blog

Erik Valdez Wiki, Dziewczyna, Zaręczyny, Żonaty, wesoły, Wartość netto, Pochodzenie etniczne

Podczas gdy niektórzy celebryci starają się utrzymać swoje życie osobiste w tajemnicy, niektórzy bez strachu dają wgląd w swoje relacje na portalach społecznościowych. Wśród takich aktorów jest Erik Valdez, który nie waha się przedstawić publiczności swojego życia miłosnego i udostępnia swoje miejsce pobytu na Instagramie. Erik Valdez to amerykański aktor znany ze swoich ról w „Szpitalu Generalnym” i „Graceland”.

 Erik Valdez Wiki, Dziewczyna, Zaręczyny, Żonaty, wesoły, Wartość netto, Pochodzenie etniczne

37-letni aktor, Erik, zdobył wiele pochwał i uznania, a także fortunę ekonomiczną dzięki swoim staraniom w filmach i serialach telewizyjnych. Patrząc na jego osiągnięcia i działalność, podejrzewamy, że Erik cieszy się niesamowitą wartością netto w tysiącach.

Zaręczony ze swoją piękną dziewczyną, Candice Lopez!!

Podobnie jak w jego karierze, życie miłosne Erika staje się ekscytujące i piękne z każdym mijającym dniem. Aktor zaręczył się z dziewczyną, Candice Lopez, amerykańską aktorką w lipcu 2015 roku. Erik, który spotykał się z Candice od dłuższego czasu, zabrał Instagram, aby ujawnić dobrą wiadomość o zaręczynach 2 lipca 2015 roku.

„Tak” zawsze było jednym z moich ulubionych słów… tym razem brzmiało wyjątkowo wyjątkowo! ??????????

Post udostępniony przez Erika Valdeza (@erikvaldez) on

Chociaż para formalnie nie związała się węzłem, są dla siebie niezwykle wspierające i przywiązani do siebie. Aktor często publikuje zdjęcia miłości swojego życia na Instagramie z uroczymi podpisami. Pomimo milczenia poważny związek gołąbków rzeczywiście sugeruje, że wkrótce wezmą ślub i będą cieszyć się uroczym związkiem mąż-żona.

Poza tym portret geja i romansu z Mannym Montaną w przebojowym serialu „Graceland” wzbudził pytania o jego seksualność. Jednak jego związek z Candice pokazuje, że Erik cieszy się orientacją heteroseksualną.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Russell Erik Valdez urodził się 26 sierpnia 1979 roku w Lubbock w Teksasie w USA. Wśród jego rodziców, jego ojciec, Mike Valdez, jest pochodzenia meksykańskiego, hiszpańskiego i rdzennych Amerykanów, a matka, Karen jest Irlandczykiem, Anglikiem i rdzennym Amerykaninem. Ma rodzeństwo o imieniu Gabriel. Erik należy do rasy białej i cieszy się niesamowitą wysokością 5 stóp i 10 cali.

Zalecane