blog

Erik Per Sullivan Wiki, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Wartość netto, Martwy, Teraz

W Internecie pojawiło się kilka rodzajów plotek, gdy znajomy aktor postanawia zrobić sobie przerwę w branży. Podobnie jest w przypadku Erika Per Sullivana, który od 2010 roku nie pojawia się w mediach i ostatnio ma kilka rodzajów podejrzeń. Aktor, o którym ostatnio mówiono, że nie żyje, słynie z roli Deweya w popularnym serialu telewizyjnym „Malcolm in the Middle”.

 Erik Per Sullivan Wiki, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Wartość netto, Martwy, Teraz

Kariera i postęp:

Wczesne osiągnięcia aktorskie Erika Pera Sullivana obejmują postać dziecka, Milesa w horrorze z 2001 roku „Wendigo”. Następnie wcielił się w postać jedynego dziecka w filmie „Niewierne” i osieroconego dziecka z 2002 roku, Fuzzy Stone w „Zasadach domu cydru”.

Podobnie Sullivan wykorzystał swoje umiejętności w filmie komediowym „Christmas with the Kranks”, w którym grał Spike'a. Udzielił głosu Sheldonowi Konikowi Morskiemu w filmie „Finding Nemo”. W 2010 roku pojawił się jako główna postać w niezależnym filmie „Mo” i Timmy w „Twelve”.

Ile jest warte netto Erika Per Sullivana?

26-letni aktor Erik podobno zarobił ogromną wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów. Aktor zebrał pieniądze ze swojej dziesięcioletniej kariery w sektorze telewizyjnym i filmowym. Z jego osiągnięć aktorskich, jego role w „Malcolm in the Middle” i „Dwanaście” przyczyniły się bardziej do zwiększenia jego dochodów.

Jego pogłoski o śmierci to mistyfikacja!

Na początku tego roku plotki o śmierci Erika rozprzestrzeniły się lotem błyskawicy w Internecie. Wyjaśnijmy jednak, że aktor nie umarł, ale padł ofiarą oszustwa. 29 lipca Strona internetowa opublikował artykuł informujący, że zmarł w wyniku wypadku drogowego w Massachusetts. Ale wydaje się, że to oszustwo, które pojawiło się z powodu jego zniknięcia z sektora medialnego.

Gdzie jest teraz Erik Per Sullivan?

Aktor ostatnio pojawił się w filmie „Dwanaście” z 2010 roku i nie pokazał się w mediach społecznościowych ani w wywiadach. Nie pojawił się nawet na zjeździe „Malcolm in the Middle” w 2012 roku, co w konsekwencji wywołało wiele pytań. Na dzień dzisiejszy przy jego nazwisku znajduje się atrybut konta na Twitterze, ale nie został on zweryfikowany.

Czy Erik z kimś się spotyka? Czy jest singlem?

Odkąd Erik przestał występować publicznie i udostępniać swoje miejsce pobytu w mediach społecznościowych, poznawanie jego życia miłosnego stało się ciężką pracą. Jednak wcześniej nie było podobnie. Aktor spotykał się ze wspaniałą aktorką, Daveigh Chase w 2009 roku. Jego związek z byłą dziewczyną rozpoczął się, gdy był późnym nastolatkiem, ale nie mógł przedłużyć się dłużej niż kilka miesięcy.

Jego krótka biografia:

Jak podaje źródło wiki, Erik Per Sullivan urodził się 12 lipca 1991 roku w Worcester w stanie Massachusetts w USA. Mówiąc o swojej rodzinie, jego ojcu, Fred Sullivan jest właścicielem meksykańskiej restauracji „The Alamo” i matką; Ann otrzymała obywatelstwo amerykańskie w 2007 roku. W młodym wieku uczył się gry na fortepianie i saksofonie i ma czarny pas w taekwondo.

Aktor najpierw studiował Mount Saint Charles Academy w Rhode Island, a następnie przeniósł się do Phillips Exeter Academy. Ukończył studia na renomowanym Uniwersytecie Południowej Kalifornii w 2010 roku. Sullivan należy do rasy białej i ma niesamowitą wysokość 5 stóp i 9 cali.

Zalecane