blog

Erica Dixon Wiki, zaręczony lub żonaty, chłopak, randki, córka

Dla fanów zdumiewających się, dlaczego Erica Dixon nie występuje już w „Love & Hip-Hop: Atlanta”, Momma Dee poparła rozlanie herbaty, przynajmniej według jej wiadomości z połowy 2016 roku. Tak więc nie miała o niej wiadomości od konkretnego okresu, odkąd nazwała to zakończeniem swojego programu „Love & Hip-Hop: Atlanta”.

  Erica Dixon Wiki, zaręczony lub żonaty, chłopak, randki, córka

Kto jest ojcem jej córki?

Widziano, jak Erica Dixon spędza trochę czasu z matką i córką. Niedawno przerwała milczenie, aby przekazać wszystkim informacje o swoim byłym narzeczonym. Ludzie mogli ostatnio nie słuchać Dixon, ale jej były chłopak, Lil Scrappy, zrobił spore zamieszanie, kiedy Lil zaręczył się ze swoją dziewczyną, Bambi.

Musisz zobaczyć : Jeremy Meeks Wiki, żona, dziewczyna, wesoły, akt aresztowania, więzienie, rodzina

Nie wyszła jeszcze oficjalnie za mąż, ale ma córkę, Emani, dzięki jej relacjom ze słynnym raperem Lil Scrappy, ale jej podobno mąż, Scrappy, niedawno ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną, Bambi. Nie ma wielu historii randek, ale raz w latach 2014-2015 umawiała się romantycznie z najlepszym graczem NFL, Dukiem Williamsem. Ale później obaj rozlali swój związek.

Obecnie Erica robi ze swoją córką najlepszą rzecz, zgodnie z jej zdjęciami na Instagramie; spędza z nią sporo czasu. Wygląda na to, że mama i córka świetnie się razem bawią i spędzają trochę czasu.

Erica Dixon przywita dziecko po raz drugi!

Matka Emani, Erica Dixon, już wkrótce po porodzie po raz drugi zostaje mamą.

Dobrą wiadomość przekazała na Instagramie po tym, jak opublikowała zdjęcia swojego brzuszka 9 lutego 2019 r. Tymczasem w podpisie przelała swoje szczęście i napisała: „Błogosławiona ponad to, na co zasługuję”. Podziękowała również wszystkim za utrzymanie w tajemnicy informacji o nowym członku. Co więcej, ekscytującą wiadomością jest to, że spodziewa się bliźniaczych dziewczynek w maju 2019 roku.

Chociaż Erica opowiedziała o swojej ciąży swoim fanom i obserwatorom, nie potwierdziła jeszcze, kim jest tata dziecka. Utrzymuje tożsamość ojca swoich dzieci w odosobnieniu i z dala od światła reflektorów.

Chcesz przeczytać: Patrick Starr Wiki: Wiek, Płeć, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Ile jest wart Dixona?

Dokładna wartość netto jednej z najsłynniejszych gwiazd reality show, Erici, wynosi 300 tysięcy dolarów, a jej roczny dochód wynosi 60 tysięcy dolarów. Ale zrobiła też wiele seriali telewizyjnych, reklam i rekomendacji, sponsorów i wielu innych źródeł. Według niektórych witryn typu wiki zasłużyła na ponad 5000 USD miesięcznie z reklam i rekomendacji.

Erica zagrała w „LHHATL” od powstania serialu w 2012 roku. Zanim jednak została gwiazdą telewizji reality, była płatniczką i koderką medyczną. Cóż, jej uwagi na temat zaręczyn Scrappy'ego z 8 sierpnia były najnowszą aktualizacją związaną z nią.

Jednak jako gwiazda telewizji reality zaczęła występować w reality show „Love & Hip-Hop: Atlanta” od początku jego powstania w 2012 roku.

Odwiedź również: Royalty Brown, Córka Chrisa Browna Wiki: Wiek, matka, wartość netto, fakty

Krótki życiorys:

Urodzona w Atlancie w stanie Georgia 19 stycznia 1984 r. 34-letnia gwiazda reality show urodziła się dla swoich afrykańskich rodziców, Mignona i Petera, ale należy do narodowości amerykańskiej i jest pochodzenia afroamerykańskiego. Ma również smukłą sylwetkę o uwodzicielskich wymiarach 35-24-35 cali. Dixon ma ponad 5 stóp i 10 cali wzrostu, a jej atrakcyjny kształt ciała ma średnią wagę.

Zalecane