blog

Erik Salitan Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dzieci, Wartość netto, 2017

Komfort jest subiektywny i właśnie to napędza tego ocalałego i łowcę do życia, o którym przeciętny człowiek nawet nie chciałby marzyć. Erik Salitan jest zarejestrowanym przewodnikiem i wyszkolonym pilotem, który prowadzi trudne życie na Alasce ze swoją żoną Martą. Stał się osobowością telewizyjną po dokonaniu wpisu w programie National Geographic Life Below Zero.

  Erik Salitan Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dzieci, Wartość netto, 2017

Kariera jako Łowca i Przewodnik!

W wieku 18 lat zdał sobie sprawę, że nie chce żyć robotem w fabryce. Urodził się, aby odkrywać piękno i dreszczyk Alaski pełnej ukrytych niebezpieczeństw. Następnie postanowił spędzić życie na Alasce i pewnego dnia umrzeć w niekończącym się chłodzie Alaski. Erik jest samowystarczalnym człowiekiem i poluje na każdy kawałek mięsa, który zjada, a odpoczynek wykorzystuje na ubrania i narzędzia.

Jest zarejestrowanym przewodnikiem, pilotem i posiada dyplom z Zasobów Naturalnych. Prowadzi lożę o nazwie Talarik Creek Lodge wraz z żoną Marathą Salitan. Jego wieloletnie doświadczenie na Alasce i szczegółowa znajomość topografii pomogły jemu i jego żonie złapać jednego z sześciu bohaterów serialu dokumentalnego Life Below Zero. Program, który miał pokroju weterana Sue Aikens , Agnieszka , Glenn Villeneuve , Jessie Holmes , oraz Andy Bassich . Wnosi do serialu młodzieńczy klimat, który pokazuje codzienną walkę bohaterów o przetrwanie na Alasce.

Ile jest warte netto Erika?

Stan na Alasce nie pozwala się na chwilę wyłączyć, a para ciężko pracuje, aby przetrwać i zarobić na życie. Prowadzą egzotyczny domek, a także świadczą usługi przewodników o nazwie Bushwhack Alaska Guiding and Outfitting, które są otwarte do rezerwacji na lato 2017 roku.

Gwiazda reality show i jego żona mają oczekiwaną wartość netto 400 000 dolarów, co nie jest łatwym do zgromadzenia, ponieważ zmagają się z co drugim łowieniem ryb, polowaniem i zarządzaniem swoim domkiem.

Budowa idealnego domu dla żony i syna!

To nigdy nie jest łatwe, gdy masz rodzinę w trudnych warunkach Alaski. Ale przewodnik robi wszystko, co w jego mocy, aby zbudować dom pełen miłości do żony i dzieci.

Jego styl życia to piekło, a kobiecie naprawdę trudno byłoby poradzić sobie z jego życiem. Ale jest żonaty z Marthą Mae Salitan, pochodzącą z Alaski, która zna warunki i dopełnia swojego męża, i pomaga przeżyć.

Wraz z żoną powitali w swoim życiu syna o imieniu Lucas Salitan. Zapisali swojego syna Lucasa do szkoły podstawowej Wood River. Podczas przerwy w szkole Lucas towarzyszy ojcu i matce w łowieniu ryb i cieszy się każdą chwilą z nimi.

W 2015 roku Erik i Martha nie pojawili się w serialu Life Below Zero, a fani nie byli zaskoczeni. Kiedy jeden z zagorzałych fanów zakwestionował ich nieobecność, łowczyni weteranów Susan (Sue) Aikens wyjaśnił, że wrócą w odcinkach później w sezonie.

Krótkie życiorys i rodzina Erika:

Erik urodził się poza Alaską i według źródeł wiki ma obecnie 29 lat. Mieszka z trzyosobową rodziną w Iliamna na Alasce. Członek wielu stowarzyszeń myśliwych, który ma ponad 16-letnie doświadczenie w przewodnikach, zamierza zobaczyć życie na Alasce. Posiada wysoki wzrost i utrzymuje atletyczną sylwetkę. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane