blog

Eva Marcille Żonaty, Mąż, Chłopak, Zaręczony, Dziecko, Wartość netto

Nie ma nic, co mogłoby pozostać niezauważone w tej dziewczynie i rzeczach, które robiła podczas swojej kariery w „Nowej Top Model Ameryki”. Eva Marcille jest aktorką, prezenterką telewizyjną i modelką najbardziej znaną jako zwyciężczyni trzeciego cyklu programu „America's Next Top Model”, w którym pokazała swoją zarówno zadziorną, jak i uroczą stronę. Jest także aktorką w serialach takich jak „Młodzi i niespokojni”, „Smallville i Nick Cannon prezentuje dzikie i niespokojne”.

  Eva Marcille Żonaty, Mąż, Chłopak, Zaręczony, Dziecko, Wartość netto

Jak rozwija się kariera Evy?

Modelka pojawiła się w centrum uwagi po wygraniu trzeciego cyklu pokazu ' Nowy top model Ameryki . Zdobyła kontrakt na modelkę z Ford Models i szansę na pojawienie się w Elle wraz z umową na kosmetyki z Covergirl. Obecnie jest modelką podpisaną do LA Models i jest jedną z Top Models in Action CoverGirls.

Zobacz: Adam Busby Wiki, Job, Net Worth, Gay, Rodzeństwo

Jeśli chodzi o karierę aktorki, zaczęła gościnnie w kilku serialach UPN i The CW Network. Potem pojawiła się w niektórych teledyskach, takich jak 50 Cent's Dostaję pieniądze ' i Jamiego Foxx'a ' DJ Odtwórz piosenkę miłosną . Pracowała również nad „ Młody i niespokojny ' za co zdobyła nagrodę Young Hollywood Award.

Ile jest warte netto Evy?

Wiodąca kobieta w branży modowej zawsze odnosiła sukcesy, jeśli chodzi o showmanship i glamour. Ma szacowaną wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów, którą zgromadziła w różnych karierach. Zarabia tysiące dolarów za odcinki ze swoich pokazów modelek, programów telewizyjnych i teledysków. Jest również bardzo aktywna w programach telewizyjnych i filmach. Wystąpiła w filmach takich jak „ Spacer , ' ' Krzyżowanie ' oraz ' Myślę, że kocham moją żonę .

Jest także gospodarzem wielu programów, w tym Mój model wygląda lepiej niż Twój model, zgraj pas startowy, oraz Spektakularna bitwa na włosy . Wystąpiła w teledyskach, takich jak Kochanie przez Angie Stone, Wiem, że mnie widzisz autorstwa Lil Kim i Włączone i włączone przez Missy Elliot.

Dowiedz się więcej: Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Czy Eva jest mężatką czy samotną?

Ewa stała się centrum uwagi z powodu kilku swoich wybryków, a także jej urody. Umawiała się z gwiazdą House of Payne, Lance Grossem, począwszy od lipca 2006 roku, a nawet mieli zaręczyny 24 grudnia 2008 roku. Jednak para zerwała zaręczyny bez ślubu i rozstała się w marcu 2010 roku. Była wtedy w związku z Flo Ridę i Kevina McCall. Ale z Kevinem McCallem miała córkę o imieniu Marley Ray McCall tuż po roku randek. Związek zakończył się na początku 2015 roku. Po zakończeniu ich związku Eva zdobyła opiekę nad córką.

Eva poznała swojego chłopaka adwokata, Michael T. Sterling wiosną 2016 roku w Atlancie i od tego czasu zaczął się spotykać. Człowiek, który może zostać następnym burmistrzem Atlanty, dogonił Marcille podczas rozdania nagród AFFCA i od tego czasu powstało tyle zamieszania wokół związku.

Później Eva ogłosiła wiadomość o swoim zaręczynach z Michaelem na poście na Instagramie 25 grudnia 2017 roku. Błysnęła wielkim diamentem na palcach, kiedy tylko zrobiła. Po prawie roku zaręczyn para powitała swoje pierwsze dziecko, syna Michaela Todda Sterlinga Jr. 13 kwietnia 2018 roku.

Wkrótce po tym, jak została pobłogosławiona dziećmi, Eva i jej mąż Michael pobrali się 7 października 2018 r. Sterling Atlanta. Ślub za 350 000 dolarów odbył się podczas wspaniałej ceremonii, która wydawała się prosto z bajki.

Para spodziewa się także drugiego dziecka, syna, który ma dołączyć do starszego brata Michaela Jr i córki Marcille, Marley. Ujawniła wiadomość podczas 2019 Bet Awards, które odbyły się w Los Angeles w maju 2019 roku.

Przeczytaj także: Kate Stoltz Wiki, Żonaty, Chłopak, Net Worth

Eva dała również wskazówkę dotyczącą imienia najmłodszego członka czteroosobowej rodziny. Otagowała „#MaverickSterlingon” na swoim poście na Instagramie, który utworzyła wraz z członkinią obsady, Cynthią Bailey (która kiedyś była żoną Piotr Tomasz ).

Przybycie innego dziecka

Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty gwiazda, Eva Marcille jest teraz matką dziecka numer trzy. TAk! Powitała ich drugiego syna, Mavericka, wraz z mężem Michaelem Sterlingiem na Instagramie, gdzie zaktualizowała modlitwę ze szpitala Atlanta.

Para ogłosiła, że ​​spodziewa się drugiego dziecka w maju 2019 roku. W związku z ciążą syna Eva wspomniała, że ​​ona i Michael nie mogą być zbyt podekscytowani ogłoszeniem, że dziecko nie. Trzy były w drodze. Ona powiedziała;

Wygląda na to, że mały Michael Jr. przechodzi od niemowlęcia do średniego dziecka, a Marley będzie ich szefem!

Dodała ponadto, że moc daną przez Boga do tworzenia i dawania życia uważa za błogosławieństwo, aby rodzina była kochana z miłością do swojego życia. Co więcej, wspomniała, że ​​ona i jej mąż Michael nie mogą się doczekać powitania na świecie kolejnego pokolenia nadziei.

Eva Marcille z brzuszkiem (zdjęcie: Instagram Evy)

Poza tym Eva ujawniła imię swojego dziecka podczas baby shower o tematyce Flower Child na początku września 2019 r. Piękna gwiazda reality show świętowała tę okazję z gwiazdami Real Housewives, w tym Cynthią Bailey i NeNe Leakes.

Krótki życiorys

Eva Marcille Pigford, lat 34, urodziła się 30 października 1984 r. w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Należy do afroamerykańskiej grupy etnicznej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Piękna i urocza dama nosi idealnie ukształtowane ciało o ważnym rozmiarze, stojąc stosunkowo na wysokości 5 stóp i 6,5 cala.

Zalecane