kate Winslet. Podczas kręcenia filmu w duecie panował poważny romans Dodatkowe piękno . Było to jednak tylko dla ujęcia na ekranie i nic poważniejszego.

Sześć lat po rozstaniu ze swoją byłą dziewczyną Lily, 4 maja 2016 r., udostępnił zdjęcie na swoim Instagramie, wycinając zdjęcia swojej byłej partnerki. Wyciął oryginalne zdjęcie z kwietnia 2009 roku, na którym spacerowali ulicą, aby wziąć udział w przedstawieniu teatralnym we Francji.

Życie rodzinne

Urodził się dla swojego ojca Enrique Murciano seniora i matki Christiny Muricano. Enrique Sr. jest muzykiem, a Christina pracowała w stacji radiowej. Jednak jego rodzice rozwiedli się w 1983 roku, a on miał wtedy zaledwie dziesięć lat. Chociaż obecny związek Enrique z ojcem jest nieznany, był wychowywany i pielęgnowany przez matkę.

Krótki życiorys

Enrique Ricardo Murciano urodził się 9 lipca 1973 w Miami na Florydzie i spędził kilka lat mieszkając w Meksyku. Ukończył edukację na Liceum Krzysztofa Kolumba i uczestniczyłem Uniwersytet w Tulane ... Nosi przydomek Ukelele Boy. Jak na wiki, zapisał się Szkoła Prawa Nowej Anglii studiował prawo, ale porzucił karierę aktorską. Enrique, który stoi na wysokości 6 stóp i 1 cala (1,85 m), jest pochodzenia kubańskiego i ma obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane