blog

Eve Kilcher, Eivin Kilcher's Wife Wiki: Wiek, śmierć, edukacja, wartość netto

Eve Kilcher to gwiazda reality show, znana głównie z filmu Discovery Channel Alaska: The Last Frontier. Ona i jej mąż Eivin Kilcher są znani jako mieszkaniec Alaski, który mieszka na pustyni Alaski, wiele kilometrów od nowoczesnych technologii. Ewa, która przygląda się farmie, rozwinęła swoje umiejętności w zakresie uprawy warzyw i owoców, podczas gdy jej mąż wybiera się na polowanie i opiekuje się ich rodziną w mroźnych warunkach Alaski.

  Eve Kilcher, Eivin Kilcher's Wife Wiki: Age, Death, Education, Net Worth

Ile jest warte netto Eve Kilcher?

Eve Kilcher zebrała wartość netto 2 miliony dolarów. Swoje fortuny zgromadziła głównie jako osobowość amerykańskiej telewizji reality TV i autorka. Według Business Insidera gwiazda reality TV może spodziewać się zarobienia 1500 USD na rozdział, do 3000 USD na najwyższym poziomie. Po trzech latach udanej emisji serialu ich pensja wzrasta z 7000 do 10 000 dolarów. W standardowym 13-odcinkowym sezonie mogą zarobić około 19500 dolarów.

Wystąpiła w serii Discovery, Alaska: Ostatnia Granica od 2011 do 2017 roku. Zagrała w 92 odcinkach we wszystkich siedmiu sezonach serialu Discovery. Ewa, która zagrała w Kanał odkrywania przez prawie sześć lat prawdopodobnie otrzymuje wysoką pensję, która była dostosowana do osobowości telewizyjnej reality show, aby zebrać swoje bogactwo.

Ewa również przyczyniła się do powstania swojej książki Homestead Kitchen: historie i przepisy od naszego ogniska do twojego . Książka dietetyczna pierwotnie opublikowana w 2016 roku, której autorką była Ewa i jej mąż, Eivin Kilcher. Obejmuje przepisy kulinarne dla kogoś, kto chce żyć zdrowo i udostępnia 85 oryginalnych rodzinnych przepisów. Kopia w twardej oprawie jest dostępna na Amazon w cenie 14,99 USD.

Życie małżeńskie z Eivinem Kilcherem

Ewa i Pochodzący z Alaski Eivin złożyła przysięgę ślubną w 2011 roku. Jej mąż Eivin Kilcher jest również gwiazdą Discovery Channel Alaska: Ostatnia granica. Razem mają dwójkę dzieci, Sparrow Rose Kilcher i Findlay Farenorth Kilcher.

Para powitała swojego syna Findlaya 24 listopada 2013 r. Wychowali syna na pustkowiu Alaski. Podczas dorastania syna na Alasce, Eve i Evin powiedzieli, że dzikość Alaski zapewnia dogłębną percepcję natury. Duet wyprodukował pokarm dla niemowląt z warzyw i owoców, które wyhodowali w ogrodzie.

Po objęciu syna Findlaya, 28 września 2015 r. powitali swoje drugie dziecko jako córkę Sparrow. Nawet w trzecim trymestrze Ewa nie czuła się wyczerpana, by przygotować się do zimy w odosobnieniu na Alasce. Temperatura na Alasce w zimie może spaść poniżej -50 °F (-45,6 °C), a w niektórych rzadkich przypadkach poniżej -60 °F (-51,1 °C). W takich okolicznościach dziecko ma niski wskaźnik przeżycia, a śmierć dziecka jest możliwa w takim klimacie. Ale para mąż i żona dobrze przygotowali się do mroźnej zimy i wychowali córkę.

Eve Kilcher i Eivin Kilcher wraz z dziećmi na Alasce 10 sierpnia 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

Czteroosobowa rodzina rozkoszuje się życiem mieszkając w Homer na Alasce. Ewa i Eivin wychowując swoje dzieci, nie spuszczali z nich oka, ponieważ na Alasce nie można przeoczyć ryzyka związanego ze zwierzętami. Uczyła ich także o jagodach i roślinach. Findlay ma pięć lat, a jego młodsza siostra Sparrow trzy lata.

Rodzina Ewy

Ewa urodziła się ojciec Craig Matkin i matka Dena Matkin. 16 stycznia 2016 r. śmierć jej macochy Ewy Saulitis spowodowała wielki smutek w jej rodzinie. Eva była biologiem morskim.

Ma dwoje rodzeństwa w siostrze o imieniu Ellie i brata o imieniu Lars. Ellie pojawiła się również w swoim programie w Discovery i pomogła jej przetrwać na pustyni Alaski. Ewa jest wdzięczna swojej siostrze, ponieważ Ellie pomogła w zbieraniu mięsa na ich prowiant, gdy była w ciąży z Sparrow.

Krótki życiorys

Ewa Kilcher dorastał na wiejskiej Alasce w północno-zachodniej części Kanady w Stanach Zjednoczonych. Jej rodzinne miejsce wypełnione dziką przyrodą pomogło jej nauczyć się szanować naturę. Od najmłodszych lat siedlisko na Alasce jest zapalonym kucharzem, który ceni sobie styl życia w gospodarstwie domowym. Posiada narodowość amerykańską i należy do rasy białej.

Ewa opiekuje się swoim ogrodem, przygotowując zdrową żywność i rozwiązując problemy z mężem Elvinem Kilcherem i docenia jej codzienne życie. Jak na wiki, poza ogrodnictwem lubi robić sery, znajdować nowe sposoby na opiekę nad córką i spędzać większość czasu w kuchni. Ukończyła edukację na University of Oregon, kończąc psychologię w 2006 roku.

Zalecane