blog

Erin Napier Wiki, wiek, ślub, mąż, w ciąży, wartość netto, HGTV

Bycie matką i wzięcie odpowiedzialności za wychowanie młodego życia jest jednocześnie ekscytujące i zniechęcające. Erin Napier to najnowszy dodatek do listy pięknych matek, które w styczniu 2018 roku powitały córkę Helen wraz ze współgospodarzem i mężem Benem Napierem. Erin i Ben cieszą się małżeństwem od dziewięciu lat, a wraz z dodaniem nowego członka do ich rodziny, ich więź jako pary tylko się wzmocni.

 Erin Napier Wiki, wiek, ślub, mąż, w ciąży, wartość netto, HGTV w ciąży i spodziewa się dziecka około Nowego Roku.

W październiku 2017 r. Ben i Erin podzielili się wiadomością o ciąży, a Erin ogłosiła, że ​​zrobi sobie przerwę od bloga.

Podpis: To dziewczynka, opublikowane przez Erin 2 grudnia 2017 r.
Źródło: Instagram

2 grudnia 2017 r. zamieściła na Instagramie zdjęcia z sonogramu i powiedziała:

Od dwóch dni ta maleńka osoba, która ma dokładnie moje usta, które odziedziczyłam po tacie, tak mocno wciska swoją malutką 2-calową stopkę tuż pod żebra, że ​​wystaje i wygląda jak sci-fi, po czym znika, a MĘŻCZYZNA to dziwne być w ciąży.

Para powitała swoje pierwsze dziecko, Helen w styczniu 2018 roku, a wiadomość ogłosiła 5 stycznia 2018 roku.

Krótkie bio i Wiki Erin:

Erin Napier obchodzi swoje urodziny 30 sierpnia każdego roku i obecnie ma 32 lata. Ukończyła studia licencjackie w dziedzinie projektowania graficznego na Uniwersytecie Mississippi. Erin ma 5 stóp i 5 cali wzrostu, co jest przyzwoite, ale nie w porównaniu do wzrostu jej męża, który ma 6 stóp i 6 cali. Należąca do białej rasy, ma zdrową sylwetkę.

Zalecane