blog

Erin Lim Wiki, wiek, mąż, chłopak, randki, wartość netto, wzrost

Młoda, piękna i pełna życia to trzy słowa, które podsumowują jej charakter. Erin Lim to osobowość telewizyjna znana ze swojej popularności, która trafiła w dziesiątkę dzięki E! Aktualności. Prowadząca reality show „The Rundown” jest w szczęśliwej fazie swojego życia, ponieważ trudno jej chcieć więcej, gdy ma udaną karierę i kochającego chłopaka w Lamorne Morris.

 Erin Lim Wiki, wiek, mąż, chłopak, randki, wartość netto, wzrost

Ardor z chłopakiem Lamorne Morrisem!

MI! Prowadząca wiadomości wzbudza zazdrość wszystkich swoimi ekscentrycznymi zdjęciami z beau Lamorne Morris. Gospodarz od dłuższego czasu spotyka się z aktorem „The New Girl”, Lamorne Morris, a teraz rozwinął chemię, która jest warta tysiąca oklasków.

Jej chłopak również nie stronił od okazywania miłości i uwagi, na które zasługuje. Para jest często uchwycona, gdy ma dzień wolny i cieszy się nim podczas gry w golfa i strzelania.

Czy jest gotowa przyjąć Lamorne za męża?

Biorąc pod uwagę ilość miłości, jaką mają, ceremonia jest zwykłą formalnością. Ale jak na razie para gwiazd jeszcze nie zaangażowała się w swój związek i pobrała się.

Pozostaje więc być świadkiem, czy weźmie Lamorne jako swojego narzeczonego i planuje rodzinę. Jednak w obecnej sytuacji Lamorne nadal nie jest jego mężem, ale nie ma wątpliwości, że para łączy namiętny związek.

Poza tym w jednym konkretnym poście z 26 ten W marcu 2014 roku zaskoczyła fanów, gdy Erin ogłosiła, że ​​jest zaręczona z facetem, którego poznała dwa tygodnie temu. Ale ku zdziwieniu, później ujawniła, że ​​kłamie i oznaczyła zdjęcie „FakeLove”.

Jej kariera jako E! Gospodarz wiadomości:

Pochodząca z Kalifornii rozpoczęła karierę na E! Aktualności Azja. Z każdym mijającym dniem wspinała się po drabinie sukcesu i tworzyła historie jedna po drugiej. Absolwent Uniwersytetu Chapman Dodge College of Film and Media Arts pracuje teraz jako korespondent i gospodarz „E! Aktualności Podsumowanie”.

Dla osoby, która zaczynała jako asystentka produkcji w 38 ten Coroczna nagroda People’s Choice Award w 2012 roku gościła teraz kilka wielkich nagród, w tym Billboard Music Awards 2017, People’s Choice Awards, Miss Teen USA i Emmy Awards. Jej niesamowity wzrost w branży dobrze odzwierciedla jej charakter.

Pisze również dla „The Rundown” i wnosi wyjątkowy i pełen humoru wygląd. Utalentowany gospodarz jest często gorącymi perspektywami w branży i E! Wiadomości zapewniają, że dostaną swoją gwiazdę gospodarza, płacąc jej ładną pensję. Chociaż jej dokładna wartość netto jest nadal oceniana, rzeczywiście cieszyłaby się zdumiewającą ilością fortuny.

Krótkie bio Erin:

Według źródeł wiki, Erin Lim urodziła się 13 ten Kwiecień 1990 w Kalifornii, co daje jej 27 lat. Urodziła się z rodziców o mieszanym pochodzeniu etnicznym i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ jej ojciec jest Filipińczykiem i meksykańską matką. Piękna korespondentka, która może pochwalić się przyzwoitym wzrostem, ciężko pracuje na siłowni, co nadaje jej kształtom idealny kształt.

Zalecane