blog

Facet Burnet żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wzrost, rodzina, wartość netto

Guy Burnet to brytyjski aktor, który stał się natychmiastowym hitem i jest dobrze znany ze swojej powracającej roli w produkcjach Channel 4 Hollyoaks. Stał się rewelacyjnym aktorem, kiedy poparł się, by zagrać zniechęcającą rolę Craiga. Jego precyzyjny portret sprawił, że wielu wierzy, że jest gejem również w prawdziwym życiu. Oprócz Hollyoaks znany jest ze swojego kalibru aktorskiego w Ages of Heroes i Donovan.

 Facet Burnet żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wzrost, rodzina, wartość netto

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Guy Burnet to brytyjski aktor, który stał się natychmiastowym hitem i jest dobrze znany ze swojej powracającej roli w produkcjach Channel 4 Ostrodęby. Stał się rewelacyjnym aktorem, kiedy poparł się, by zagrać zniechęcającą rolę Craiga. Jego precyzyjny portret sprawił, że wielu wierzy, że jest gejem również w prawdziwym życiu. Oprócz Ostrodęby, jest znany ze swojego kalibru aktorskiego w Epoki Bohaterów i Donovana.

Wzrost w kierunku przemysłu rozrywkowego

Kiedy wszedł do obsady serialu Hollyoaks w 2002 roku jako główny bohater dostał rolę Craiga Deana. Po tym, jak jego pierwszy debiut okazał się sukcesem, w latach 2004-2017 Guy występował w różnych filmach i serialach telewizyjnych, w tym Voyer, Lustre, Age of Heroes, Idąc dalej, Royals oraz Ręka Bogów .

W 2018 roku zajmuje się postprodukcją filmu drabina Jakuba gdzie gra rolę Hoffmana i in Asher, jego rola jako Lyor. Gra także postać Claude'a Lamberta w nadchodzącym programie telewizji amerykańskiej Odpowiednik.

Oprócz awansu w branży rozrywkowej jest bokserem-amatorem z kilkoma meczami na koncie. Grał również w piłkę nożną dla Anglii we wrześniu 2007 roku w meczu charytatywnym pomiędzy Anglią a Rosją na rzecz wsparcia Fundacja Daj Życie .

Ile jest warte netto faceta?

Aktor został nominowany do nagrody Brytyjskie Nagrody Mydlane . W 2008 roku dla programu telewizyjnego Ostrodęby, był nominowany w Najlepsze wyjście oraz Najlepsza fabuła o nagrodę. Brał udział w wielu produkcjach teatralnych i nakręcił nagradzane filmy krótkometrażowe.

Obecnie gra w trwającym amerykańskim serialu science fiction Odpowiednik z którego otrzymuje przyzwoitą pensję. Wśród jego pracy jako aktora wciąż brakuje szczegółów jego wartości netto.

Z kim spotyka się facet?

Guy był podobno spotykany z piosenkarką pop Lily Alen. Para spotkała się w 2008 roku, kiedy Lily właśnie rozstała się ze swoim byłym chłopakiem, Edem Simonsem. Lily i Ed rozeszły się w styczniu 2008 roku po poronieniu.

Lily, która ogłosiła, że ​​szuka nowego chłopaka, zauważyła Guya podczas Londyńskiego Tygodnia Mody. Duet dogadał się na stoisku VIP na aftershow party brytyjskiej projektantki mody Vivienne Westwood. Następnie Guy powiedział Dailymail w lutym 2008 roku, że:

„Po raz pierwszy spotkałem Lily i naprawdę dobrze się dogadywaliśmy. Zamieniliśmy się numerami, więc nigdy nie wiadomo…”

Aktor Guy Burnet i piosenkarka popowa Lily Alen (zdjęcie: dailymail.co.uk)

Jego myśl o ich szczęśliwym związku rozbiła się jak szkło w 2011 roku, kiedy jego była dziewczyna Lily poślubiła swojego małżonka Sama Coopera.

Po tym, jak ich związek się nie zmaterializował, Guy milczy, jeśli chodzi o swój romans. Pozostał również z dala od mediów społecznościowych i pozwolił swoim fanom zdumiewać się swoim romantycznym zaangażowaniem. Ale jedno jest pewne, aktor nie jest żonaty na bieżąco. Cóż, od teraz koncentruje się na swojej karierze i nie zadaje sobie trudu, aby rozmawiać o powitaniu żony w swoim życiu.

Czy aktor jest gejem?

Facet pokazał swoje umiejętności aktorskie w programie Channel 4 Hollyoaks . Przedstawił tę rolę jako swoją rolę Craiga i jego zmagania z uczuciami do swojego najlepszego przyjaciela, Johna Paula McQueena. Oboje wystąpili w jednej z największych gejowskich historii brytyjskiego mydła.

Później ujawnił w Digital Spy we wrześniu 2007 roku, że trudno było zagrać geja w serialu operowym w Chester. Poczuł się nieswojo z tym pomysłem i nie sądził, żeby było to uzasadnione. Dodał ponadto:

Siedziałem z Bryanem i innymi producentami, dyskutując o tym i mówiąc: „Dobrze, jeśli mamy to zrobić, to nie jest opowieść o postaci geja – to historia, w której musimy usprawiedliwić seksualne zamieszanie faceta.

Nie czuł się komfortowo, grając postać homoseksualną, ale z powodzeniem ją wcielił, a kiedy to zrobił, wiele się nauczył ze swojej roli. Ale jeśli chodzi o jego życie poza ekranem, jest hetero facetem, który obecnie koncentruje się na rozwijaniu swojej kariery aktorskiej.

Krótki życiorys

Urodził się 8 sierpnia 1983 roku w Londynie jako Guy Daniel Wain-Burnet. Facet, lat 34, dorastał w centrum Londynu ze swoją rodziną. Aktor jest wielojęzyczny i nosi obywatelstwo brytyjskie. Uczęszczał Szkoła Holland Park i studiował dramat na poziomie A. Nie ma oficjalnych informacji dotyczących wzrostu aktora, jednak sądząc po jego zdjęciu, może on mieć około 5 stóp i 10 cali.

Zalecane