blog

Erin Krakow Żonaty, Mąż, Chłopak, Związek, Rodzina, Wartość netto

Tabloidy mogą stworzyć kuszący nagłówek z jej osobistych spraw, ale ciężka praca nigdy nie jest opcją dla tej kobiety. Tak, mówimy o amerykańskiej aktorce Erin Krakow, której plotka o randkowaniu ze współgwiazdą rozeszła się w mediach, ale to nie mogło powstrzymać jej przed pokazaniem doskonałych umiejętności wykonawczych w ostatnim sezonie „When Calls the Heart”. Jest również popularna dzięki swoim pracom w „Żonach wojskowych” i „NCIS”.

 Erin Krakow Żonaty, Mąż, Chłopak, Związek, Rodzina, Wartość netto

Kariera i postęp:

Erin Krakow rozpoczęła karierę aktorską jako Tanya Gabriel w serialu telewizyjnym „Żony armii” w 2010 roku. Następnie pojawiła się w „Zamku” jako Julie Rogers oraz w „Szansa na romans” jako Samantha Hart w 2013 roku. jej pierwsza główna rola w serialu „Kiedy wzywa serce” w 2014 roku.

Erin, która pojawiła się jako Elizabeth Thatcher, wystąpiła w trzydziestu dziewięciu odcinkach filmu i podbiła serca publiczności. Potem pracowała w kilku uznanych serialach telewizyjnych, takich jak NCIS: Los Angeles, Good Girls Revolt i NCIS. Obecnie jest zajęta swoim nadchodzącym projektem „Zaangażowanie Świętego Mikołaja”.

Ile jest warte netto Erin?

Erin Kraków to nie tylko ładna twarz, ale także oddana i rzeczowa aktorka. Oddaje sprawiedliwość każdej postaci, którą przedstawia, a dzięki swoim pracom udaje jej się zdobyć ogromną sławę i fortunę. Aktorka nie ujawniła swoich zarobków w mediach, ale dzięki swoim wysiłkom i osiągnięciom widać, że utrzymuje pokaźną wartość netto w setkach tysięcy dolarów.

Czy Erin spotyka się ze swoim partnerem, Danielem Lissingiem?

Niektórzy współaktorzy zamieniają się w obcych, gdy filmowanie się kończy, a są tacy, których związek pozostaje tak zdrowy i zabawny, jak ich role na ekranie, nawet w prawdziwym życiu. Erin Krakow i jej koleżanka z „When Calls The Heart”, Daniel Lissing również znajdują się na tej drugiej liście, ponieważ wydawało się, że utrzymywali uroczą więź za kamerą.

Erin zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z rzekomym chłopakiem Danielem i wprawiła publiczność w zakłopotanie. Przesłała film, w którym śpiewają razem, a także zdjęcie, na którym Erin mówi, że może korzystać z jego telefonu. Tak bliski związek aktorów ucieszył publiczność, ale też podatny na randkowe plotki.

Ponieważ oficjalne oświadczenie nie pochodzi jeszcze od żadnego z nich, ich fani są zmuszeni wierzyć, że są singlami i żyją indywidualnym życiem. Poza tym 33-letnia aktorka do tej pory nie wyszła za mąż i powitała towarzysza jako męża w swoim życiu.

Jej krótka biografia:

Erin Krakow urodziła się 5 września 1984 r. w Filadelfii w Pensylwanii w USA w rodzinie amerykańskich rodziców. Dorastała wraz z rodziną w Wellington na Florydzie i ukończyła Dreyfoos School of Arts w West Palm Beach. Dramatu uczyła się w Juilliard School w Nowym Jorku. Należąca do narodowości amerykańskiej aktorka wywodziła się z białej rasy i ma odpowiednią wysokość 5 stóp i 7 cali.

Zalecane