blog

Evie Clair Wiki, Wiek, zmarł tata, America's Got Talent' 2017, Rodzina

Okrutna natura przeznaczenia nie zawsze daje powód do uśmiechu, ale także daje powód do płaczu i opłakiwania czegoś. Evie Clair doświadczyła podobnej tragedii w swoim życiu, gdy była świadkiem, jak jego tata biorąc swój ostatni oddech 7 września 2017 r. Ale czerpiąc inspirację z życia swojego ojca, dała występ, który oszołomił cały świat, a każde bractwo chwaliło jej odporność. nawet po tygodniu tragicznej straty ojca.

 Evie Clair Wiki, Wiek, zmarł tata, Ameryka's Got Talent' 2017, Family

Dopasowany hołd dla ojca Evie Clair!

Znaczenie ojca w życiu każdej osoby jest niezrównane, a kiedy tracisz tatę w najważniejszym momencie swojego życia, jest to jeszcze bardziej bolesne. Jednak dla Evie Clair utrata ojca działa jako zachęta do jej występu, ponieważ niedawno dała emocjonalny występ poświęcony ojcu.

W finale 12 ten Season of America’s Got Talent, wystąpiła w klasycznym utworze Louisa Armstronga „What a Wonderful World” w milczącym tłumie, fani i sędziowie nie mogli zrobić nic innego, jak tylko być świadkiem emocjonalnego i zapierającego dech w piersiach występu Evie.

Kończąc to, co zaczęła!

Po tym, jak jej ojciec wziął ostatni oddech, opublikowała emocjonalną wiadomość na Twitterze i powiedziała, że:

„Zawsze będę tęsknić za moim słodkim tatusiem i będę cieszyć się ostatnimi chwilami, które spędziłem z nim, trzymając go za rękę, przed końcem. Bardzo cię kocham!'

Przed występem w nagranym przekazie stwierdziła, że:

„Mój tata nauczył mnie, jak zaczynam coś, zawsze kończyć, dlatego walczę do końca, tak jak on”.

Po jej świetnym występie w finale, który zawiera już takie osoby jak Darci Lynne Farmer, Angelica Hale, Mandy Harvey, Chase Goehring, Preacher Lawson, Light Balance, Sara i Hero, Diavolo i Kechi, stała się jedną z ulubieńców fanów. podnieść upragniony tytuł America's Got Talent.

Występ Evie otrzymał owację na stojąco zarówno przez publiczność, jak i sędziów, a przez swój występ pozostawiła wszystkich ze łzami w oczach.

Krótkie życiorys i rodzina Evie:

Wyszkolony piosenkarz i pianista urodził się 25 ten Lipiec 2001 i obecnie ma 13 lat. Uczestniczka AGT, która wydała już kilka oryginalnych piosenek, w tym „For You” i „Love You Once More Time”, zaczęła grać na pianinie, gdy miała zaledwie 2 lata. Według źródeł wiki, urodziła się jako rodzice Hillary i Amosa Abplanalpów i ma czworo rodzeństwa z trzema siostrami i bratem. Evie Clair, należąca do rasy białej, jest obywatelką amerykańską.

Zalecane