blog

Erin Myers Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, KTLA, pensja, wzrost

Osoby, którym udaje się zachować równowagę w życiu zawodowym i osobistym, są rzeczywiście godne pochwały. Erin Myers należy do tych osobowości, które mają za sobą wiele osiągnięć zawodowych, a także wywiązały się ze wszystkich obowiązków małżeńskich. Erin Myers jest reporterką rozrywkową dla KTLA 5 i współtwórcą E! Telewizja rozrywkowa.

 Erin Myers Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, KTLA, pensja, wzrost

Kariera i rozwój:

Erin od najmłodszych lat zafascynowała się prowadzeniem i zwracaniem uwagi na siebie, gdy zaczęła śpiewać hymn narodowy na imprezach sportowych. Obecnie pracuje jako reporterka rozrywkowa dla KTLA 5 w Los Angeles. Reporterka pisze, bada i pisze własne historie dla renomowanej sieci, w której dziennikarze tacy jak Mark Mester i Vera Jimenez Pracuje.

Oprócz tego w 2012 roku wraz z partnerem biznesowym otworzyła wytwórnię Flying Kitty Productions. Obecnie ich produkcja zajmuje się kilkoma projektami w fazie rozwoju i pracuje nad nimi. Zadebiutowała w branży rozrywkowej, prezentując sieciowy teleturniej Shine Produced „My Games Fever”. Jest także współtwórcą E! Rozrywka Telewizja i często pojawia się w TV Guide Channel, Reelz, Extra i innych.

Jej wynagrodzenie i wartość netto:

Erin stała się obecnie znaną nazwą w branży rozrywkowej. Dzięki swojej pracy w prestiżowych mediach KTLA oraz występom w TV Guide Channel i Reelz. Wraz ze sławą Erin musiała także zarabiać ogromne zarobki w sieci i dobrze zarabiać w firmie produkcyjnej.

Patrząc na jej osiągnięcia, podejrzewamy, że aktorka może cieszyć się ogromną wartością netto w tysiącach.

Pięknie żonaty z mężem, Patrickiem Kendrickiem!!

Niezwykła reporterka Erin Myers jest szczęśliwą żoną Patricka Andrew Kendricka. Według niej po raz pierwszy spotkała go na portalu randkowym i od razu kliknęła „tak” w opcji spotkania z Patrickiem.

Para spotkała się 30 września 2012 roku i cieszyła się krótką rozmową przy piwie i niedzielnym futbolu. Erin i jej chłopak umawiali się na randki, zanim w końcu skontaktował się z nią w marcu 2014 roku.

Co więcej, para zaręczyła się wkrótce po oświadczeniu, 9 czerwca 2014 r., podczas rodzinnych wakacji wśród rodziców. Podobnie Erin i jej mąż pobrali się 17 stycznia 2016 r. na Florydzie w USA. Odkąd złożyli przysięgę, para cieszy się błogim życiem małżeńskim. Nigdy nie trafili na nagłówki gazet z pogłoskami o ich konflikcie i prawdopodobnie nie pojawią się one w nadchodzących dniach.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Erin Myers obchodzi swoje urodziny 15 sierpnia. Urodziła się na małym przedmieściu Ohio, ale data nie jest nigdzie wymieniona. Była gimnastyczką wyczynową w swoim liceum. Erin ukończyła studia na Uniwersytecie Stanowym w Arizonie, uzyskując stopień naukowy w zakresie ćwiczeń fizycznych. Cieszy się wzrostem 5 stóp 6 cali i pięknymi czarnymi włosami.

Zalecane