blog

Ezra Edelman Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wywiad, Wartość netto

Znany jako zdobywca nagrody Emmy za film dokumentalny Brooklyn Dodgers: Ghosts and Flatbush, nazywa się Ezra Benjamin Edelman. Najbardziej znany jest z produkcji i reżyserii filmów dokumentalnych. Reżyser wyprodukował udany dokument Magic and Bird: A Courtship of Rivals oraz Cutie and the Boxer. Producent cieszy się dużym zainteresowaniem po jego wkładzie w film dokumentalny O.J: Made in America w 2016 roku.

 Ezra Edelman Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wywiad, Wartość netto

Wczesne życie i progresja:

Syn działacza na rzecz praw dziecka trafił do szkoły Sidwell Friends School w Waszyngtonie, zakończonej w 1992 roku. Ukończył Yale University. Utalentowany producent rozpoczął karierę jako reżyser. Najbardziej znany jest z wyreżyserowania trzech sportowych filmów dokumentalnych HBO Magic i Bird: A Courtship of Rivals w 2009 roku, które otrzymały nagrodę Peabody Award. Poza tym wyprodukował także The Curious Case of Curt Flood w 2011 roku. Reżyser był trzykrotnie nominowany w Sports Emmys, w którym zdobył dwa Emmy Sports. Jest także nominowanym do Oscara reżyserem filmu dokumentalnego Cutie and The Boxer. Według jego wywiadu film dokumentalny OJ: Made in America, który został wydany w 2016 roku, porusza temat rasy, sławy, władzy, przemocy domowej i brutalnej historii LAPD. Twierdzi również, że jest to najtrudniejszy wywiad, w jakim kiedykolwiek uczestniczył.

Życie osobiste:

Reżyser do tej pory nie znalazł się w związku. 42-letni reżyser ma w zwyczaju więcej myśleć, zanim się odezwie. Jedyne, co o nim wiemy, to że jest świetnym reżyserem. Reżyser nie opublikował swojego poprzedniego życia o swoim związku, randkach i innych prywatnych sprawach. Jest wystarczająco dorosły, by ożenić się i mieć dzieci w swoim wieku, ale nie widuje się go z nikim. Hej może mieć dziewczynę lub żonę, ale nie ujawnił zbyt wiele o swoim życiu osobistym. Jest postrzegany jako zajęty swoją karierą, poza sprawami osobistymi.

Wartość netto:

Reżyser od najmłodszych lat urodził się bogaty. Jego ojciec jest profesorem, a matka amerykańską działaczką na rzecz praw dzieci. Obsługiwał kanał HBO przez prawie siedem lat jako producent, a także współpracował z ESPN. Reżyser jest także dwukrotnym laureatem nagrody. Chociaż nie mówił o swojej wartości netto, możemy założyć, że z pewnością jest milionerem i ma wiele cyfr na swoim koncie bankowym. Urodził się w zamożnej rodzinie, a także wyreżyserował kilka filmów dokumentalnych, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Jednak nadal sprawdzamy jego wartość netto i wkrótce zostanie zaktualizowany.

Krótki życiorys:

Słynny reżyser filmów dokumentalnych nazywa się Marian Wright jako matka i Peter Edelman jako ojciec. Urodził się 6 sierpnia 1974 w Bostonie. Należy do rasy białej i jest narodowości amerykańskiej. Jego wzrost, waga i wymiary ciała nie zostały jeszcze ujawnione, ponieważ wciąż są sprawdzane. Możesz go znaleźć na Twitterze @ezraedelman. Informacje o jego filmach dokumentalnych można znaleźć na stronach wiki.

Zalecane