blog

Evan Felker Wiki: wiek, urodziny, Miranda Lambert, wartość netto, wzrost, rodzice

Muzyk Evan Felker ma w swoim życiu nową damę. Piosenkarz country podobno spotyka się z amerykańską piosenkarką i autorką tekstów Mirandą Lambert po rozstaniu z żoną Staci Nelson. 34-letni Evan był żonaty ze swoją długoletnią dziewczyną Staci, ale zaledwie rok po ślubie Staci złożyła pozew o rozwód ze swoim mężem.

  Evan Felker Wiki: wiek, urodziny, Miranda Lambert, wartość netto, wzrost, rodzice

Czy Evan i Miranda są prawdziwą parą?

Trubadurzy z Turnpike piosenkarka Evan Felker miała podobno romans z Mirandą Lambert, która rozstała się ze swoim chłopakiem, piosenkarzem R&B, Andersonem Eastem. Bliskość między parą zaczęła się rozkwitać, gdy zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu. Para bardzo się zaangażowała, gdy Evan i jego zespół Turnpike Troubadours otworzyli trasę Mirandy Livin' Like Hippies w styczniu 2018 roku, która zakończyła się w czerwcu.

Zobacz: Adam DeVine Dziewczyna, Żona, wesoły, Wartość netto

Obaj muzycy spędzają razem czas podczas trasy koncertowej. Jednak w sierpniu 2018 roku potwierdzono, że para rozstała się po kilkumiesięcznych randkach. W wywiadzie dla The Tennessean Lambert ujawnił, że zerwała z Evanem. Chociaż utrzymywała powód ich podziału na niski klucz, źródło poinformowało People Magazine, że Felker przekroczył granicę, która spowodowała zakończenie ich związku. Oni powiedzieli;

„Nie sądzę, żeby to był dramatyczny rozłam, ale wiedział, co mu wolno było robić na podstawie jej zasad, i je złamał”.

Poza tym jego była dziewczyna Miranda jest już mężatką. 16 lutego 2019 r. Lambert potwierdziła, że ​​potajemnie podzieliła przysięgę ślubną ze swoim mężczyzną Brendanem Mcloughlinem. Ona powiedziała;

„Na cześć Walentynek chciałem podzielić się kilkoma wiadomościami. Spotkałem miłość mojego życia. I zostaliśmy związani!”

Wcześniej, 27 sierpnia 2018 r., podczas rozmowy z magazynem People, Evan powiedział, że nie pogodzi się ze swoją byłą żoną Staci Nelson. Kiedy jego zwolennicy zaczęli spekulować na temat ich ponownego spotkania, zaprzeczył temu w People Magazine.

Możesz Tak jak: Nydia Han Wiki, wiek, mąż, wynagrodzenie

Evan poślubił Staci Nelson, księgową, we wrześniu 2016 r. Podobno w połowie lutego 2018 r. żona Evana, po prawie półtora roku małżeństwa, złożyła pozew o rozwód w Sądzie Okręgowym hrabstwa Oklahoma.

Evan Felker i jego była żona, Stacy Nelson, na zdjęciu opublikowanym 13 kwietnia 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Ile jest wart netto Evana Felkera?

Piosenkarz jest małomówny w ujawnianiu swojej wartości netto. Bycie frontmanem i gitarzystą zespołu muzycznego Trubadurzy z Turnpike, Evan przechowuje dane o swoich lukratywnych zarobkach w zamkniętym pudełku.

Firma Turnpike Troubadours została założona w 2005 roku, a jej członkowie w 2007 roku stworzyli wytwórnię muzyczną Bossier City Records, pod którą wydają swoje albumy. Członkowie zespołu mają świetne wyczucie i smak muzycznego tła, które obejmuje rock, country i bluegrass. Zespół ma na swoim koncie ponad pięć płyt.

Dowiedzieć się o: Sullivan Stapleton Wiki, żona, dziewczyna, wartość netto

Podobnie jak piękne muzyczne arcydzieło, trzeci album zespołu, Żegnaj normalną ulicę został umieszczony na 14 miejscu jako hit kraju Billboard. Podobnie, ich czwarty tytułowy album zadebiutował na trzecim miejscu zgodnie z wiki.

Życie rodzinne

Evan uwielbia pisać swoje piosenki w domu rodziców w południowo-wschodniej Oklahomie. Jest to ulubione miejsce dla muzyka, w którym pisze swoje piosenki, ponieważ linie i teksty jego muzykalności stają się jeszcze bardziej produktywne.

Gitarzysta napisał swój 2012 ‘ Żegnaj normalną ulicę” dorastał w domu swojej mamy i taty. Rodzina Evana uwielbiała przebywać na świeżym powietrzu, dużo polowała i łowiła ryby. Piosenkarz najlepiej oddaje jego kojące teksty w spokojnym otoczeniu domu jego rodziców.

Krótkie biografie Evana Felkera

Maestro Neofolk, Evan obchodzi swoje urodziny 24 marca. Urodzony w 1984 roku w Okemah w Stanach Zjednoczonych, Evan ma obecnie 34 lata. Mówiąc o wzroście Evana, jest on wyższy od Mirandy, która ma wysoki wzrost. 1,63 m (5' 3''). Należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane