blog

Ewa Kilcher Wiki, wiek, mąż, dzieci, rodzina, wartość netto, edukacja

Bezlitosny stan Alaski uczy tylko dwóch rzeczy: walki o przetrwanie lub śmierć powolnej śmierci, Eve Kilcher wraz ze swoim mężem Eivinem wiedzą tylko jedną rzecz, a jest nią walka. Prawdziwa wojowniczka ma zielony kciuk i wykorzystuje swoje umiejętności, aby w krótkim czasie wyhodować znaczną ilość warzyw. Podążając za trendem rodziny męża, prowadziła mrożącą krew w żyłach karierę i styl życia na Alasce i stała się jedną z głównych bohaterek Alaska: The Last Frontier.

 Ewa Kilcher Wiki, wiek, mąż, dzieci, rodzina, wartość netto, edukacja

Kariera i postęp:

Jej wiki jest wypełnione niesamowitymi wydarzeniami i profesjonalizmem. Eve Kilcher to imię, które jest synonimem wojownika. Eve Kilcher odbyła swoją wczesną edukację w ocieplających się warunkach rodzinnego miasta, ale jej życie miało stać się zimne i trudne kiedy wyszła za mąż, Eivin Kilcher .

Kilcherowie, którzy teraz prezentują swoje środki do życia w hitowym programie Discovery Alaska: The Last Frontier, walka o przetrwanie w najtrudniejszych warunkach, jakie można sobie wyobrazić. Wykorzystuje swoje umiejętności i wykształcenie, aby uprawiać warzywa na Alasce na tyle, by karmić je przez osiem miesięcy w dość krótkim okresie czterech miesięcy. Podczas gdy jej mąż jest zajęty polowaniem na jedzenie i ryby, ona spędza czas na swoim podwórku, uprawiając warzywa i dbając o rodzinę.

Wartość netto i fortuny Ewy:

Siedlisko na Alasce jest również zapaloną kucharką od najmłodszych lat i wydało książkę Homestead Kitchen: Stories and Recipes from Our Health to Yours. Zarabia swoją fortunę, występując w serialu wraz z mężem, a także dzięki swojej książce. Para z Kilcher zgromadziła przyzwoitą wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów w trakcie swojej kariery.

Przeżyć z dwójką dzieci na Alasce!!!!

Po wejściu w intensywną scenę Alaska z mężem Eivin , jest teraz mamą dwójki dzieci. Jej pierwsze dziecko weszło na ziemię 24 listopada 2013 roku i zostało nazwane słodkim chłopcem Findlay Farenorth Kilcher.

Następnie, 24 września 2015 r., rozszerzyli swoje drzewo genealogiczne, kiedy powitali drugie dziecko Sparrow Rose Kilcher. Jej konto na Instagramie jest wypełnione uroczymi zdjęciami ich dziecka.

Para spędza dużo czasu na zbieraniu jedzenia i drewna na zimę, ale od czasu do czasu bawią się ze sobą na pustkowiu Alaski.

Piękny krajobraz Alaski kryje w sobie niebezpieczeństwa, a matka dwójki dzieci doskonale zdaje sobie sprawę, że musi nauczyć ich o niebezpieczeństwie, które czyha. Zdradziła, że ​​nauczy ich nie biegać pod końskimi łapami oraz o groźnych jagodach.

Nawet po przybyciu dzieci nie przedkładają luksusu nad dreszczyk emocji i prowadzą prymitywne życie, ale razem.

Zobacz też: Parker Schnabel Wiki, wiek, dziewczyna, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Krótkie Bio Ewy:

Alaskan ma niski profil i zdecydowała się trzymać swoje życie osobiste z dala od mediów. Jej miejsce urodzenia i data urodzenia są nadal pod radarem. Ale ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Posiada przyzwoity wzrost i utrzymuje wysportowane i zdrowe ciało o odpowiedniej sylwetce, co jest koniecznością na Alasce.

Zalecane