blog

Eva Gutowski Wiki, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Rodzina

Lekcje urody i mody, które publikuje, są dość znane i przydatne dla docelowych odbiorców, ponieważ ilustruje stosowność różnych strojów i produktów na różne wydarzenia. Jest jedną z najgorętszych sensacji na YouTube i internecie, Evie Gutowski, najbardziej znanej ze swojego kanału „Mylifeaseva”, na którym publikowała filmy o wszystkim, co dotyczy piękna i mody.

 Eva Gutowski Wiki, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Rodzina

Kariera i sukcesje Gutowskiego:

Dorastała jako aktorka lub być może psychiatra. Ale dorosła, Eva wiedziała, że ​​musi być prezenterką rozrywki i dziennikarką. Cóż, pracowała również jako kasjerka w sklepie z pizzą dla mamy i pop, studiowała dziennikarstwo na uniwersytecie.

Cóż, 29 listopada 2016 roku ogłosiła, że ​​jej książka zatytułowana „MOJE ŻYCIE JAKO EVA: Walka jest prawdziwa”, która była dostępna w przedsprzedaży, a niedawno 14 lutego 2017 roku została wydana.

Ile jest warte Evy?

Gutowski ma szacunkową wartość netto 750 tysięcy dolarów; w ten sposób zdobyła sławę, a także ogromne kwoty, podczas gdy jest najlepszą gwiazdą YouTube, która prowadzi popularny kanał YouTube.

Jej kanał YouTube ma do tej pory ponad 7,6 miliona i 6,2 miliarda wyświetleń, które zaczęła w lipcu 2011 roku. Przesyła około jednego filmu tygodniowo, a filmy na kanale zyskują średnio 500 tysięcy dziennie, co przełożyło się na 800 dolarów dziennie i 250 tysięcy dolarów rocznie.

Z kim teraz spotyka się Eva Gutowski?

Eva jest jedną z najgorętszych gwiazd YouTube, a zwłaszcza najlepszych internetowych sensacji, osiągnęła wiek 22 lat, ale nie myślała o szybkim ślubie. Oznacza to, że nadal jest samotna, a także nie ma plotek o mężu.

Cóż, nie jest singlem, niewątpliwie jest niezamężna, ale spotyka się z kimś. Jednak w 206 roku zaczęła spotykać się z jednym z przystojnych facetów o imieniu Adam Bartoshesky, podczas gdy oboje poznali się w programie i zaczęli się spotykać. Ale niektóre strony wiki zawierały pogłoski, że oboje wkrótce się pobiorą, ale nie powiedzieli nic o swoim ślubie.

Niemniej jednak, wcześniej jej chłopakiem był Andrew Kingsbury, spotykali się od 2015 roku. Ale spotykała się także z aktorem, Alexem Hayesem, ale także rozstali się pod koniec 2014 roku.

Krótki życiorys:

Pierwsza gwiazda YouTube, Eva ma obywatelstwo amerykańskie i ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej rodzice mają różne pochodzenie, ojciec z Tajlandii i matka z Ameryki. Ma rodzinę z matką, ojcem, siostrą, a także wspiera w jej pracach. Jest jedną z młodych, gorących i pięknych gwiazd, o uwodzicielskim ciele 35-24-34 cali, przy wzroście 5 stóp i 6 cali.

Zalecane