blog

Ex Idrisa Elby Hanne Kim Norgaard Wiki: Wiek, pochodzenie etniczne, rodzina, wartość netto, teraz

Legenda nie rodzi się w jeden dzień, osoba, którą widzisz na ekranie, spotyka się z wyzwaniami i poświęceniami. Hanne Kim Norgaard jest jednym z przykładów tych poświęceń, jakich dokonała gwiazda Hollywood Idris Elba. Wizażystka znała talent, który posiada Idris, ale nie miała pojęcia o rzeczach, które musi zostawić, aby osiągnąć sławę. Hanne, która twierdzi, że jest teraz szczęśliwa, jak wszystko potoczyło się dla niej i Idrisa, prowadzi spokojne życie. Chcesz wiedzieć, jak po prostu czytać dalej, aby wiedzieć.

  Idris Elba |'s Ex Hanne Kim Norgaard Wiki: Age, Ethnicity, Family, Net Worth, Now

Hanne pojawia się w centrum uwagi!

Hanne Kim Norgaard radziła sobie z odnalezieniem swojego śladu w branży. Pracowała jako wizażystka i robiła makijaż dla mediów seryjnych, występów scenicznych, telewizji/filmów, mody i druku. Jej ruchliwość w makijażu z biegiem czasu osłabła, ale przywróciła ją, kiedy przyszła z MakeUp Your Mind to MakeUp w 2008.

Potem wypuściła swój program telewizyjny w BBC, a także współpracowała ze znanymi markami modowymi Calvin Klein, Ralph Lauren, Sean Combs aka Diddy. Hanne zorganizowała również zajęcia z makijażu w Atlancie. Poza karierą zawodową Hanne jako wizażystki jej drogi skrzyżowały się z gwiazdą Hollywood, a ona stała się szumem tabloidu jako żona Idrisa Elby, aktora i producenta.

Wszystko o związku Hanne z Idrisem Elba

Podczas gdy Hanne kontynuowała karierę jako wizażystka, poznała Idrisa Elbę. W tym czasie mieszkała w Wielkiej Brytanii, para wkrótce zakochała się w sobie i zaczęła się spotykać. Po błogim związku Hanne związała się z Idrisem w 1999 roku. Następnie duet przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie oboje zaczęli pracować nad swoją karierą.

Przywitali nawet swoją uroczą córkę Isan Elbę na tym świecie 12 stycznia 2002 r. Jednak błogi związek zakończył się kwaśną nutą, gdy para złożyła rozwód w 2003 r. po pięcioletnim związku małżeńskim. Byli płomienie utrzymywali bezpieczną odległość od mediów, jeśli chodzi o powód ich rozwodu, ale walka Hanne z życiem w Nowym Jorku odegrała rolę w rozłamie.

15 maja 2017 r. jej jedyna córka Isan złożyła jej życzenia z okazji Dnia Matki. Hanne opublikowała również jej zdjęcie z córką, byłym mężem i pasierbem w 16 urodziny Isan.

Idris Elba poszedł się zaręczyć modelka Sabrina Dhowre . Idrys ukląkł na jedno kolano 10 lutego 2018 roku i zaproponował swoją panią w pokazie filmu Yardie .

Hanne poślubiła pastora

Hanne po rozwodzie z Idrisem po raz kolejny znalazła idealne dopasowanie do swojego życia. Po raz kolejny złożyła przysięgę małżeńską, ale z pastorem Andrew L. Friar, II, zastępcą Ministra Kościoła Chrześcijańskiego Berejczyków, po dziesięciu latach rozłąki z byłym mężem w 2013 roku. Miała też romantyczny ślub na jachcie z piątką -posiłek kursowy i taniec.

Ma też chrześnicę i lubi spędzać ze sobą czas. Mówiąc o swoim związku z pastorem Andrew w 2014 roku, powiedziała Electronic Urban Report, że:

„Dla kobiety, którą teraz jestem, jestem tak błogosławiony, że mogę dzielić moje życie z Andrzejem. Nie tylko jest mężem Bożym, ale jego cierpliwość, zrozumienie i ufność w to, co mamy, nigdy nie przestaje mnie zadziwiać. Bóg nie mógł dać mi więcej'

Ile jest warta netto Hanne?

Ponieważ Hanne pracuje jako profesjonalna wizażystka, być może zarobiła wystarczająco dużo fortuny na swojej karierze, którą trzymała w pudełku. W przeciwieństwie do Hanne, jej byłego małżonka, Idris jest gwiazdą Hollywood i zebrał 20 milionów dolarów ze swojej kariery aktorskiej. Ale teraz, gdy para już się rozstała, Hanne nie jest współpracownikiem, jeśli chodzi o jego wartość netto.

Krótki życiorys

Hanne Kim Norgaard co roku obchodzi swoje urodziny 5 kwietnia. Niedawno obchodziła urodziny, które udostępniła swoim fanom na Instagramie, jednak informacje o jej roku urodzenia i wieku są nieznane. Mówiąc o rodzinie Hanne, nie ma informacji o jej ojcu i matce. Jednak często udostępnia zdjęcie swojej chrześniaczki na Instagramie. Stojąc na wysokim wzroście, prawdopodobnie należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Zalecane