blog

Erwin Bach Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Ślub, Wartość netto, Wynagrodzenie, Praca

Ceremonia niczego nie zmienia, ale daje poczucie spełnienia. Dokładnie to stało się ze słynnym niemieckim producentem muzycznym, Erwinem Bachem, kiedy poślubił Tinę Turner po umawianiu się z nią przez oszałamiające dwadzieścia siedem lat. Para, która wierzyła, że ​​małżeństwo nic nie da, odetchnęła z ulgą po tradycyjnym ślubie w 2013 roku.

 Erwin Bach Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Ślub, Wartość netto, Wynagrodzenie, Praca

W końcu żonaty po dwudziestu siedmiu latach!

Co dałoby mi małżeństwo, czego jeszcze nie mam?

To są dokładnie te słowa, które wypowiedziała żona Erwina, gdy zapytano ją o ich długi związek i wahanie przed zawarciem małżeństwa.

Erwin poznał sensację śpiewania, Tinę Turner w 1985 roku, a duet zaczął się spotykać w 1986 roku. Erwin, który pomógł Tinie wyjść na silę po jej obraźliwym związku z byłym mężem Ike Turner, był w związku na stałe przez dwadzieścia siedem lat lata przed zawiązaniem węzła.

Tak, dobrze słyszałeś! Spotykali się przez ponad dwie dekady, zanim podzielili się ślubami. Para wzięła ślub podczas tradycyjnej ceremonii ślubnej w plenerze w lipcu 2013 roku.

Po ceremonii zaślubin żona powiedziała, że ​​ludzie rozmawiają o szczęściu, a kiedy niczego nie życzysz, możesz wziąć głęboki oddech i powiedzieć „Wszystko jest w porządku”.

Ojciec dwóch przyrodnich synów:

Potentat muzyczny nie jest pierwszym mężczyzną w życiu swojej ukochanej. Tina była wcześniej w romantycznym związku z Raymondem Hillem.

Była para miała syna o imieniu Craig w 1958 roku. Po śmierci Raymonda umawiała się z Ike'iem Turnerem.

Po kilkumiesięcznych randkach Tina poślubiła Ike'a i powitała syna o imieniu Ronald. Ale po narodzinach ich syna związek stał się obraźliwy.

Odnosząca sukcesy piosenkarka musiała wtedy wskrzesić swoją karierę, a straciła całą swoją fortunę w ugodzie rozwodowej.

Uciekając przed związkiem z Ike'm, znalazła pocieszenie w Erwinie i od tego czasu duet jest razem.

Kariera i wartość netto:

W 1985 roku rozpoczął karierę jako dyrektor muzyczny w Europie, gdzie jego pensja nie odpowiadała jego ambicjom. Ale jego kariera przyspieszyła po tym, jak poznał Tinę Turner i został słynnym producentem muzycznym współczesnej epoki.

Jego trzydziesięcioletnia kariera w przemyśle muzycznym dobrze mu opłaciła. W trakcie swojej kariery zgromadził wspaniałą wartość netto w wysokości 50 milionów dolarów.

Producent muzyczny jest również właścicielem wystawnych nieruchomości na całym świecie. On i Tina dzielą luksusowe domy w wielu krajach, w tym w malowniczych miejscach, takich jak Szwajcaria i wielu innych.

Krótki życiorys:

Były rekordzista Erwin Bach urodził się w Niemczech w roku 1956. Według źródła wiki, Erwin, który obecnie ma 61 lat, co roku obchodzi swoje urodziny 24 stycznia. Erwin, który posiada obywatelstwo niemieckie, należy do rasy białej. Nawet w wieku 61 lat prowadzi zdrowy tryb życia i ma wymodelowaną sylwetkę. Erwin stoi na wysokości około 6 stóp.

Zalecane