blog

Erin Coscarelli Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak i Wynagrodzenie

Każdego ranka w dni powszednie ludzie budzą świat futbolu z jej ciepłymi i wciągającymi prezentacjami w siedzibie NFL, które są transmitowane w całym kraju w NFL Network o 8 rano czasu wschodniego, która jest dynamiczną osobowością, która również bierze pod uwagę uczciwość, jest Erin Coscarelli. Urodziła się 8 maja w Los Angeles, a jej rodzice dorastali wraz z rodzeństwem. Kobieta otrzymała dyplom z komunikacji i dziennikarstwa na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, a także posiada obywatelstwo amerykańskie.

 Erin Coscarelli Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak i Wynagrodzenie

Wzrost kariery:

Rozpoczęła karierę jako reporterka dla znacznie większej liczby sieci sportowych, dodając do nich Fox Sports West, Pac-12 Network i NBC Sports Network. Kobieta zgłosiła się również do ESPN, gdzie Erin relacjonowała także „World Series of Poker” i „Summer X Games”. Później kobieta zatrudniona przez Comcast SportsNet Bay Area jako prezenterka i reporterka w maju 2013 roku, Erin zajmowała się znacznie bardziej regionalnymi profesjonalnymi drużynami sportowymi. Kobieta ostatnio służy jako prezenterka NFL HQ z Cole'em Wrightem.

Wartość netto i płace lub wynagrodzenie:

Słynna amerykańska prezenterka sportowa Erin Coscarelli ma szacunkową wartość netto wynoszącą 2,9 miliona dolarów, a także zarabia ogromne pensje i pensje za pośrednictwem swojego pojawiającego się słynnego kanału sportowego i chwalebnej światowej sławy ligi sportowej. Pani stworzyła tę wartość netto dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu i zaangażowaniu w prace, takie jak komentator sportowy i dziennikarz NFL HQ. Jako dziennikarka, a zwłaszcza komentatorka sportowa, chce ją perfekcyjnie i bardzo drogo utrzymać, więc pani często kupuje nowe ubrania, a także wydaje na makijaż, biżuterię, ozdoby, gdzie obecnie również kupiła drogi samochód AUDI. Według niektórych stron wiki, Erin również przekazała darowizny, szczególnie aktywnie działa na rzecz zdrowia dzieci w Azji i rozwoju sportu. A pani inwestuje również w biznes hotelowy, współpracując z najbliższymi przyjaciółmi. Tak więc Coscarelli zarobi ogromną pensję i wartość netto w nadchodzących dniach i stanie się najbogatszym prezenterem sportowym.

Mąż, chłopak, małżeństwo i życie osobiste:

Wspaniała dama z ESPN Erin niedawno wisi ze swoim chłopakiem, który nazywa się Jonathan Chironna. Jonathan jest założycielem i właścicielem CM Pizza Corp i Salad Concepts Inc., a także aktorami. ani ona, ani on nie powiedzieli nic o tym, kiedy zaczęli się spotykać, ale są bardziej niż szczęśliwi, że są ze sobą, wydają się tak szczęśliwi razem, że nie możemy się doczekać, aż się pobiorą, ale niestety, nic nie zostało oficjalnie ogłoszone o niczym nawet w oddali odnoszą się do ich małżeństwa. W każdym razie będziemy czekać na ślub pary i dzień, w którym ta piękna para zgodnie z prawem zamieni się w męża i żonę, a my życzymy, aby tak się stało.

Bio, pomiary ciała i fakty:

Atrakcyjna i piękna młoda amerykańska prezenterka sportowa Erin Coscarelli ma szczupłą sylwetkę z atrakcyjnymi figurami ciała oraz bardzo ładnymi ozdobami na twarzy i twarzy. Kobieta ma również uwodzicielskie wymiary ciała 34-24-36 cali i stoi z idealną wysokością ponad 5 stóp 10 cali i ponad 57 kg ciężarów. Jest również aktywna na swoich kontach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram.

Zalecane