blog

Evan Bass Wiki, Żonaty, Ślub, Żona, Carly Waddell, Dzieci, Net Worth

Ten człowiek jest błogosławieństwem dla wielu innych mężczyzn z tego powodu, że wielu ludzi po prostu się nie otworzy. Evan Bass to lekarz od zaburzeń erekcji, którego wiele osób zna z 12. sezonu Bachelorette. Ciągły dramat po szturchaniu niedźwiedzia Czad nie powstrzymał go przed byciem najfajniejszym facetem w serialu. Ma jednak nazwisko zarejestrowane w Księdze Rekordów Guinnessa jako jeden z najgorętszych rekordów świata, które ustanowił z Carly Waddell, całując się, trzymając w ustach pieprz habanero.

  Evan Bass Wiki, Żonaty, Ślub, Żona, Carly Waddell, Dzieci, Net Worth

Kariera i postęp Evana

Gwiazdą reality show jest z zawodu lekarz, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń erekcji. Jego klinika oferowała usługi znanym klientom, do których należą Johnny Knoxville z Jackass i Daymond John z Shark Tank.

Czytaj więcej: Żona Joakima Noah, dziewczyna, wartość netto, kontrakt

Założyciel i dyrektor Tennessee Men’s Clinic stał się częścią programu The Bachelorette, kiedy dołączył do 12. sezonu i stał się jednym z najbardziej znanych zawodników. Chociaż wyszedł wcześnie, zrobił spore wrażenie wśród ludzi. W jednym z odcinków ujawnił również, że był pastorem w przeszłości.

Ile jest wart netto Evana?

Jest znanym lekarzem, który służył różnym klientom, w tym celebrytom. Stał się znajomą twarzą po pojawieniu się w programie The Bachelorette i był ulubieńcem wielu.

Jednak nie zawsze było tak samo. W 201e on i jego ówczesna żona złożyli wniosek o ogłoszenie upadłości na podstawie Rozdziału 7. Byli winni ponad 200 000 dolarów różnym stronom. Jest także miłośnikiem zwierząt, który uwielbia publikować zdjęcia swojego owczarka niemieckiego Waldo w mediach społecznościowych.

Evan po prostu ożenił się z Carly z The Bachelorette!!!

Zazwyczaj sceny z reality show wydają się być wyreżyserowane lub nie tak naturalne. Tak samo jest z parami, które się na nich pojawiają. Większość z nich nie trwa długo lub rozchodzą się od razu po zakończeniu programu.

Występ Evana w serialu zakończył się po tym, jak został wyeliminowany po kilku odcinkach. Udało mu się wiele zrobić w tym krótkim czasie. Na początku interesował się JoJo Fletcherem, a czasami nawet wychodzili, ale nie mógł znaleźć związku, który spowodował ich separację. Potem zaczął spotykać się z Carly Waddell, ale wielu uważało, że para jest bardzo nieprawdopodobna.

Camila Guiribitey Wiki, rodzice, mąż, wartość netto

Mając wciąż bez odpowiedzi pytania dotyczące stabilności związku, pojawił się problem podczas finału Bachelor In Paradise, który zaakceptowała, i zostali zaręczeni przed odejściem z serialu. Powiedział, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i okazało się to słuszne, ponieważ nadal widywali się po opuszczeniu programu. Teraz jest już oficjalne, że para wyszła za mąż. Związali węzeł i wymienili śluby 17 czerwca 2017 r. W gronie rodziny i przyjaciół na weselu, które odbyło się w kurorcie Vedanta Nuevo Vallarta niedaleko Puerto Vallarta w Meksyku.

Ma troje dzieci, Nathana, Liama ​​i Ensleya z poprzedniego małżeństwa. On i jego była żona Marie Bass rozwiedli się po ponad dekadzie bycia razem.

Wita dziecko z żoną!

Gratulacje dla Evana i jego żony Carly. Szczęśliwie małżeństwo powitało razem swoje pierwsze dziecko, córeczkę Isabellę Evelyn Bass. Zarówno Evan, jak i Carly podzielili się wiadomościami o narodzinach ich dziecka, gdy weszli do swoich mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje podekscytowanie. Evan napisał o swojej historii :

To był doskonały poród, żadnych problemów. Mieliśmy ją dzisiaj nakłonić, ale woda Carly pękła 15 minut przed uruchomieniem budzika, więc Bella ustawia własne urodziny! Carly wraca do zdrowia, a dziecko ma otwarte oczy od wielu godzin. Dużo płakałam podczas porodu! Jesteśmy oczarowani i nie możemy przestać się całować, przytulać i adorować.

Będąc już ojcem trójki dzieci z poprzedniego małżeństwa, Isabella będzie czwartym dzieckiem Evana, a Carly pierwszą!

Spodziewam się drugiego dziecka!

Wygląda na to, że rodzina Bassów wkrótce się powiększy. Tak, Carly jest w ciąży i jest w drodze na urodzenie drugiego dziecka. Wiadomość o ciąży Carly została ogłoszona w maju. A cztery miesiące później płeć dziecka została ujawniona w Bachelors In Paradise. Oczekują chłopca. Zarówno Evan, jak i Carly są bardzo podekscytowani swoją ciążą.

Scottie Thompson żonaty, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto

Byłoby to piąte dziecko dla Evana i drugie dla Carly. I postanowili powiedzieć, że narodziny ich syna będą ich ostatnimi. Gratulacje dla Evana i Carly za ich wielkie ujawnienie.

Przywitał drugie dziecko

Evan Bass ponownie został ojcem.

Evan i jego żona, Carly Waddell, przywitali swoje drugie dziecko, Chucka Bassa, 12 listopada 2019 r. Chuck ważył 6 funtów. I 13 uncji i mierzył 18 cali podczas jego narodzin. Chociaż para nie potwierdziła swojego nowo narodzonego dziecka online, wskazali przybycie Chucka na Instagram Story.

Później Evan otworzył się o byciu tatą po raz drugi za pośrednictwem posta na Instagramie, w którym udostępnił film z udziałem dzieci, Chucka i Belli.

Pierwsze dziecko Evana urodziło się w lutym 2018 roku. Ma też trzech starszych synów – Nathana, Liama ​​i Ensleya – z poprzedniego związku.

Bio-podobny do Wiki

Evan Bass, obecnie w wieku 36 lat, urodził się 17 grudnia 1982 roku. Został zabrany do białych rodziców w Nashville w stanie Tennessee. Pochodzący z Hartford w stanie Connecticut prowadzi klinikę dla mężczyzn Tennessee w Nashville w stanie Tennessee. Amerykanin należy do rasy białej. Świeży i uroczy lekarz jest wysoki na 5 stóp i 11 cali z idealnym ciałem.

Zalecane