blog

Faze Banks Wiki: wiek, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice, wartość netto

Znana z grupy gier FaZe Clans, FaZe Banks jest lubianym artystą YouTube. Jego prawdziwe nazwisko Ricky Banks. Jest dyrektorem generalnym Call of Duty i znany jest również jako chłopak gwiazdy Vine, Alissy Violet.

  Faze Banks Wiki: wiek, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice, wartość netto

Ile są warte netto banki FaZe?

FaZe Banks osiągnął wartość netto 2 miliony dolarów w swojej karierze. Amerykański gracz ma ponad 4,4 miliona subskrybentów swojego kanału YouTube. Maksymalny dochód influencera w mediach społecznościowych pochodzi ze sprzedaży gadżetów związanych z grami. FaZe wraz ze swoim zespołem graczy ma dobrą wiedzę i strategie dotyczące treści związanych z grami i marketingu, dzięki czemu zbiera fortunę na podium.

Czytaj więcej: Eyabi Anoma Wiki, wiek, liceum, kariera, 2019

Jego obecność na platformach cyfrowych sprawia, że ​​jego zarobki wynoszą od 2,1 tys. – 33,9 tys. USD miesięcznie do 25,4 tys. – 407,1 tys. USD rocznie. Jego kanał YouTube przekroczył 100 milionów wyświetleń i otrzymuje średnio 1,1 miliona wyświetleń w ciągu jednego dnia. Faze prawdopodobnie powinno przynosić przychody w wysokości 2000 USD dziennie.

FaZe wraz ze swoją dziewczyną Alissa Violet mieszka w trzypiętrowej luksusowej rezydencji w Los Angeles. Dom o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych został zakupiony za szacunkową kwotę 10 000 000 USD. W willi znajduje się siłownia, kilka salonów, a także basen wraz z dobrze zaprojektowanym i umeblowanym wnętrzem.

Gamer kocha także samochody. Po raz pierwszy jeździł Fordem Mustangiem. W sierpniu 2017 zmodernizował swój garaż o zupełnie nowe Ferrari.

Życie randkowe: dziewczyna

26-letnia You Tuber spotyka się z Alissą Violet, słynną artystką Vine i modelką na Instagramie, która ma ponad 8,2 miliona fanów od końca czerwca 2017 roku. ułamek sekundy, pisząc „Słuchaj mamo, jestem szczęśliwy.” Na zdjęciu widziano ich całujących się.

Podobny: Ali Siddiq Wiki, wiek, wartość netto, wesoły

Alissa w jednym ze swoich postów na twitterze lekko zdradziła sedno małżeństwa. 21-letni model napisał na Twitterze o zaręczynach 8 września 2017 r., Ale Faze nigdy nie skomentował tego posta.

W 2018 roku gołąbki opublikowały zdjęcie z jednym ze światowej sławy DJ-em, Christopherem Comstockiem.

Para spotyka się od prawie roku i nie informuje o swoich planach małżeńskich. Tylko czas pokaże, kiedy się pobiorą.

Podziel się z dziewczyną!

W wiadomościach, które mogą być dla wielu szokiem, Faze ogłosił na swoim Twitterze, że on i jego dziewczyna Alissa nazwali to rozstaniem w związku i idą własnymi drogami.

5 lipca 2019 r. FaZe zabrał się do swojego Twittera, aby podzielić się długą wiadomością, w której wyjaśnia wspólną decyzję o separacji jego i Alissy. Powiedział, że oboje postanowili rozstać się miesiąc temu. W tym samym tonie powiedział, że nie ma negatywnych uczuć do Alissy i zamiast tego kocha ją na śmierć. Poprosił nawet widzów o poszanowanie ich prywatności.

Anastasia Karanikolaou Wiki, wiek, chłopak, wartość netto

Ich związek zaczął się gdzieś około 2017 roku. Ich wspólny czas można było zobaczyć na ich kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych. Ale teraz nadszedł czas i zarówno FaZe, jak i Alissa zdecydowały, że najlepiej będzie, jeśli nazywają to czasem.

Krótki życiorys

FaZe Banks obchodzi swoje urodziny w październiku. Urodził się w 1991 roku w Lawrence, MA według wiki. Według szczegółów jego roku urodzenia ma 26 lat od 2018 roku. Faze ma 1,88 m (6 '1”) wzrostu i ma białe pochodzenie etniczne.

Zalecane