blog

Fabio Viviani Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Rodzina, Restauracje, Bio

Sukces nie przychodzi łatwo. W wieku 18 lat Fabio Viviani jest obecnie jednym z najbardziej utalentowanych szefów kuchni na świecie. Jest także wszechstronnym i odważnym przedsiębiorcą. Jego dokonania są bardzo inspirujące. Jego uznane marki restauracyjne, książki kucharskie, linie naczyń kuchennych, winiarnia, platforma edukacyjna są wynikiem jego ciężkiej pracy i wytrwałości. Fabio jest obecnie właścicielem 15 restauracji w Stanach Zjednoczonych i kolejnych.

 Fabio Viviani Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Rodzina, Restauracje, Bio

Kariera i postęp:

Kiedy Viviani miała 27 lat, był właścicielem pięciu restauracji we Florencji, klubów na dwie noce i farmy. Szkolił się w kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej w IPSSAR Saffi i pracował z takimi ludźmi jak Saverio Carmagini i Alessandro Panzani. W 2005 roku Viviani otworzyła Cafe Firenze w Moorpark w Kalifornii. W 2013 roku otworzył Siena Tavern, współpracując z grupą konsultingową w Chicago.

Viviani założyła Mercato z oddziałami w Chicago i San Diego. Ma dostawę owoców morza, kolekcję win, linie naczyń i gadżetów kulinarnych. Rozwijał swoją działalność w różnych miastach. Słynny szef kuchni ma szacunkową wartość netto 15 milionów dolarów.

Viviani zadebiutował w telewizji w serialu Bravo „Top Chef”, gdzie zdobył tytuł „Fan Favorite”. Pojawił się w „Top Chef: All-Stars”. Zdobył także nagrodę „Webby Award” za najlepszą osobowość internetową / hosta za hosting Chow Ciao na Yahoo! Jego osiągnięcia są liczne. Wystąpił w różnych krajowych programach telewizyjnych, w tym w „Good Morning America” i „The Rachael Ray Show”. Ma również trzy popularne książki kucharskie, w tym bestsellerową „New York Timesa” Fabio’s Italian Kitchen.

Życie osobiste:

Po reality show „Top Chef”. Życie Viviani zmieniło się na różne sposoby. Fabio Viviani i jego żona rozstali się wkrótce po koncercie. Ludzie przewidywali, że serial stał się powodem problemów w jego życiu małżeńskim. Ale według niego to nie była prawda. W jednym z wywiadów mówi, że bardzo kochał swoją żonę, ale rosły w przeciwnych kierunkach. W tym czasie Viviani przechodziła też o wiele więcej rzeczy, ale nie mogła sobie z tym poradzić. Rozwód pozostawił go w swojej lidze jako samotnego mężczyznę.

Fabio Viviani zaczął spotykać się z Ashley Jung. Jego dziewczyna była jego najbliższą przyjaciółką i w lutym 2014 roku zaręczył się z nią. Od jakiegoś czasu łączyło ich piękny związek.

Według niego znalezienie idealnego pierścionka, który zaskoczy wyjątkową osobę w jego życiu, zajęło mu dużo czasu. Podarował jej siedmiokaratowy pierścionek z brylantem w szlifie poduszkowym. To był szczęśliwy moment dla nich obojga, kiedy zaskoczył ją pierścionkiem.

20 września 2015 r. Ashley urodziła swoje pierwsze dziecko Gage Christian Viviani. Dziecko przyniosło rodzinie dużo szczęścia. Sławny szef kuchni często mówi, że jego maluch nazywa go ogłuszaczem.

Krótki życiorys:

Fabio Viviani urodził się 10 października 1978 roku we Florencji we Włoszech. Jest narodowości amerykańskiej. Jego włosy są czarnobrązowe. Szef kuchni to przystojniak o niesamowitej sylwetce i umiarkowanym wzroście.

Zalecane