blog

F. Lee Bailey Adwokat, Wiki, małżonek, dzieci, rodzina, wartość netto, żywy/martwy

Jeśli ktokolwiek przeszedł przez błyskawiczny wzrost i podobny upadek, to jest to F. Lee Bailey. Obrońca w sprawach karnych, który zasłynął jako prawnik niesławnego O.J. Sprawa morderstwa Simpsona miała niespokojne życie osobiste i została wydana w Massachusetts i na Florydzie, co tylko dodaje soli do rany. Jego życie jest teraz w nieładzie i prowadzi zepsuty styl życia w Yarmouth.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice

Jeśli ktokolwiek przeszedł przez błyskawiczny wzrost i podobny upadek, to jest to F. Lee Bailey. Obrońca w sprawach karnych, który zasłynął jako prawnik niesławnego O.J. Sprawa morderstwa Simpsona miała niespokojne życie osobiste i została wydana w Massachusetts i na Florydzie, co tylko dodaje soli do rany. Jego życie jest teraz w nieładzie i prowadzi zepsuty styl życia w Yarmouth.

Kariera i życie zawodowe

Wycofany z Harvard College wstąpił do Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych w 1952 r. Po odbyciu funkcji prawnika eskadry zrezygnował w 1956 r. i osiągnął najwyższy GPA w historii Boston University, gdzie w 1960 r. uzyskał stopień LLB. Reputacja obrońcy stała się tematem rozmów w mieście, kiedy wydał werdykt „Niewinny” dla Sama Shepparda, który został oskarżony o zamordowanie jego żony Marilyn.

Po wielu głośnych sprawach on i Robert Shapiro reprezentowali oskarżonego handlarza marihuaną Claude'a DuBoc'a. Ale kiedy zażądał majątku DuBoc w wysokości 20 milionów dolarów po podbiciu, został skazany na karę więzienia za obrazę sądu. Następnie dołączył do zespołu obrony O.J. Simpson, gdzie przesłuchiwał Marka Fuhrmana, który stał się marginalny w uniewinnieniu Simpsona.

Po zwolnieniu z praw na Florydzie i Massachusetts odpowiednio w 2001 i 2003 roku założył firmę konsultingową Bailey and Elliott z partnerem i dziewczyną Debbie Elliott w 2009 roku w Maine.

Ile jest warte netto F. Lee Baileya?

Słynny obrońca posiadał ogromną fortunę, od wypolerowanych i luksusowych samochodów po prywatny helikopter. Ale jest klasycznym przykładem tego, że coś może pójść nie tak, nawet jeśli jesteś winien miliony.

Czytaj więcej: David C. Meyer Wiki, wiek, wartość netto, Camille Grammer

Mężczyzna, który kiedyś posiadał najpiękniejsze kombi Mercedesa, prywatne odrzutowce i miliony dolarów, teraz zadowala swoje życie zdjęciami majątku, który miał wcześniej. Został oskarżony o defraudację pieniędzy z obrony domniemanego dilera narkotyków. Zbankrutował po skandalach, które miał w swojej karierze. Po sprawie pracował jako konsultant. Założył firmę konsultingową z biurem ozdobionym zdjęciami odrzutowców, których kiedyś był właścicielem.

Autor „Obrony nigdy nie odpoczywa” i krótka, ale pokaźna gwiazda telewizyjna, która miała miliony dolarów gotówki, ma teraz wartość netto zaledwie 50 tysięcy dolarów. Bankructwo doprowadziło do zniesławienia prawnika, co doprowadziło do znacznego spadku jego majątku.

Saga „Paul nie żyje”!

W latach sześćdziesiątych tematem, który budził niepokój, była teoria spiskowa z udziałem legendarnego Paula McCartneya z zespołu „The Beatles”. Zgodnie z teorią Paul zmarł w 1966 roku, ale wiadomość nigdy nie dotarła do mediów i została potajemnie zastąpiona sobowtórem.

Nie przegap: Rick McVey Wiki, wiek, żonaty, wartość netto, rodzina, Lara Spencer

Po tym, jak amerykańscy studenci opublikowali artykuł i wskazali dowody na to, że ślady śmierci kryły się w ich tekstach i grafice, wiadomość stała się w tym czasie bardzo popularna. W listopadzie 1969 sam Paul przekreślił teorię i powiedział, że wciąż żyje.

Incydent dotarł do telewizji, a Bailey przeprowadził próbny proces w temacie telewizji RKO Paul is Dead. Po pokazie 30 ten Listopad 1969 został raz na zawsze odsunięty na bok.

Jego historia z wieloma małżonkami i dziećmi

Jego pewność siebie i zaufanie do siebie można przewidzieć w jego cytatach; powiedział kiedyś, że:

„Używam zasad, aby udaremnić prawo. Ale nie ustaliłem podstawowych zasad”.

Charyzmatyczny adwokat był jak magnes w tych dniach zaufania. W życiu adwokata jest długa lista pań. Ale historia z paniami jest podobna do jego życia zawodowego; wypełniony wzlotami i upadkami, mnóstwem historii miłosnych i złamanych serc.

Jego pierwsze małżeństwo przyszło w 1960 roku, kiedy poślubił Florence Gott. Jednak krótkotrwały związek zakończył się rozwodem w 1961 roku. Po rozwodzie z Florence odnalazł ciepło w Froma Portney, ale związek okazał się również krótkotrwały. Po rozwodzie z drugą żoną poślubił Lyndę Hart w 1972 roku.

Pod koniec 1980 roku był po raz trzeci rozwiedziony i starał się naprawić swoje sprawy. Następnie złożył śluby z Patricią Shiers w 1985 roku. Jego związek w końcu poczynił pewne postępy i żył szczęśliwie, ale kiedy najmniej spodziewasz się, że burza cię uderzy, uderzy w ciebie.

Stracił swoją czwartą małżonkę Patricię Shiers w 1999 roku, kiedy zmarła w niefortunnym wypadku. Odkąd stracił kochającą żonę Patricię, był cieniem swojego dawnego ja.

Zobacz także: Karen Finerman Net Worth, wiek, mąż, rodzina, Wiki

Ojciec trójki dzieci, Scotta F., Bendrixa L. i Brain Bailey, teraz niszczy swoje życie w zepsutej scenie. Mieszka i prowadzi firmę w Yarmouth ze swoją partnerką i dziewczyną, 63-letnią Debbie Elliott.

Krótkie życiorys i rodzina F. Lee Baileya

Pochodzący z Waltham zaszczycił świat 10 ten Czerwiec 1933, co daje mu 85 lat. Urodził się pod nazwiskiem Francis Lee Bailey, jako rodzic Grace Mitchell w Waltham w stanie Massachusetts. Były bojownik, który obecnie mieszka w Yarmouth w stanie Maine, prowadzi prywatną firmę o nazwie Bailey and Elliott Consulting. Jego wiki pozostaje tajemnicą na temat jego rodziców i rodziny, ale informacje o jego rodzeństwie pozostają w buszu. Weteran obrony posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do osób o białym pochodzeniu etnicznym. Ma wzrost po krótkiej stronie i ma wypolerowany kształt ciała.

Zalecane