blog

Eric D. Hill Jr. Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzice, Dziewczyna, Randki

Bardzo młody i utalentowany aktor, najbardziej znany z grania R.J. w serialu Netflixa „Orange is the New Black” i głównie jako Sergio Taylor, w „Brotherly Love” jest nowicjuszem z Hollywood, Eric D. Hill JR. Facet dorastał w podwójnych domach w Nowym Jorku, w USA z dwójką rodziców, którzy służyli razem, aby wyhodować elokwentnego i dobrze wychowanego młodego mężczyznę.

  Eric D. Hill Jr. Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzice, Dziewczyna, Randki

Kariera i postęp:

W młodym wieku jego ojciec zachęcał go do gry w baseball i został sławnym graczem w baseball, ale teraz został aktorem. Mężczyzna zapisuje swoją najbardziej znaną postać jako RJ w „Orange is the New Black”. Ale co zaskakujące, mężczyzna początkowo nie był grany dla RJ, początkowo rezerwuje inną postać. Ale jego oficjalna kariera aktorska rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zadebiutował w filmie „Hurricane Season” jako krótka rola. A ostatnio mężczyzna wystąpił w filmie „Braterska miłość” w 2015 roku.

Zobacz: Jermall Charlo Wiki, żona, Net Worth

Wartość netto i płace:

Hollywoodzki aktor Eric D. Hill JR ma szacunkową wartość netto tych, którzy wynoszą około 650 tysięcy dolarów, a także dostaje ogromne wynagrodzenie dzięki swojemu zawodowi aktora. Facet dorobił się tych sześciocyfrowych wartości netto, pracując jako aktor, model i bohater seriali, gdzie jego filmy stały się hitem w branży hollywoodzkiej. Ma więcej pasji do podróży i podróży, a także spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Według stron wiki, mężczyzna nakręcił też kilka krótkich lokalnych filmów dla YouTube'a współpracującego ze swoimi przyjaciółmi i rodzeństwem. Mam nadzieję, że zarobi wysoką pensję i majątek netto i stanie się najbogatszą gwiazdą.

Życie miłosne i życie osobiste:

Eric D. bio nie otwiera wyraźnie jego statusu związku. Jego lista dziewczyn nie jest ujawniana ani pokazywana. Jego żona nie została ujawniona do dnia dzisiejszego, a także nie ujawniła się o jego plotkach i plotkach w mediach. Facet nie ma informacji o swoim życiu osobistym; nie jest on wówczas uważany za jednego z przystojnych i młodych aktorów Hollywood. Są wieści i plotki jego żonaty. A także nie powiedziano mu o swoim życiu małżeńskim, a także o swojej żonie, ale w mediach pojawiła się plotka, że ​​jest już żonaty.

Również Przeczytaj to: Karen Hepp Wiki, wiek, mąż, wynagrodzenie

Ale facet nigdy nie powiedział o swojej żonie, a także o swoich dzieciach i dzieciach, albo facet nigdy nie publikuje postów na swoich portalach społecznościowych, ani w mediach gawędziarskich, więc ludzie czasami odnoszą się do niego jako geja, ale on jest heteroseksualnym mężczyzną. Więc miej nadzieję, że żyje szczęśliwie z rodziną i przyjaciółmi i życzę, aby ujawniło znacznie więcej o jego przyszłych dniach.

Rodzina i rodzeństwo

Eric D. Hill Jr. urodził się dla rodziców, którzy mają bezpośredni związek z jego sukcesem zawodowym. Przyznaje, że jego ojciec, który był aktorem teatru społecznego, robił wszystko, co w jego mocy, by zapewnić mu należyte kierownictwo i opiekę. Chociaż Eric dorastał w podwójnym domu po rozwodzie swoich rodziców, otrzymał odpowiednie pożywienie, które uczyniło go później dobrze kulturalnym młodym mężczyzną.

W wieku 16 lat Eric przekazał rodzicom swoje marzenia o zostaniu modelką. A jego matka, Horace Mann, znalazła mu warsztat aktorski i modelarski, dzięki któremu Eric wygenerował pasję do aktorstwa. Później wspiął się na szczyt sukcesu jako młody aktor, występując w kilku filmach, w tym Miłość braterska, oraz Pomarańcz to nowa czerń .

Rodzina Erica obejmuje również jego przyrodnią siostrę, Ericę, z którą ma głęboką więź. Podobnie, nigdy nie tęskni za okazywaniem swojej miłości i uprzęży rodzicom za pośrednictwem postów w mediach społecznościowych, które odzwierciedlają jego wszechstronne więzi z członkami rodziny.

Dowiedz się więcej: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Biografia, wiek i fakty:

Eric D. Hill Jr. urodził się w 1991 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych i co roku obchodzi swoje urodziny 4 października. Znakiem urodzenia 27-letniego aktora jest Waga. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Ma wysokość 1,90 metra (6 stóp i 3 cale). Eric uczęszczał do prywatnej szkoły przygotowawczej.

Zalecane