blog

Erika Costell Wiki, wiek, wzrost, chłopak, randki, rodzice, bio

Jej niebieskie oczy zapierają dech w piersiach i są magiczne. Erika Costell to młoda i piękna modelka pochodząca ze stanu Michigan. Weszła na pole z DAN Talent Group Inc. od tego czasu jest reprezentowana przez Wilhelmina International i Ideal Fit Models. Zrobiła sesję zdjęciową dla niektórych kategorii, takich jak pływanie, fitness i sesje bielizny, dzięki czemu stała się znana.

 Erika Costell Wiki, wiek, wzrost, chłopak, randki, rodzice, bio

Kariera w modelingu!!!

Erika stała się już renomowaną modelką. Wygląda na to, że zawsze wiedziała, że ​​pewnego dnia zostanie modelką i zatrzęsie rampą. Od najmłodszych lat oglądała zdjęcia różnych modelek i udawała, że ​​jest jedną z nich.

Po 11 latach bycia cheerleaderką rozpoczęła karierę w branży w wieku 16 lat. Jej stary menedżer, Larry Murdock, zabrał ją na sesję zdjęciową, która zaznaczyła jej krok w kierunku modelowania.

Ile jest warta Erika?

Erika robiła już zdjęcia dla wielu fotografów, a także rampy. W swojej karierze zgromadziła znakomitą sumę majątku netto. Nadal jest aktywną modelką, nad którą ostatnio pracuje nad kilkoma projektami. Modelka lub użytkownik Instagrama z jej obserwującymi może zarobić więcej niż większość zawodów.

Czy Erika spotyka się z kimś?

Piękny i elegancki model podbił serca wielu osób z całego świata. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ma około 300 tys. obserwujących na Instagramie. Wiele osób ją podziwia i chciałoby się z nią umówić.

Często wykazała się sprytem, ​​omawiając swoje życie osobiste lub status związku. Lubi żartować z postaci, z których chciałaby mieć chłopaka i umawiać się z kimś, kto podróżowałby z nią po świecie. Zamieszcza również kilka zdjęć dzieci i dziecka, które sprawiło, że ludzie zastanawiali się, czy ma dziecko.

Musiała nawet potwierdzić na Twitterze, że nie ma własnego dziecka. Chociaż jest dość szczera i często szczera, wydaje się, że jej życie osobiste i relacje są bardziej dyskretne. Na razie prawdopodobnie jest singlem, jak sugerują jej posty, ale możliwe, że spotyka się i ma chłopaka.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Erika Costell w wieku 23 lat urodziła się 12 listopada 1993 roku w Michigan w USA. Urodziła się w białych rodzicach i należy do białej rasy. American National studiował administrację biznesową na Uniwersytecie Stanowym Middle Tennessee. Pani obdarzona pięknem i urokiem ma również niesamowitą sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 7 cali.

Zalecane