blog

Eric Hartter Wiki: Wiek, związek, Kim Mathers, rodzina, urodziny, pochodzenie

Eric Hartter jest profesjonalnie znany jako artysta tatuażu. Kiedyś trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak umawiał się z byłą żoną Eminema, Kim Mathers. Jest także biologicznym ojcem adoptowanej córki Eminema, Whitney Scott Mathers, która ma napięte relacje ze swoim byłym partnerem. On i jego rodzina muszą przyjąć nakazy sądowe, aby poznać swoją córkę. Był również zamieszany w działalność przestępczą i został oskarżony o kilka zarzutów związanych z transportem narkotyków.

 Eric Hartter Wiki: Wiek, związek, Kim Mathers, rodzina, urodziny, pochodzenie

Krótkotrwały związek Erica z byłym Eminemem

Artysta tatuażu miał romantyczne powiązania z Była żona Eminema, Kim Mathers . Eminem poślubił Kim w 1999 roku, ale rozstał się po zaledwie 14 miesiącach. Para złożyła następnie pozew o rozwód, który został później sfinalizowany w 2001 roku.

Po tym, jak Eminem rozwiódł się ze swoją ówczesną żoną z powodu niewierności, Eric zaczął spotykać się z Kim w 2001 roku. Następnie para powitała córkę o imieniu Whitney Scott Mathers 16 kwietnia 2002. Ale Eric nigdy nie zmierzył się z własną córką.

Akta karne i nakaz sądowy, aby zobaczyć jego córkę!

Po tym, jak Eminem adoptował córkę Erica, Whitney, wraz z żoną wziął na siebie pełną odpowiedzialność za córkę Erica. W tym czasie Eric uciekał z rejestru kryminalnego.

Stał w obliczu nakazu aresztowania od funkcjonariusza policji Clinta Rice'a z departamentu policji St. Clare Shores, ponieważ został oskarżony o dostarczanie narkotyków, stawianie oporu i utrudnianie pracy funkcjonariuszowi, a także składanie fałszywych zeznań funkcjonariuszowi policji. Eric może jednak odwołać się do sądu o test na ojcostwo, a następnie o prawo do odwiedzin.

W międzyczasie Kim nie pozwalała rodzicom Erica, zwłaszcza jego matce Marie, zobaczyć wnuczkę, chociaż była pewna, że ​​dziecko należy do Erica. Według matki Erica imię Erica również nie zostało umieszczone w akcie urodzenia Whitney. Powiedziała też:

„Wiemy, że jest dzieckiem Erica. Byliśmy tam przy porodzie, widziałem, jak urodziła się Whitney, trzymałem ją, gdy miała zaledwie 10 minut”.

Jak Eric wezwał swoją wartość netto?

Eric Hartter ukrywał informacje o swojej wartości netto. Eric musiał zapłacić kwoty za liczne rejestry kryminalne i oskarżenia o narkotyki. Jego rozwód z Kim prawdopodobnie przyniósł mu obciążenia finansowe.

Krótki życiorys

Rzeczywisty wiek i urodziny Erica nie są znane. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego zgodnie z wiki. Ma matkę o imieniu Marie, ale brakuje informacji o jej drugim członku rodziny.

Zalecane