blog

Eric Villency Żonaty, Ślub, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Jeden z bardzo utalentowanych, a także najbardziej znanych i jeden z najbardziej utytułowanych obecnie projektantów wnętrz, a jego praca jest niesamowita, znany również jako biznesmen i aktor, a osobowość to Eric Villency. Firma tego faceta to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz i projektowaniem kilku różnych produktów, znana również jako autor lub autor niektórych czołowych gazet.

 Eric Villency Żonaty, Ślub, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Jaka jest jego kariera i sukcesja?

Eric rozpoczął karierę jako projektant, aw 2001 roku nagrodził FIT ' Rozpoczął się All-Star Salute ' a później w 2002 roku ten facet wypuścił nową produkcję sprzętu AGD i akcesoriów i znalazł flagowy sklep Maurice Villency. Z ideą przyciągnięcia młodych i entuzjastycznych ludzi do biznesu, Eric z biegiem czasu zademonstrował również wiele warsztatów.

Od 2008 roku ten facet rozpoczął produkcję ' Nikczemność Czysty projekt , który związany jest z wytwarzaniem krajowych zestawów mebli, które zyskały miano ekologicznych. Poza tym występował w serialach telewizyjnych, a także w programach modowych w telewizji.

Ile zarobił do tej pory?

Projektant wnętrz/biznesmen, Eric osiągnął w 2016 r. wartość netto w wysokości 5 milionów dolarów, z ogromnymi kwotami honorariów, premii, a także dochodów i pensji. Jest znany jako jeden z najlepszych projektantów wnętrz, a także utalentowany, a my już opisaliśmy jego udaną karierę i postęp, z którego zarobił na wartość netto.

Ma własną firmę, a także zainwestował w dom mody, a także sklepy z modą. Ale był także właścicielem instytutu mody i projektowania mody w Ameryce, a także oddziałów na całym świecie. W międzyczasie działa również w pracach społecznych, a także charytatywnych.

Czy Eric i Kimberly się rozwodzą?

Życie osobiste Erica, jednej z najlepszych i znanych osobowości biznesu modowego, nie było tak doskonałe, jak jego kariera. Ten facet spotykał się ze swoją długoletnią dziewczyną Kimberly Guilfoyle, zanim para postanowiła przekształcić swój rzekomy romans w związek małżeński i wzięła ślub. Związali węzeł w 2006 roku, ale niestety nie mogli dalej rozwijać swojego związku jako męża i żony.

Mieli poważne problemy w kontaktach, co doprowadziło do rozpadu ich ślubu, a później postanowili się rozstać i przeszli przez proces rozwodowy w 2009 roku. a także ma syna Ronana. Ten facet mógł planować mieć więcej dzieci w nadchodzących dniach z Kimberly, ale niestety nie trwały one wiecznie.

Ślub pary był wielką okazją, ale niestety rozstali się po wspólnej pogoni za tyloma marzeniami.

Krótki życiorys:

Eric jest synem Rowanna i Roberta. Urodził się w Nowym Jorku 10 czerwca 1975 roku i dorastał z trójką rodzeństwa. Tak więc Villency ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia biało-amerykańskiego. Jego wzrost to ponad 5 stóp i 7 cali z dobrze ułożoną sylwetką, a także wysportowaną i zdrową sylwetką. Jest również jednym z odnoszących sukcesy projektantów wnętrz i osobowości biznesowej.

Zalecane