blog

Esther Baxter Wiki: Wiek, Mąż, Chłopak, Randki, Tatuś, Teraz

Esther Baxter jest dumną matką, która najlepiej spędza czas wychowując swoje dziecko, Cayden, jako samotna matka. Wciąż jednak brakuje informacji o biologicznym ojcu dziecka. Poza tym modelka dodaje pikanterii swoim romansom, ponieważ jej nazwisko kojarzy się z artystami hip-hopowymi, takimi jak Joe Budden i Bow Wow.

 Esther Baxter Wiki: Wiek, Mąż, Chłopak, Randki, Tatuś, Teraz

Profesjonalna kariera

Esther Baxter była królową miast na początku 2000 roku, gdy zyskała sławę po tym, jak wystąpiła w teledysku do singla Peteya Pabla, „Freek-A-Leek”, w 2004 roku. Nie tylko to, wystąpiła w ponad 25 teledyskach dla niektórych znanych artystów, takich jak Will Smith, Ludacris i Kanye West.

Ale to było w roku 2007, kiedy Esther zaczęła grać, pozostawiając za sobą modelowanie miejskie i sesje wideo. W 2010 roku zadebiutowała na ekranie komediowym filmem, „Szybkie randki” przedstawiający postać Christine.

Brutalny związek z Joe Budden

Jeśli chodzi o przeszłe romanse Esther, w 2011 roku spotykała się z emerytowanym amerykańskim raperem Joe Buddenem, dopóki ich związek nie okazał się brutalny. Stała się ofiarą napaści swojego chłopaka. Cóż, oskarżyła Joego o znęcanie się fizyczne, które spowodowało jej poronienie, gdy była w ciąży z córką.

Kontrowersje z Bow Wow

Oprócz ognistego związku z Joe, romans Esther z Shadem Gregorym Mossem, znanym pod pseudonimem Łuk Wow , również zebrała wystarczająco dużo uwagi. Sprzeczka między Esther i Shad zaczęła się, gdy raper pojawił się na pierwszych stronach gazet, w którym stwierdził, że stracił dziewictwo z Esther w wieku 16 lat, w wywiadzie dla „ Kołysać się rano ” w grudniu 2012 r.

Ale sprawy pogorszyły się jeszcze bardziej, gdy Esther napisała na Twitterze tajemniczą odpowiedź, w której zaprzeczała jego zeznaniu. Ona napisała,

Estera jako samotna matka!

Obecnie życie rodzinne Esther jest pełne zabawy, a ona dzieli cenny czas ze swoim synem Caydenem. Jednak pani była poufna w udostępnianiu informacji o tatusiu jej dziecka.

Esther jest zadowolona ze swojego życia i obecnie wydaje się, że nie ma żadnych planów na małżeństwo. Podobnie, w przeszłości mogła nie być zamieszana w potajemne życie małżeńskie, ponieważ informacje o jej możliwym mężu również są ograniczone.

Dane rodziny

Estera, egzotyczna piękność wielorasowa, pochodzi z Afroamerykanów. Pomimo seksapilu i stylu ilorazu jej gorących filmów, nikt nie jest świadomy odpowiednich informacji o jej rodzicach, a nawet ich imienia.

Jednak miłość Estery do jej rodziców można udowodnić z jednego z jej tweetów z 2017 roku, w którym stwierdziła, jak urocze są jako para i życzyła sobie bycia razem w weekend walentynkowy.

Jej krótki życiorys

Pochodząca z Miami Esther urodziła się 24 września 1984 roku, czyli ma 33 lata. Esther ma 5 stóp 7 cali (1,70 m) wzrostu i ma bardzo zmysłową i zmysłową sylwetkę ciała.

Zalecane